Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Dodatkowe lusterko (wklejane?) - SYM GTS


ArturSYM

Pytanie

Witajcie koledzy,

właśnie kupiłem skuter SYM GTS Evo z 2014 roku, który ma tragiczne pole widzenia lusterek. Wynika to z tego, że lusterka są dosyć wąsko rozstawione i w odbiciu widać jedynie łokcie i nadgarstki.

Czy może macie jakiś patent na to ? np. małe wklejane lusterko martwego pola ale zamontowane odwrotnie - czyli aby pokazywało to co jest za motorem ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

  • Wombat

    21

  • ArturSYM

    15

  • Marko7

    11

  • Yarorot

    7

Top użytkownicy dla tego pytania

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • Klubowicze

Emocje opadły, w praktyce niedociągnięcia wyszły i do poprawki doprowadziły - wystarczyło przesunięcie w bok o ok. 4cm i widoczność polepszyła się ogromnie...!OKK 12aq.thumb.jpg.f2bda4ed96f3c26163dd4f3bba19e1f6.jpg                                               11aq.thumb.jpg.381800aa224c8f8ad38f96c65ec540fa.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 0

Ja mam lewe bardziej na bok bo zajeżdżam szybciej jadącym drogę (teoretycznie). Prawe tak że widzę co za mną , sporo mnie i trochę obok.Próbowałem jakieś rowerowe ale na dłuższym ramieniu fikają tak że guzik widać.Moje są za małe i zbyt okrągłe żeby wrzucić na nie  takie jak wyżej opisano.

Odnośnik do komentarza
  • 0
1 godzinę temu, stefanekmac napisał:

Ja mam lewe bardziej na bok bo zajeżdżam szybciej jadącym drogę (teoretycznie). Prawe tak że widzę co za mną , sporo mnie i trochę obok.Próbowałem jakieś rowerowe ale na dłuższym ramieniu fikają tak że guzik widać.Moje są za małe i zbyt okrągłe żeby wrzucić na nie  takie jak wyżej opisano.

ale ty masz typowe lusterka na kierownicy, na normalnym gwincie - więc kupić dowolne inne (dłuższe lub o innym kształcie) to żaden problem. Albo nawet te co masz umieścić na pokazywanych chyba już tu w wątku dystansach. A że masz na prostej rurze o stałej średnicy to nawet przedłużyć obecne możesz stosunkowo łatwo.

Odnośnik do komentarza
  • 0

IMG_20240507_185707.jpg

Odkop. Wstawiłem takie dodatkowo lusterka, fajnie się sprawdziło. W tym miejscu widziałem tylko swoje barki.  Co prawda nie sym a kawasaki j300 ale może komuś to pomoże. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...