Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczka: PEKELNE DOLY 14-18.06.2017


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    76

  • dziadzia

    52

  • arturo-bb

    26

  • SzymonSeptic

    23

Potwierdzam wpłynięcie wszystkich wpłat za pokoje rezerwowanie przez Przemka - Navigatora.

 

Noo... To idę to wszystko "przerąbać"...:laughing:

Odnośnik do komentarza

Pozostaje jeszcze sprawa planowanego wcześniejszego powrotu Przemka - Navigatora. 

Dzisiaj spotkanie klubowe - siłą naszej woli (niczym JEDI) musimy wpłynąć na Przemka by nie rezygnował z ostatniej części wycieczki.!

Odnośnik do komentarza

Przemek nie traktuję cię tak jak napisałeś. Myślałem, że może jednak nie będziesz rezygnował z części wycieczki którą wspólnie planujemy od roku i którą to wymyśliliśmy już na wycieczce do Prory. Pytałem się już raz i prosiłem abyś pojechał na całą wycieczkę, chciałem cię przekonać i namówić byś nie rezygnował z ostatnich dwóch dni... skoro nie możesz... Szanuję tą decyzję, ale przykro będzie, że to właśnie ty jako współorganizator i współpomysłodawca musisz nas opuścić. Tyle godzin nad tą wycieczką spędziliśmy.!!! 

Pozostanie jeszcze jeden problem: rezerwacje. Zaraz po Zlocie Burgmanii musimy jeszcze usiąść przy kompie i poprawić rezerwację, właśnie związaną z twoim krótszym pobytem.

Mi natomiast (na złość zawsze tak jest tuż przed wycieczką) nie wypali z przyczyn finansowych prawdopodobnie zakup interkomu... Niestety mam niespodziewane ważniejsze domowe i rodzinne wydatki i prawdopodobnie jak już je podliczam... to znów zabraknie kasy.  A po wycieczce...  hmm... Tyle lat obyłem się bez interkomu, to dam sobie radę na tej wycieczce bez niego i zapewne potem zrezygnuję z zakupu...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam
Pytanie -czy komuś brakuje noclegu ? Mam pokuj 3 osobowy i zamienię sie z kimś na 2 osobowy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szanowni, wyjazd za pasem a nie widzę dokładnie rozpisanej trasy z atrakcjami do zwiedzania. Zatem proszę o przedstawienie dzień po dniu trasy ( punkty w Google dokładnie jakimi drogami jedziemy, co zwiedzamy)

Taki plan jest podstawą do zaplanowania tego co kto chce zobaczyć, unikniemy tym niepotrzebnych kaprysów "przewodnika" pozwolimy na normalny klimat -każdy wie gdzie o której ma być i co ma do stracenia jak świadomie podejmuje decyzję co go interesuje i wie kiedy musi zatankować moto lub siebie bez zbędnych komentarzy.

Misiek, Nawigator proszę przedstawcie powyższy plan.

Warto uwzględnić ze nie wszystkim pasuje parówa, pomidor i sucha buła i posiłek należy rownież brać pod uwagę i powinien mieć swoje miejsce w planie.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przemo z różnych ciężkich chorób ludzie wychodzili i żyją i są szczęśliwi -i tego rownież Tobie życzę. Potrzebujesz wsparcia u dobrych lekarzy odezwij się a napewno klubowicze pomogą - "bo jak nie my to kto "


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, przemo honda napisał:

Po  ostatnim weekendzie, i tym co sie działo  pozostawiam sobie  skromnie prawo do pobytu i jazdy  z WAMI ( a i tak tylko 3 dni ) a bardziej za WAMI , ale  deklaruje ze  prowadzic  zadnej grupy nie zamierzam. Pozostawiam te frajde i przyjemnosc komuś innemu . To nie sa fochy moje tylko zalecenia  speców  od  zdrowia  , ktorzy jak widze beda mi  coraz bardziej potrzebni.

Przemek i to jest bardzo dobra decyzja że jedziesz tylko faktycznie szkoda że tylko te 3 dzionki, ale jak siła wyższa to co zrobić.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, przemo honda napisał:

ciekaw jestem czy jest  ktos  kto nie chce bym jechał z WAMI. wolalbym to wiedzieć .

Co ty za pierdoły opowiadasz jedziesz z nami i kropka!!!!

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze trochę obowiązków pozlotowych i przedwycieczkowych oraz serwisowych z moim skuterem,

więc mam olbrzymią prośbę do Ciebie Przemku byś ogarnął jedną sprawę:

trzeba do Twojej mapki dodać szczegółowe punkty wycieczki poniższego planu zwiedzania (uzupełnić brakujące punkty) -prośba Zybexa,

ale i inni zapewne będą chcieli je poznać bardziej szczegółowo, by móc choćby wklepać je do nawigacji.

Sprawa jest dość ważna, tym bardziej, że będziemy się dzielić na dwie a może nawet na trzy grupy.

Takie punkty muszą mieć inni chętni i przede wszystkim inni prowadzący.

 

Oto szczegółowy plan wycieczki:

 

PLAN WYCIECZKI:

1 DZIEŃ (środa) - Niemcy:

- spotkanie o 7:00 (proszę o punktualność) na parkingu przed sklepem LIDL, przy stacji paliw BP, po prawej stronie tuż za Mostem Górczyńskim tankowanie itp, omówienie spraw...

- wyjazd 7:15

- proszę o zaopatrzenie się w "suchy prowiant" na drogę, nie będzie czasu na długi obiadek prawdziwej Restauracji po drodze.

- przyjazd do Drezna ok. godz. 14:00-16:30: zwiedzanie Muzeum Kolejnictwa

- wieża widokowa Kuppelaufstieg 17:15 - 18:00

- po godz. 18 przejażdżka przez Drezno, 

- przyjazd do bazy w Czechach - Ruzova: "Pension u Stehliku" godz. 20:00 - 20:30

 (Poznań-Drezno: 370km, Drezno, Drezno-Ruzova: 70km, RAZEM: około 450 km)

 

2 DZIEŃ (czwartek) - Niemcy:

- pobudka 6:15

- śniadanie 7:00

- wyjazd 7:45

- zwiedzanie okolic Drezna: Festung Konigstein 9:00 - 11:30

- Basteigebiet, Falsenburg Neurathen 13:00 - 16:00

- Bad Schandau -tramwaj 16:30- 18:00

- Bad Schandau i wieża z windą na taras

- powrót do bazy  ok. godz. 19:00

 (razem około 100 km)

 

3.DZIEŃ (piątek) - Niemcy/Czechy:

- pobudka 6:15

- śniadanie 7:00

- wyjazd 7:25

- przyjazd do Żytawy pod dworzec kolejki wąskotorowej, 

- wyjazd do Oybin koleją wąskotorową 9:05 - 9:51

- zwiedzanie Oybin Kloster 10:30 - 13:00

- powrót koleją do Żytawy 14:03 - 14:45

- Trójstyk Granic

- obiad w Mokoklub PEKELNE DOLY (Czechy)

- Panska Skala (opcja)

- przyjazd do bazy ok. 18:00

 (razem około 170 km)

 

4 DZIEŃ (sobota) - Czechy:

- pobudka 6:15

- śniadanie 7:00

- wyjazd ok. 8:00

- ewentualny podział na dwie grupy, opcje do wyboru:

- opcja I: przyjazd do Hrenska na parking, Stamtąd autobusy podwożą ok. 3km pod wejście do parku -Prawcicka Brana (zwiedzanie ok.3 godz.)

- opcja II: wyjazd do Ujścia nad Łabą (zwiedzanie ok. 3 godziny), punty widokowe np zamek na wzniesieniu

- przyjazd lub wspólne spotkanie pod Sloup Hrad ok. godz. 14-tej

- obiad w Motoklub Pekelne Doly,

- Panska Skala (opcja)

- powrót do bazy ok. 19:00

 (razem około 180 km)

 

5. DZIEŃ (niedziela) - Czechy i powrót do domów:

- pobudka 6:15

- śniadanie 7:00

- spakowanie i wyjazd z bazy około 8:30

- Góra Jested

- powrót

(Czechy około 140km, Polska ok. 300 km)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, przemo honda napisał:

Po tym co sie dzialo  na forum z moim udzialem

Nie snuj domysłów, rozluźnij się.

Masz i tak kupę pracy związanej z tą wycieczką, bardzo dobrze, że nie chcesz prowadzić grupy przynajmniej nieco odpoczniesz w trasie.

 

Odnośnik do komentarza

Przemek. Potrzebna jest Twoja pomoc jak zauważyłeś ze dwa posty powyżej. Trzeba dodać kilka brakujących punktów wycieczki, o co bardzo Cię proszę.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, przemo honda napisał:

Dobra  sprecyzuj Misiek o ktore  miejsca  i godziny chodzi , prosze , podaj tez  jak to mam zrobic bo , domyslam sie  , ale  wole miec  pewnosc by nic nie  popsuc.

daj mi chwilę...

Dodałem przybliżone godziny zwiedzania.

Proszę zobacz co brakuje a co jest naniesione niedokładnie (punkty zwiedzania zaznaczone na niebiesko) -trzeba kilka punktów pewnie uzupełnić -ja tego nie umiem zrobić.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, przemo honda napisał:

Po tym co sie dzialo  na forum z moim udzialem

Przemek tylko się nie przejmuj! byłeś jesteś i będziesz z nami i zaplanujcie wraz z Miśkiem to o co Cię prosi, bo kto jak nie TY.

Odnośnik do komentarza

Raz trzeba dać klapsa, a raz pogłaskać, czasem też trzeba wypić z kimś wódkę, a czasem kogoś przepłacić... hee.. takie jest życie...

 

Więc kochani... prośba do Przemka i wszystkich którzy mogą pomóc: do dzieła ! Twórzmy bo czasu mało... a pracy jeszcze trochę zostało.

Kto ma dobra nawigację: niech wbija te punkty w jej pamięć. Przydadzą się również zapasowe nawigacje, gdy któraś padnie !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Patrzę na mapę i nijak nie idzie wykombinować co autor ma na myśli jeśli chodzi o kolejność zwiedzania ( a co za tym idzie jak wytyczyć trasę )

Niby kolorami zaznaczone ale słabo to kumam.

Najlepiej jedna mapka na każdy dzień z zaznaczonymi punktami w kolejności zwiedzania.

Resztę ogarnę i mogę prowadzić.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, arturo-bb napisał:

Patrzę na mapę i nijak nie idzie wykombinować co autor ma na myśli jeśli chodzi o kolejność zwiedzania ( a co za tym idzie jak wytyczyć trasę )

Niby kolorami zaznaczone ale słabo to kumam.

Najlepiej jedna mapka na każdy dzień z zaznaczonymi punktami w kolejności zwiedzania.

Resztę ogarnę i mogę prowadzić.

Proszę sprawdzić z planem wycieczki. Rozpisany każdy dzień -kilka postów powyżej. Mapka zawiera głowne punkty, Przemek może ją jeszcze na dniach uzupełni.

Jak dasz radę i masz dobrą nawigację to pomóż -przyda sie kilka na tej wycieczce,

moja nawigacja jest krótko mówiąc beznadziejna - stary gruchot nic nie widać w czasie jazdy, ale dobrze, że jest choć taka...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, MISIEK napisał:

Proszę sprawdzić z planem wycieczki. Rozpisany każdy dzień -kilka postów powyżej. Mapka zawiera głowne punkty

Czy dzień 2 to tak sobie wyobrażałeś ?

https://goo.gl/maps/72GBneApgQs

Dzień 3

https://goo.gl/maps/MedRs5dSWNG2

Dzień 4 opcja 1

https://goo.gl/maps/wLviy37pxsL2

Dzień 5

https://goo.gl/maps/te9aeaVbY3x

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 minut temu, przemo honda napisał:

powiedz mi czy jest to czytelne , co przygotowalem

Nie wiem jak wy ale ja widzę TYLKO punkty na waszej mapie.

I z tą kolejnością to starałem się trafić. Moje mapy pokazują konkretnie od startu po kolei aż z powrotem do bazy.

Jeśli sama trasa jest mało ciekawa ( a nic nie robiłem specjalnie żeby ją wydłużyć to to jest jeszcze do poprawienia )

Najlepiej pokaż na przykładzie Dnia 2 jak ty to widzisz a ja się dostosuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...