Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczka: PEKELNE DOLY 14-18.06.2017


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    76

  • dziadzia

    52

  • arturo-bb

    26

  • SzymonSeptic

    23

Dnia 22.01.2017 o 14:38, MISIEK napisał:

Ze względu na duże obłożenie lokalnych obiektów, wczoraj (sobota 21/01) z  Przemkiem dokonaliśmy rezerwacji noclegów

Misiek! Czy mam przez to rozumieć,że lista chętnych jest już zamknięta?

Odnośnik do komentarza

Nic nie jest zamknięte.

W sprawie dodatkowych noclegów info kilka postów wyżej lub na pierwszej stronie.

Trzeba by i można dorezerwować sobie samemu. Trzeba się streszczać i decydować...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z "wiarygodnego źródła" wiem że chętni by byli ale nie każdy jest w stanie sam załatwiać noclegi ( nigdy tego nie robili , a komp ma dla nich wiele tajemnic )

Więc takie pytanie : jeśli by byli jeszcze chętni np. do końca tyg. to może mógłbyś im pomóc ? Mam na myśli tylko ten sam pensjonat żeby nie kombinować.

Rezerwację można pewnie odwołać ( jeśli robiliście to przez Booking)

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, arturo-bb napisał:

Z "wiarygodnego źródła" wiem że chętni by byli ale nie każdy jest w stanie sam załatwiać noclegi ( nigdy tego nie robili , a komp ma dla nich wiele tajemnic )

Więc takie pytanie : jeśli by byli jeszcze chętni np. do końca tyg. to może mógłbyś im pomóc ? Mam na myśli tylko ten sam pensjonat żeby nie kombinować.

Rezerwację można pewnie odwołać ( jeśli robiliście to przez Booking)

...proszę mi wierzyć: dokonanie rezerwacji we własnym zakresie - to nie jest wcale trudne.!

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, przemo honda napisał:

Taka sytuacja  jest klopotem zarowno dla mnie i Miska jako organizatorow , jak i dla pensjonatu  w ktorym bedziemy potem swiecic oczami  ze mialo byc nas  naście a jest kilku .    zrozumiano?   rezerwacje mozecie  zrobic sami na stronie booking, nie jest to trudne, tylko wsszytko trzeba spokojnie przeczytac i wlasciwe  kliknąc miejsca  w celu akceptacji zapisów  w rejestracji.

Zgadzam się z powyższym. 

 

Oczywiście chętnie jeszcze pomożemy.

 

Ale... hmm... mamy kilka małych choć ważnych uwag: nie jesteśmy "organizatorami" w sensie prawnym itp. i nie czerpiemy z tego żadnych korzyści.! To co robimy tutaj (proszę wierzyć,  że "trochę" czasu już to pochłonęło) - robimy całkowicie bezinteresownie.

Ale też musimy się zabezpieczyć by nie zostawiono nas na lodzie. Nikt z nas przecież nie będzie dopłacał za niewykorzystane miejsca noclegowe. A wierzcie mi: właściciele potem przeważnie zawsze domagają się takiej dopłaty.!

 

Wymyśliliśmy taką wycieczkę, bo mieliśmy poprostu takie "widzimisie".

I tak jak co roku - gdzieś jedziemy. 

 

Każda osoba która z nami chce jechać jest oczywiście mile widziana, ale proszę też pamiętać, że bierze sama za siebie odpowiedzialność.! 

 

Jedziemy w większej grupie i wymagane będzie odpowiednie zachowanie na drodze i w pensjonacie. 

Pewne nieodpowiednie zachowania nie będą tolerowane. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi i nie muszę się rozpisywać.

 

Już wspominałem, że wycieczka nie jest dla śpiochów. Proszę się zaznajomić że wstępnym planem wycieczki.

 

Co do skuterów/motocykli:

BARDZO WAŻNE, uczulam - proszę je tak przygotować aby były SPRAWNE TECHNICZNIE do takiego wypadu.!

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, przemo honda napisał:

Sformulowanie" byłbym chetny"  nie jest  zbytnio  PEWNIE  brzmiące ,

 

2 godziny temu, ziga napisał:

i gdy by szło to proszę mnie zapisać

dziękuje i pozdrawiam

Przecież się określił konkretnie 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, MISIEK napisał:

 

 

Jedziemy w większej grupie i wymagane będzie odpowiednie zachowanie na drodze i w pensjonacie. 

MISIEK! Właśnie o tym mówiłem ostatnio w Nastawni.Chciałem najpierw wybrać się z Wami na krótsze, jednodniowe wypady .Mielibyście szansę oceny moich zachowań na szosie,w większej grupie,przy dużym natężeniu ruchu.Co do ewentualnego zachowania w pensjonacie , to mam nadzieję,nie budzę w Tobie żadnych obaw ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, przemo honda napisał:

Naprawde  chodzi tu o uniknęcie  sytuacji gdzie  w miesiącach luty , marzec kwiecien  maj bedzie grupa  osob 12-14 gotowych do jazdy a na tydzien przed wyjazdem sie okaze ze jest nas 5-6  osob

To zaliczki zbierzcie wcześniej. Kto nie pojedzie traci kasę. 

Odnośnik do komentarza

Co do noclegów tak jak napisałem wcześniej: zbieramy wpłaty max do końca maja.! Potem robimy ewentualne korekty rezerwacji. 

Będą wysłane e-maile z informacjami.

Odnośnik do komentarza

Przemo może wskoczyć do 3ki za moje miejsce, bo u mnie się zmieniły plany i jedzie ze mną moja Piękniejsza, w związku z czym już zarezerwowałem osobno pokój 2-kę, płatność na miejscu. Wybaczcie kłopot, ale zostały tylko dwa pokoje, więc musiałem szybko zareagować. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 

Misiek napisałeś że

Dnia 22.01.2017 o 14:38, MISIEK napisał:

Baza: 4 noclegi: http://www.pensionustehliku.cz/ -zarezerwowane mamy 10 miejsc,

w pokojach: 2x dwuosobowe (1: Tomek i Viola. 2:Jacek i Ela) i 2x trzyosobowe (1:Navigator, Misiek, Mikołaj . 2: Robert, Artur, Smarciu)

Ale wyszło że

10 minut temu, smarciu napisał:

może wskoczyć do 3ki za moje miejsce

To wpisz Zigę do tego pokoju ze mną on jedzie na 100% (teraz z nim rozmawiałem )

Odnośnik do komentarza

Papcioch z Papcioszką też chcą jechać z Wami. Spać mamy gdzie to kłopotu z nami nie będzie.

Arturze rzuć trasę jaką obrałeś z Robertem to może nasz Kakaowiec dopasuje podpięcie zDoloślązaków.

Odnośnik do komentarza
Dnia 24.01.2017 o 13:39, papcioch napisał:

Spoko, tam gdzie trzeba i jak trzeba. Tylko dojazd do bazy ze Smarciem zrobimy raczej we własnym zakresie.

Gdzie macie zarezerwowany nocleg.?

Ok wszystko już jasne.! 

 

Już był trzeci dzwonek  i... lista zamknięta !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, papcioch napisał:

Arturze rzuć trasę jaką obrałeś z Robertem to może nasz Kakaowiec dopasuje podpięcie zDoloślązaków

Trasę to tak naprawdę wykombinował Robert.:clapping:

Ale on wie co ja lubię !V

I tak to mniej więcej wygląda

https://goo.gl/maps/471XCQgy5ru

 

Odnośnik do komentarza

To macie 10h w trasie, ale przynajmniej będzie frajda z jazdy większa niż po A4 Ustaliliśmy moment podpięcia się przy Hotel Prichovice w Tesarov, u zbiegu dróg 290 i E65, akurat po zaplanowanej trasie, ok. godz. 15tej. Bliżej terminu ustalimy logistykę. Na ten moment z Wro jedziemy w dwie pary/dwa 2OO

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

witam

Jadę na 100 procent -więc rozumiem mam nocleg dziękuję -jestem chętny przelać gotówkę za noclegi proszę o numer konta .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, ziga napisał:

jestem chętny przelać gotówkę za noclegi proszę o numer konta .

Pozdrawiam

 

Wkrótce wszystko podamy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, smarciu napisał:

To macie 10h w trasie, ale przynajmniej będzie frajda z jazdy większa niż po A4 emoji4.png

Dla mnie autostrada to KARA :mad2:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...