Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczka: PEKELNE DOLY 14-18.06.2017


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    76

  • dziadzia

    52

  • arturo-bb

    26

  • SzymonSeptic

    23

  • Klubowicze

Rezerwacja dokonana- mam 3 osobowy pokój -jeżeli będzie chciał się ktoś zamienić na 2 -to zapraszam (dopłata 300 pln).Lokatora ze wzg. na intymność małżeńską nie przyjmuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 24.01.2017 o 14:44, smarciu napisał:

Ustaliliśmy moment podpięcia się przy Hotel Prichovice w Tesarov, u zbiegu dróg 290 i E65

na tą szczególną okazyję zweryfikuję przejazd do miejsca docelowego ażeby szanownych Gości i Współtowarzyszy podróży zaszczycić interesującym przejazdem coby nudą nie wiało do celu jadąc :) a tak na poważnie "coś tam" wymodzę żeby fajnie zapinkalać :) póki co jestem poza domem więc " wicie rozumicie"

Odnośnik do komentarza

hello, dopisz mnie do listy zarezerwowałem sobie 2 os pokój na bookingu ,co prawda tylko na 2 noce - ale pewnie na miejscu bedzie mozna przedłużyć pobyt

- zapewne Leszka przekonam jeszcze na wyjazd

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Kaktus napisał:

hello, dopisz mnie do listy zarezerwowałem sobie 2 os pokój na bookingu ,co prawda tylko na 2 noce - ale pewnie na miejscu bedzie mozna przedłużyć pobyt

- zapewne Leszka przekonam jeszcze na wyjazd

 

Gdzie macie rezerwację.?

I kiedy chcecie wyjechać.?

Odnośnik do komentarza

rezerwacja tam gdzie ty -ale na 2 noce do piątku na ten moment - ale to nie problem obok są nawet hotele w tej cenie , wyjazd w środę razem z Wami

Odnośnik do komentarza

I dopiero się dowiaduję... mam nadzieję, że ta rezerwacja to nie żadna ściema.! Dopisuję ale chciałbym zobaczyć potwierdzenie rezerwacji.! 

 

Ze względów logistycznych - LISTA ZAMKNIĘTA.!

Nikogo już nie dopisujemy.!

 

Odnośnik do komentarza

poczekaj dzisiaj na mnie bo na pewno się spóźnię, mam zebranie w szkole na 18 godz to Ci pokaże, ale wiedz na przyszłość że jestem poważnym człowiekiem i nie rzucam słów

na wiatr , nie wiem zresztą jaki miałbym mieć jeszcze interes aby ściemniać z tą rezerwacją

Odnośnik do komentarza

Nie o to chodzi... 

Booking już wczoraj pokazywał brak miejsc.?

Trzeba było mnie poinformować wcześniej, że dokonaliście rezerwacji.! 

Jak macie tą rezerwację do piątku to nie powinno być chyba problemu z przedłużeniem do niedzieli...

 

 

dodano:

Duża ekipa wyszła na tegoroczną wycieczkę.!

 

Jestem ciekaw waszego rannego wstawania, heeee... koło 6:30.???!!!

I śniadanie o 7:00...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
29 minut temu, MISIEK napisał:

I śniadanie o 7:00...

Żeby się tylko nie okazało że śniadania serwowane są od 8

Miałem tak na Węgrzech w tamtym roku.

Odnośnik do komentarza

Ja już trenuję wczesne wstawanie. Codziennie 3 minuty wcześniej. Dzisiaj już wstałem o 9:15, ale żeby się nie nadwyrężyć to poleżałem jeszcze 15 minut.

Odnośnik do komentarza

Na wycieczce Cel PRORA nikt nikogo nie budził.!  6:00-7:00 wszyscy zawsze byli na nogach.! 

O śniadania na 7:00 będziemy prosić.

W końcu cały pensjonat będzie nasz.

Odnośnik do komentarza

Ponieważ mam na ten wyjazd 3 chętne osoby a może nawet 4 ale bez pewności czy będą miały w tym terminie wolne, zdecydowałem że pojadę w "ciemno" licząc że nocleg upoluję na miejscu - w razie czego, jako plan B, biorę namiot. W związku z tym pojadę puszką. Podłącze się do Was w czwartek 15 czerwca rano, oczywiście jeśli puszce pozwolicie.

Odnośnik do komentarza

Osoby które mają indywidualne rezerwacje proszę o przesłanie ich numerów do mnie. 

 

Potrzebne będą do przesłania wspólnej informacji organizacyjnej do szefostwa pensjonatu. 

15 godzin temu, smarciu napisał:

Hehe niektórym by to pasowało ;)

Heee... Heee... Nieeee, nieee... Nic z tego.!

Wieczorem spać grzecznie jak dzieci,  a rano... wcześnie wstawać jak do pracy.

Codziennie o 8:00 będziemy już szykować się do wyjazdu.

Komu nie pasuje - taaak, taaak... już są chętni na ich miejsce.

 

Już na początku pisałem, że będzie "ordnung" i nie jest to wycieczka dla śpiochów. Rozumiem wobec tego, że wszyscy wiecie w co się wpakowaliście! 

 

Inne pensjonaty nie wchodzą w rachubę - przy tej liczebności wycieczka nie do ogarnięcia organizacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Dnia 26.01.2017 o 21:05, MISIEK napisał:

Na wycieczce Cel PRORA nikt nikogo nie budził.!  6:00-7:00 wszyscy zawsze byli na nogach.! 

O śniadania na 7:00 będziemy prosić.

W końcu cały pensjonat będzie nasz.

Myślę ze śniadanie o 8 wystarczy w końcu jedziemy dla przyjemności a nie na jakiś wyścig zbrojeń , zamki i kolejki nie odjadą i spokojnie wszystko objedziemy i pozwiedzamy. Mamy cały dzień na zwiedzanie wiec po co się zrywać o 6 rano po wieczornych rozmowach przy najlepszym czeskim piwku. Co sądzicie ?? Ja się dostosuje, najwyżej wypiję wieczorem o 2 piwa mniej i pójdę wcześniej spać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja co mam wypić to wypiję ,co mam pogadać to pogadam.

Spać pójdę kiedy zechcę

A dośpię po powrocie przez następny tydzień .

Ale fakt taki wyjazd to z założenia ma być przyjemność a nie wyścig.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, przemo honda napisał:

To  prosimy tylko bys mial na jakims  maszcie na samochodzie flage klubowa

Mówisz - masz, muszę tylko ją zdobyć

Odnośnik do komentarza

No to poważnie uśmiecham się do Ciebie kochany Przemku o szykowanie sprzętu dla mnie. 

Misiek jakby co daj znać mail/PW i leci należność.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...