Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczka: PEKELNE DOLY 14-18.06.2017


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    76

  • dziadzia

    52

  • arturo-bb

    26

  • SzymonSeptic

    23

  • Klubowicze

Podbeskidzie w domu .1404 km. nakręcone. Było super. Organizatorzy przygotowali się na 6 z duuuużym plusem :clap:Dziękuję wszystkim za mega weekend. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Coś pięknego... Normalnie szał do zwiedzania, czyli to, co GZ lubi najbardziej. Szkoda, że od nas jak zwykle "najbliżej"...

Odnośnik do komentarza

Smarcie meldują bezpieczny zjazd na bazę. Dzięki za super spędzony czas, śmiechy, rozmówki i dużo frajdy z jazdy po czeskich i niemieckich zakrętach. Dziękujemy organizatorom za pomysł, realizację i opiekę na trasie. Serdeczności!

Dzięki Arturo BB i Ziga za wspólny dojazd i częściowy powrót ;)

ps. Fotki od nas w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szczęśliwie już w domku. Super wycieczka, mega trasy ogólnie ekstra. Bardzo chcę podziękować za udzieloną mi pomoc. Jesteście ZAJEBIŚCI !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z Moniką dotarliśmy do domu cali i szczęśliwi. Dziękuje Wszystkim za wspólne spędzone chwile i ostatni akcent w Jested.
1144 km i spalanie 4,7 z całej trasy- to świadczy o bardzo turystycznym tempie które przypadło mojej żonie do gustu. Pozostaje czekać gdzie i kiedy dalej pojedziemy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem dlaczego ale też nie mogę tego filmu wrzucic...zaraz poproszę syna żeby najpierw na Youtube wrzucil

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za wspólną wycieczkę. Mam nadzieję że wszyscy już domkach cali i zdrowi i szczęśliwi, i bogaci we wspaniałe przeżycia i setki zdjęć. Będzie co wspominać.

Uważam, że to była najlepsza wycieczka. Przemo, dzięki za wspólną organizację i odbycie tej wycieczki.

Wszystkie odwiedzane miejsca były suuuuupeeeeer...

Bardzo proszę wszystkich o zamieszczenie najlepszych wybranych zdjęć i udostępnienie ich innym... i mnie - chciałbym zrobić extra filmik.!

Jeszcze raz dziękuję.  I do zobaczenia.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Śląsk w domu, około 1300 km nakręcone. Było super.^_^ Organizatorzy przygotowali się na 100 %,!OK wszystkim dziękuje za miłe towarzystwo - do następnego razu! :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ups.... jednym słowem Kaktus -"tego nie da się wytłumaczyć " jak i "gorzkiej herbaty "


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dzięki za bardzo fajny wyjazd. Mi szczeliło równo 1320 km. Nic nie pozostaje tylko należy już planować kolejny taki wyjazd. Słowa uznania dla organizatorów.

 

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę prosić. Oprócz wrzucenia zdjęć na forum, wrzucajcie zdjęcia w PEŁNYM rozmiarze na jakiś serwer. Najszybciej i bezproblemowo to dropbox albo wetransfer. 

Po wrzuceniu wystarczy wkleić link.

Mi wyszło po pierwszym przebraniu 500 zdjęć. Troszkę jeszcze powyrzucam a resztę na szybko obrobię.

 

Odnośnik do komentarza

Jaja muszą być :) było super, fajna z nas ekipa, szkoda ze nie było tam miejsca gdzie potańczyć i pośpiewać itd. Ale urodzinki Moniki wyszły super jak na te warunki. Jest co wspominać i opowiadać potem wnukom, o tej wyprawie. A kto nie był może żałować. Ale myślę ze nowy wspaniały touroperator "Ja i Misiek" jeszcze coś dla nas przygotuje w przyszłości :) . Nawigator i Misiek - dobra robota - dzięki.

Pozdrawiam przy okazji Panią z DDR - " Mokrą Włoszkę " 

Odnośnik do komentarza

A te 8 minut to było jeszcze do 22 czyli niby ciszy nocnej , ale właścicielka nie chciała dyskutować i zgasiła nas jak świeczkę :) A tak się chłopaki ładnie rozkręcali 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Buahaha Drek nie wiem skąd mi się te 8 minut zięło ......

Mokra wloszka Dziadzi w oko wpadła : )

Aaaa widzisZ......to o 21:52 już taki wygiety byłem : !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...