Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    30

  • ArtCho

    23

  • Rzelu

    22

  • Urbi

    19

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Marek, podjechałbyś z Rzelem i może ArtCho? Bo siedzę w domku z dziećmi i nie mam jak się wyrwać. We trzech może uda Wam się coś ustalić w sprawie czwartkowego spotu?

Odnośnik do komentarza

e2028523d209b3b83a1d2d74fc65fd98.jpg2cb97b977c8bce3488367f9fe61ab265.jpg

Tym samym Św-T2oo zaliczyło Peenemuende. Skład okrojony, ale od czegoś trzeba zacząć.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dziś z Biletym i Minimi dokonaliśmy razwiedki bojem miejsca piknikowego w Ramin. Sytuacja taktyczna jest dość skomplikowana i zależna od tego, z iloma punktami reprezentacja Niemiec wyjdzie z Grupy ?. Zła wiadomość jest taka że najazd kilkunastu motocykli i obcojęzycznych facetów może być dla ludności tubylczej szokiem równym lub przekraczającej ten jakim był przemarsz Armii Czerwonej w 1945 roku, i zaowocuje powiadomieniem Polizei o najeździe Nocnych Wilków ?. Dobra jest taka że Darek wywozi małżonkę z dziećmi na wakacje, więc jego możliwości piknikowe radykalnie się zwiększą, a chętni do pomocy np. w podlewanu iglaków będą mile widziani ?.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To może dla obopólnego bezpieczeństwa i spokoju czwartkowy spot zorganizujemy tradycyjnie, w "połowie drogi" z naszymi przyjaciółmi ze Świnoujścia, w Babigoszczy - na żeberkach? Co Wy na to?

Wtedy jest szansa na jeszcze większą frekwencje i udział w spocie podgrupy świnoujskiej i stargardzkiej.

Odnośnik do komentarza

Urbi dobrze mówisz. Jestem za. Tylko w moim przypadku godzina 18,00 to dopiero wyjazd i na 19,00 w Babigoszczy. Inaczej się nie da bo praca koliduje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My z Zosią dzisiaj też trochę turystycznie, trochę po mieście, Piotr i Jacek, dzięki za wycieczkę do Ramin. KriSSO super szybka wycieczka do Wolina, Merida i Waldek dzięki za gościnę tak późno wieczorem na was zawsze można liczyć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również Wam dziękuję za fajnego spontana. Od razu odżyłem po trudnym weekendzie :clapping: .

Dziś około 19:30 jadę pojeździć z Kuniszem i Biletym. Może do N. Warpna na wodę z cytryną. Może też być DDR, obojętnie.

Ktoś jeszcze chętny, to zapraszam. Miejsce startu - nie wiem, do ustalenia. Rzucać pomysły.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Krzysiek napisz gdzie sie spotykacie bo jestem zainteresowany lotka do Warpna dzisiaj ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy z Grupy Zachodniopomorskiej, ja nadal, z uporem maniaka, namawiam i zachęcam do zorganizowania wspólnego czwartkowego spotu w Babigoszczy, gdzie mielibyśmy okazję spotkać się większą grupą, z naszymi kolegami ze Świnoujścia, Wolina, Stargardu...

Tym samym otwieram listę uczestników i zwolenników spotkania 23 czerwca 2016r. w Babigoszczy, w Barze Brzoza.

Początek spotkania godzina 18.00, koniec jak czas i nastroje pozwolą...

1) Urbi

2) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Koledzy z Grupy Zachodniopomorskiej, ja nadal, z uporem maniaka, namawiam i zachęcam do zorganizowania wspólnego czwartkowego spotu w Babigoszczy, gdzie mielibyśmy okazję spotkać się większą grupą, z naszymi kolegami ze Świnoujścia, Wolina, Stargardu...

Tym samym otwieram listę uczestników i zwolenników spotkania 23 czerwca 2016r. w Babigoszczy, w Barze Brzoza.

Początek spotkania godzina 18.00, koniec jak czas i nastroje pozwolą...

1) Urbi

2) ...

My nie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W takim razie może spotkajmy się tym razem u Rzela w garażu. Marek, Kunisz, Joshua, Roger, wiecie gdzie? A jeśli nie wiecie, to dawać do mnie pod garaż o 19:25

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...