Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

.

Skoro Świnoujście nie dojedzie na 18:00, no to chyba możemy przesunąć spot na 18:30 albo na 19:00? Jak uważacie? ...

.

Spot zaplanowany był na 18.00 ... i tak powinno pozostać ... a Świnoujście, po prostu się spóźni ... ale to tylko moje, skromne zdanie ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    30

  • ArtCho

    23

  • Rzelu

    22

  • Urbi

    19

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Rzadko to robię, ale tym razem zgadzam się z Elvisem.

Spot zaplanowany był na 18.00 i tak pozostaje. Nic nie zmieniamy. Świnoujście najwyżej troszkę się spóźni.

Reasumując, miejsce czwartkowego spotu: Babigoszcz, parking przy Barze Brzoza. Godzina spotkania: 18.00.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spot zaplanowany był na 18.00 ... i tak powinno pozostać ... a Świnoujście, po prostu się spóźni ... ale to tylko moje, skromne zdanie ...

Oczywiście nie ma najmniejszego powodu żeby na nas czekać

Odnośnik do komentarza

Oczywiście nie ma najmniejszego powodu żeby na nas czekać

Biorąc pod uwagę tempo wydawania posiłku to pół godziny nie robi różnicy. ja jeszcze nie wiem niestety- robię akurat przegląd w hondzie

Odnośnik do komentarza

robię akurat przegląd w hondzie

Tak Cię właśnie widzę - przed otwartym garażem, Forza odarta z plastików, a Ty w roboczym lotniczym kombinezonie, ze śladami smaru grafitowego na twarzy pochylasz się z troską nad rozpołowionym silnikiem i oglądasz pod słońce poziom nagaru na zaworach... :)

Odnośnik do komentarza

Na godz. 18 ciężko miałbym zdążyć pod Pleciugę, a co dopiero do Babigoszczy...

Moja praca bardzo skutecznie utrudnia mi planowanie takich spotkań. A mówiła matka, ucz się synu!

Tak sobie też rozmyślam, o ile na prawdę lubię sobie pojeść, to szczerze powiem, że zamiast takiego wyjazdu gdzie jedziemy ileś tam km po to żeby zjeść żeberka, zdecydowanie wolałbym przez ten czas polatać po enerdówku i czerpać przyjemność z jazdy na 2oo, a potem zjeść sobie w domu. No ale o czym my mówimy, i tak nie mam czasu.

Rzelu pojechałeś po bandzie, wiesz że uwielbiam takie warsztaty :)

Nie mogę się jednak oprzeć, muszę to napisać - uwielbiam taką starą motoryzację! Te auta są po prostu przepiękne! Można się na nie gapić godzinami, ciesząc oczy, miód w gębie!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W kwestii organizacyjnej dla osób ze Szczecina, wybierających się jutrzejszy spot w Babigoszczy, przypominam, że spotykamy się pod Pleciugą o godz. 16.30-16.45 i o godz. 16.50 startujemy w kierunku Babigoszczy.

Kto nie zdąży dojechać lub z jakiś przyczyn, miejsce i godzina mu nie pasuje, dojeżdża samodzielnie.

Przewidywany czas trwania spotu od 18.00 do 21.00.

Wszystkich mających wolny czas i chęć na przejażdżkę do Babigoszczy i z powrotem, a przede wszystkim na wspólne spotkanie i pogaduchy w dość licznym towarzystwie członków Grupy Zachodniopomorskiej, bardzo serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę, czy możecie mnie zgarnąć z MOTO 46 pojadę trochę wcześniej i odbiorę w końcu moją klapkę którą zgubiłem w trasie na Burgmanię i mam nadzieję że tym razem zamówią tą którą zgubiłem. Będę czekał przed zjazdem w Kijewie, jak by kto pytał dlaczego ? to odpowiadam że lubię towarzystwo w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza

... na 99,9% ekipa ze Stargardu w ilości:

- 3 burgmaniaków

- 2 motóry

dołączy do spotkania ... :)

.

A zatem ... lista uczestników czwartkowego spotu w Babigoszczy:

1) Urbi

2) bodzio61

3+4) Robsson + Asia

5+6) SlawoyAMD + Gosia

7+8) wd40 + Merida

9) darecki2059

10) KriSSo

11) Kunisz

12) Adi + andrew70

13) elvis

14) ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista uczestników (już dzisiejszego) czwartkowego spotu w Babigoszczy:

1) Urbi

2+3) Robsson + Asia

4+5) SlawoyAMD + Gosia

6+7) wd40 + Merida

8) darecki2059

9) KriSSo

10) Kunisz

11) Rzelu

12) Joshua_77

13) czemil

14) bodzio61

15) andrew70 + Adi

16) Elvis

17) Bob

18) grota10

19) ArtCho

20) ...

Odnośnik do komentarza

Ja niestety już w domu,nie udało sie namówić rodziny na wyjazd.

Jeden punkt spełniłem zjadłem golonkę w Nowym Browarze,fajne jedzonko tam mają

Odnośnik do komentarza

Stargardzka ekipa już od godziny w domu ...

dzięki wszystkim za spotkanie ...

a przy okazji muszę się pochwalić ... spalanie z dzisiejszego dnia ... :)

spalanie.jpg

Odnośnik do komentarza

Elvis moja rekordowe spalanko to 3,2 podczas wycieczki za Arturem po enerde. To była długa wycieczka, nakręciliśmy wtedy trochę kaemów, a zdecydowanie nie była to jazda z nastawieniem na oszczędność, po prostu tak wyszło, sprzyjające warunki itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...