Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2016


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

Od Meggy: Wspaniale spędzony weekend z cudownymi ludźmi, powrót trochę z przygodami ale zakończony happy end. Łokieć zoperowany (nie mieli pakietu z odsysaniem tłuszczu z pośladków, a szkoda ?) dochodzę do siebie. Bardzo dziękuję wszystkim Burgmaniakom za słowa wsparcia i dodawanie otuchy, szczególne uściski za nieocenioną pomoc i odstawienie mnie na bazę dla Sławka vel Radosława, Andrzeja S, Ziuty, Jaco i Larwy, mam nadzieję że kiedyś będę miała okazję się odwdzięczyć ?. Marcys nie zadręczaj się już proszę to niczyja wina (sprawy w sądzie nie założę, no chyba żeby...... ?). A teraz mam masę czasu na przejrzenie wszystkich zdjęć ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Brawo Meggy - nic nie zastąpi właśnie tej ukrytej witaminy, którą teraz masz czyli pozytywne nastawienie :)

Wracaj do zdrówka!

Odnośnik do komentarza

Madziu z tym tłuszczem to przesadziłaś kochanego ciała nigdy dość, :wub:

Dziękować też nie masz za co przecież byśmy Was nie zostawili Samych chyba na tym polega Przyjaźń przynajmniej tak mi się zdaje.

Ruda, Meggy wracajcie szybko do zdrowia leniwiec się zbliża. :band::wine:

Jak czego Wam by trzeba było to dawać cynki.

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za wsparcie, na pewno razem z Magdą się nie poddamy i już za "kilka dni za dni parę...." (on może dłużej ) będziemy całe i zdrowe :clapping:

Odnośnik do komentarza

suma sumarum to plus że kobitki będą miały o czym poplotkować po kilku latach ,najważniejsze że jest OK, szybko wracajcie do zdrówka a wiem że dacie radę:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziewczyny zdrowiejta mi tam i to szybko.. a ja nie jestem pewna ale Magda chyba u Laury i Campta w szpitalu leży :-)

Chyba nie. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak skutery mają awarię to się mówi trudno, ale jak ludziom się coś dzieje w drodze to się robi smutno.

Dziewczyny, naprawiajcie siebie jak najskuteczniej - najlepiej żeby śladu po awarii nie zostało. A jakby przy okazji i karoserię się dało podtunungować (pakiet z odsysaniem :D ) to byłby extra dodatek. A tak na poważnie to nie przejmujcie się takimi drobnymi stłuczkami, żeby psyche za bardzo nie ucierpiała.

Jesteśmy z Wami!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W końcu zamieszczam kilka znamienitych fotek.

Na powitanie świeciło nam słoneczko :)

01.jpg

Na campie mieliśmy dogodnie przygotowaną miejscówkę

02.jpg

z prywatnym grillem i ekipa dopisała jeszcze lepiej niż w zeszłym roku

03.jpg

Każdy mógł się wykazać w nieprzypaleniu kiełbaski i chlebka

04.jpg

Na scenach cały czas mieliśmy klimat bluesowy - do późnej nocy

05.jpg

a tym co było mało nawet do białego rana w Klubach

06.jpg

Nasz poranek

07.jpg

Wycieczka na granicę z sąsiadami Litwa/Rosja

08.jpg

09.jpg

Blues Parada w której zaznaczyliśmy swoją obecność

10.jpg

11.jpg

i szykujemy się dalej do Bluesowania

12.jpg

Sobota - Na scenach cały czas coś się dzieje

13.jpg

14.jpg

Suwałki nocą są piękne

15.jpg

16.jpg

Niedziela czas do domu

17.jpg

Słynne Jagodziany

18.jpg

i śluza Paniewo... i do domciu

19.jpg

Zrobiłem więcej fotek, które są >>>TUTAJ

Dziękuję Wszystkim którym się chciało poczuć wspólnie Bluesa i tworzyć extra atmosferę naszego spotkania.

Z roku na rok jest nas większa gromada, a za rok ma zagrać na 10 już edycji Festival'u sam Eric Clapton,

więc musimy się wcześniej zabrać za przygotowania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super wyszło! A mi najbardziej podoba się ten gościu po prawej z parasolką nastawioną na prostą świecącą linię prowadzącą prosto pod namiot -> to sem ja :D

15.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trochę pomarudzić chciałbym. Nie podobało mi się, że w zasadzie podzieliliśmy się na dwa obozy. Dwie oddzielne imprezy. "Uchodźcy" (czyli grupa hotelowa) i Kamping. Pierwszego wieczoru jeszcze było trochę integracji, ale drugiego już prawie wcale. Mięczaki hotelowe :P Żartuję oczywiście, ale zawsze, jak to mówią... w kupie siła. ;)

Nie chcę tu wywoływać dyskusji o wyższości hotelu nad kampingiem. To oczywiste. Każdy śpi z kim... tfu! ... gdzie chce ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie, szkoda, pewnie byłoby więcej zdjęć i bardziej bolaly by brzuchy od śmiechu.

Z Andrzejkiem pewnie dlatego byliśmy rozgoryczeni.

8746a7e937443eb43e9e853e9bab1c89.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...