Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2016


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Mix regionalny w Sejnach plus chłodnik litewski i kwas chlebowy to było coś pysznego rok temu.

Taki sam zestaw wezmę i tym razem. Jednak startuję w piątek - będę na zbiórce.

Arturku, powiedz gospodarzowi od razu, żeby nie rozdawał na stoliki tradycyjnego poczęstunku powitalnego, tylko niech od razu zapakuje nam literka :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mamy rezerwację w Karczmie na g13-13.30. Po 15ej mają jakieś uroczystości.

Arturze, a kto konkretnie ma tę rezerwację? Co to znaczny "mamy"? My? Wy? :) Kto?

Pytam, bo tak sobie myślę, że chciałbym razem z Biletym i Zosią złapać Was np w Augustowie, wszamać wspólnie jagodziankę, której pisałeś (tzn Wy, ja na diecie :D) i potem załapać się na ten wspólny obiadek. Czy jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja siedzę cicho i obserwuję wątek, bo nadal nie wiem, czy dam radę być z Wami. Coraz więcej wskazuje, że tak, szansę oceniam na jakieś 80%, a to dużo :) Dopiero w czwartek będę wiedział na 100%. Dołączę do grupy w Łomży lub Augustowie, bo muszę zajechać do Ostrołęki po namiot.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Atmosfera rosnie im blizej wyjazdu. SUPER!!!

O malym pakunku juz wspomnialem :) Majac na wzgledzie ilosc deklaracji rezerwowalem salke na 18 do 22 osob, ale jak bedzie wiecej nas to tez damy rade. Mix regionalny na goraco i chlodnik z jajem to wydatek ok 20-25 zl i kwas chlebowy. Przy naszej grupie bedziemy mieli extra cene. Jagodziana na poczatek w Augustowie to obowiazkowo. (sorry za brak PL liter - siadly mi klawisze)

W miare mozliwosci Wszyscy spotykamy sie w Augustowie i ruszamy na obiad. Dla tych co mieliby sie nie wyrobic na te wieczerze - prosze o deklaracje - zamowie maly pakuneczek ze specjalami i dowieziemy na CAMP :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już żałuję ale nie mogę być w Suwałkach z Wami :(, nie stety wypadlo mi nagle coś ważnego w tym czasie :(, proszę o wykreślenie mnie z listy obecności podczas Suwalskich nocy Bluesowych, życzę Wam miłego pobytu i wielu miłych wrazeń muzycznych w Suwałkach w rytmie Bluesa, pozdrawiam Was Przemek Doktorek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My z Larwa lecimy bezpośrednio do Sejn i chyba raczej przez Ostrołęka więc jak Jack się zdecydujesz to w Ostrołęce możemy się zabrać ;)

Odnośnik do komentarza

Witam. To chyba ja mam najgorzej krótki wypad z Białegostoku i nikogo więcej na horyzoncie nie widać,...jedyny plus z tego że zdążę przynajmniej sprawę w urzędzie załatwić bo ma fajne godziny otwarcia do 16-stej:) a z pracy wracam ok 17-stej:)...to przynajmniej rano złoże wniosek o nowy dowód:)

Odnośnik do komentarza

Hej Braci burgmanijna ;) z dziką rozkoszą będę was witał, sprzęt już rychtuje, talon na wache też przedpłaciłem;) moja prośba gorąca, czy mogę prosić o delikatny konkret ile osób przyjeżdża w czwartek i skąd będziecie nadciagac ;) z chęcią wyjadę i powitam aczkolwiek nie dam rady obstawic wszystkich wlotow do miasta w tym samym czasie stąd grzecznie proszę o podpowiedź, w jakich godzinach przybijacie i gdzie mogę was namierzyć by powitać ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chociaż spotkamy się dopiero w piątek, to GZ startuje już za chwilę, z międzylądowaniem z Gdańsku ;). Do zobaczenia :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szerokości i dobrej pogody życzę. Oczy dookoła głowy Panie i Panowie. Licho nie śpi.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja startuję z małym opóźnieniem więc na Eurocampie zamiaruję być ok 15 -16stej.

Na miejscu rozkładamy wigwam imprezowy oraz powiązane diwajsy i... lost20158.gif

Do zobaczenia :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja stratuję niestety dopiero w piątek po pracy tj. ok 15.30. Nie ma innej możliwości. W związku z tym, nie będę na obiedzie a dołączę do Was w piątkowy wieczór już na Campie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

GZ szerokości i bezpiecznej drogi - Wy chyba macie tutaj najdalej :)

Listę zaktualizowałem. Frekwencja nieco niższa, ale może będą mocno spontanowe niespodzianki - Zapraszamy :)

Extrasy już przygotowane!

a3a8a17a6bbccfe0a9cf71cade04f45e.jpgUWAGA ORGANIZACYJNA !!! - prośba EuroCamp

Osoby które zakwaterowały się w Hotelu nie mogą parkować maszyn na EUROCAMP.

Przy wjeździe na EUROCAMP kwaterunek na hasło BURGMANIA - każdy z nasz osobno się melduje i kieruje się do naszego rewiru.

Przy meldunku Pani wypisze karteczkę meldunkową - ze względu na wcześniejsze wpłaty, ja rozliczam zbiorczo, aby było mniejsze zamieszanieOsoby z tzw. Spontanu, proszę o wcześniejszy kontakt ze mną podaję nr. 6o2 6 jeden trzy 8 jeden dziewięć

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mamy rezerwację w Karczmie na g13-13.30. Po 15ej mają jakieś uroczystości.

Artur, daj konkretny namiar na tą Karczmę.Prawdopodobnie tam będę Was łapał.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć - wszystko wskazuje ze w czwartek o 16 wyjadę z Poznania w stronę Suwałk. Czy zląduje na nocleg koło północy zależy od pogody.

Pytanie czy późno w nocy dostanę sie na pole namiotowe?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur, daj konkretny namiar na tą Karczmę.Prawdopodobnie tam będę Was łapał.

To pewnie jest to co w tamtym roku

Karczma Litewska (Dom Litewski) ul. 22 Lipca 9, Sejny

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zybex, cóż za niespodzianka :)

Xtra, do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur, daj konkretny namiar na tą Karczmę.Prawdopodobnie tam będę Was łapał.

Tak jak pisze Grzechu Karczma Litewska, Sejny, ul. 22 lipca 9

Cześć - wszystko wskazuje ze w czwartek o 16 wyjadę z Poznania w stronę Suwałk. Czy zląduje na nocleg koło północy zależy od pogody.

Pytanie czy późno w nocy dostanę sie na pole namiotowe?

Zybex SUPER niespodzianka! Czy planujesz być o północy w czwartek? Wrzuć na priva tel. jutro sie skontaktuje z kampingiem i dam Ci znać. Nie powinno być problemu, ale od razu cię ulokują w naszym rewirze.

Odnośnik do komentarza

ac81afb69cfff178956b67e9eb1386db.jpg

Mały update pogodowy ;) w Suwałkach słonecznie z delikatnym zachmurzeniem, o godzinie 9 na domowym termometrze odnotowano 18,5 stopni Celsjusza :)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ale fajnie macie :) , aż zazdraszaczam, niestety sam nie mogłem wygospodarować tyle czasu. Bawcie się dobrze :) i róbcie dokumentację zdjęciową dla niobecnych :) .

Odnośnik do komentarza

e139733f2ba21d2347f6e5d768eeea3d.jpg73a2e6dea58a1ee786cb390cc8822b56.jpg61e16f27640a75686d093987106f1d1e.jpg

Panowie na chwilę obecną tak wygląda miejsce w którym będziecie się lokowac po rejestracji na bramie wjazdowej ;) nasze poletka to te znajdujące się za taśmą, wszystko wyraźnie oznaczone laminowanymi tabliczkami własnego pomysłu, tak aby możliwie maksymalnie ułatwić wam odnalezienie właściwego miejsca, jak również ułatwić życie obsłudze ;)

W kwestii pogody... Jak to miejscowi bluesiarze mawiaja, "szału nie ma.... Ale blues będzie grany..." ;) od czasu do czasu popryskuje niegroźny deszczyk, temperatura na poziomie tej porannej czyli jakieś 18 stopni Celsjusza ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...