Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2016


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, korzystając z wolnej chwili przed wyjazdem na lotnisko, przeglądam temat i łza w oku się kręci...

Powiem tak, robiąc niejako swoisty "rachunek sumienia" z minionych 30 lat dochodzę do wniosku że "Burgmania na bluesie" to największa i najbardziej pozytywna grupa zwariowanych wariatów jaką w życiu zdarzyło mi się spotkać!! W tym momencie, pragnę podziękować wszystkim z osobna jak i całemu ogółowi za waszą obecność, uśmiechy i tą nieokreśloną dawkę pozytywnej energii którą emanujecie. Doceniam każdy wasz trud i staranie włożone w przyjazd do Suwałk. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI BRACIA I SIOSTRY BURGMANIACY ;) Cieszę się że mogłem was gościć, oprowadzać i służyć wszelką formą pomocy. Serdecznie zapraszam wszystkich ponownie za rok ;) a zwłaszcza tych którzy wachali się i w tej wątpliwości nie dojechali na ten tak pozytywny i radosny "event" Jeszcze raz kochani serdecznie dziękuję!!!

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Tak sobie czytam i czytam to widzę, że troszku działo się. Część pozytywna jest jak zawsze fajna lecz ta zła... wrrr... Nie ma co, zdrowia wszystkim razem i z osobna a w szczególności naszym rekonwalescentkom.

Odnośnik do komentarza

Witam, 23.03.2017r. w Suwałkach odbędzie się koncert gwiazdy tegorocznej edycji SBF. Big Daddy Wilson godz.21:00. Transmisja w programie III PR " Bielszy Odcień Bluesa".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@kowal widze ze jesteś dobrze zarażony Bluesem :) SUPER.
W tym roku też nie może nas tam zabraknąć. To już będzie 4. Burgmania Blues.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja mocno pomyślę... W Suwałkach jeszcze nie byłem (w tą stronę najdalej na Leniwcu w Giżycku), to może się w tym roku uda. Co prawda urlopu brak w tym czasie, ale może coś załatwię...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
48 minut temu, arturas napisał:

W tym roku też nie może nas tam zabraknąć. To już będzie 4. Burgmania Blues.

Arturze, rzuć jakimś terminem (nie miałem na myśli Tomka) :D. Festiwal wypada w dniach, które wymieniła Dysia?

13 minut temu, DYSIA napisał:

6-9.07.2017

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja w tym czasie będę za Wielką Wodą, więc znów mi nie po drodze. Szkoda.



Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Arturas drink w bramie i juz czuje blusa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka



To jest moja rola

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę że już jest Super Blues Ekipa juz sie cieszę. Termin taki jak już widać w poprzednich postach, a inne szczegóły niebawem w nowym wątku, nieco inne niz w zeszłym roku, a to za niezłym przyczynkiem naszego [mention=11251]Mateo28[/mention]. Dziękuję Mateo :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Aktor i Aktor ale do Ciebie Tatko to mi brakuje że hej

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Aj Arturo, zawstydzasz mnie, aczkolwiek liczę na to że w tym roku frekwencja nas pozytywnie zaskoczy

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎21 o 21:48, arturas napisał:

W tym roku też nie może nas tam zabraknąć. To już będzie 4. Burgmania Blues.

Chyba powoli trzeba zacząć zbierać szyki.. dwa miesiące szybko zlecą...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...