Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2016


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

Ciezko wyczuc odbilismy sie kraweznika i nas polozylo skut polecial a my zostalismy na asfalcie predkosc znikoma 30kmh na luku drogi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja już w domku, Ziuta dobija autem w konwoju.

Dziękuję wszystkim za Suwałki Blues. Dobrze że wszystko tylko tak się skończyło.468e982cbb0ca472ae28477cfc33d998.jpg

7229a7d832c56805abb5390912cd5ce2.jpg

8c779353aebd0583e73a97fda6dbb901.jpg

3562ef79433e02f2ab7e9d8ecf1013e6.jpg

de73ca725bc5f868bc277d9f52c012d0.jpg

dba54d51420d977419ce8919b73971aa.jpg

86d5ae80739f7ff86f8a1e74a1cfad60.jpg

eddee7e8566505ec3882bb2d2950df87.jpg

e748e7198056f998159d220ed1e1e8c5.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po drodze były jeszcze wspólne jagodziany :) mnia. Mniam i potem jeszcze rozprawiliśmy Dzika! ciekawe doznania :)

Już jestem szczęśliwy w garażu. Nawinięte 780km.

Wszystkim dziękuje z wspólnego Bluesa i atmosferę którą razem stworzyliśmy. Wiele szczegółów i sytuacji pozostanie pewnie na długo w pamięci każdego. Śmiechoterapia jeszcze robi swoje. Mateo :) dziękuję za Twoje zaangażowanie. Można na Ciebie liczyć na 102 i z Tobą wszystko się odbyło dużo łatwiej. SUWAŁKI the BEST! Mam nadzieję że po-blues-ujemu jeszcze za rok!

Fotki zarzucę jak je ogarnę.

Grzesiu, Mario. Dziekuje za wspólny powrót i dodatkowe atrakcje.

Meggy, Marcyś co ja czytam :( :( Dobrze że wszystko się dobrze skończyło. Meggy szybko wracaj do kondychy :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bardzo udane spotkanie :clapping:

Eurocamp na poziomie, Blues Festival sympatycznie zorganizowany a organizacja naszych, jak zwykle na poziomie :notworthy:

Ilość:

wesołych sytuacji - niezliczona :Jumpy:

rechotów kordziuka - nadmierna :msn-cry:;)

zjedzonych niecodziennych dań regionalnych - spora :chef:

przegadanych tematów w najlepszym towarzystwie - wystarczająca :detective:

Specjalne podziękowania dla arturasa za całokształt i Mateo28 za ogarnięcie wszystkiego na miejscu, pomoc dla potrzebujących (awaria kordziuka) i kufer browca :wink32:

Dzięki wszystkim przybyłym :cool2:

Ps. Boli absencja ekipy z WM :pinch::msn-cry: Szacun za przybycie chłopaków z GZ happy0144.gif

Ps2. Ruda, jestem z Ciebie i tak dumny :hammer: Do wesela się zagoi. Przesyłam moc pozytywnej energii :thumbs_up:

Ps3. Meggy...zdrówka i szybkiego powrotu do pełnej sprawności :thumbs_up: Plus taki, że teraz Marcyś będzie miał więcej obowiązków a Ty więcej luzu :)

Ps4. Jagodziany baja. Arturas - to był baaardzo dobry pomysł!

Do zobaczenia :renske:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przegapiłem, a i Pozdro dla młodej Zdunowej spotkanie w Łomży, ładna podobna do mamusi i tatusia.

e162dd6a913564701b87bfc4c23ee0fe.jpg

ba88118e5b5d712a7af4b6667b003767.jpg

383a27821426e300676a020907e1be18.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I my od dawna już w domku. Wszystkim dziękujemy za bardzo udany weekend. Fajnie być i bawić sie w takim towarzystwie.

P.s. Magda. Trzymaj się dziewczyno i szybko wracaj do zdrowia.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No coz to nic ze zaczalem blusa na lawecie i zakonczylem 0, 8 dzisiaj z rana ale szczesliwie ogladam mecz w koszulce blus i pije browarka miod malina. Mateusz wielkie dzieki za pomoc i ogronme serce rolki ok wrocil stary dobry mul ale spokojnie ma wozic i juz. Jack dzieki za wczoraj taki maly szwendak i opiekunom ktorzy zadbali abym nie spedzil nocki pod gwiazdami. Arturas dzieki Tobie poczulem blusa. Meggy wracaj do zdrowia. Do zobaczenia na leniwcu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

(...)

Ps. Boli absencja ekipy z WM :pinch::msn-cry: Szacun za przybycie chłopaków z GZ happy0144.gif

(...)

Wprawdzie, nie z W-M, a z GP, ale czuję się wywołany do tablicy.

Moja nieobecność wynikała, z wyjazdu urlopowego. Temat od samego początku obserwowałem, ale terminy nie zgrały, byłem w kontakcie smsowym z jednym z uczestników, do końca miałem nadzieję, że zdążę, niestety nie udało sie.. To tyle tłumaczeń.

Oglądając fotki, widzę, że odwiedziliscie wiele zakątków Suwalszczyzny, brawo dla przewodnika! sam się zastanawiam gdzie jest pomnik tej nagiej panienki wystający z wody....?

Super fajna relacja LIVE, Pzdrw.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ta impreza była super-wypaśna.

Zaczęliśmy od kawy z bluesem z głośników na stacji w Łomży:

APDC4054.JPG

Następnie były jagodzianki w Augustowskiej cukierni

APDC4057.JPG

Wreszcie pyszny obiad litewski w Sejnach.

APDC4066.JPG

APDC4067.JPG

Kolejne specyjały regionalne spożywaliśmy przy scenie bluesowej.

APDC4108.JPG

Dla osłody sięgnęliśmy po śluzowe jagodzianki pieczone na zamówienie i jedzone prosto z pieca aż język parzyły.

APDC4126.JPG

Żeby zakończyć pieczenią z dzika w leśnym zajeździe.

APDC4151.JPG

A to wszysto suto zakraszone najrozmaitszym światowym i polskim bluesem.

Dziękuję Ci Arturasie za zorganizowanie wyjazdu i Tobie Mateo za niesamowite zaangażowanie w rolę naszego przewodnika.

Reszta moich fotek jest TUTAJ.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

GZ w większości dotarła już szczęśliwie do domu (poza Mariuszem - Kowalem, który powrót rozłożył sobie solo, na dwa dni). No cóż, no fajnie było, podziękowania dla Organizatorów i Wszystkich obecnych. Występy artystów robiły wrażenie, a jedzonko regionalne było znakomite smiley-cooking-emoticon.gif

Dziękuję również Ziutkom (Ani i Jakckowi) za transport koszulek. Wszystkim, a zwłaszcza Tym, którzy doświadczyli przykrych przygód w drodze powrotnej, życzę dużo zdrówka. Trzymajcie się.

Ogółem nawinąłem na licznik 1969 km. Chciałem jeszcze podjechać na koniec do DDR, żeby dobić te 30 km do okrągłej liczby, ale nie dałem już rady :D.

Aha, Zybex zamierzam wcielić Ciebie do GZ !! :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fotograficzna retrospekcja. Od początku:

Zjazd na obiad do knajpy litewskiej w Sejnach.

DSC_0132.JPG

DSC_0136.JPG

Baaardzo miła atmosfera :)

DSC_0141.JPG

DSC_0142.JPG

DSC_0143.JPG

Na kampingu mamy problem: UCHODŹCY!!!!

DSC_0149.JPG

DSC_0151.JPG

DSC_0147.JPG

DSC_0153.JPG

Wyjazd "paradowiczów".

DSC_0154.JPG

DSC_0155.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I my dojechaliśmy szczęśliwie jeszcze przed meczem, powiem krótko było SUPER.

KriSSO, za wspólne kulanie i cierpliwość wielkie DZIĘKI.

Razem od wyjazdu zrobiliśmy z Zosią 1786 km.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ps4. Jagodziany baja. Arturas - to był baaardzo dobry pomysł!

Mariusz, podziękowania za Jagodziany należy skierować do JACO, to on nas tam zaciągnął, ja tylko hołduje temu miejscu. Jagodziany PrimaSort trrzeba tam wracać!

06bc21412c7022fdf68882891f11cd9c.jpg

d24e407b958f59d3ca7231c58b1bdb17.jpg

0db694d5f7df25dfc01c89543dabddc5.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fotki z parady.

DSC_0156.JPG

DSC_0157.JPG

DSC_0167.JPG

DSC_0168.JPG

DSC_0169.JPG

Jak widać na rowerach też można :)

DSC_0170.JPG

DSC_0171.JPG

DSC_0173.JPG

DSC_0176.JPG

DSC_0174.JPG

DSC_0177.JPG

Bilety na paradę mieliśmy. Bez kakakasku :)

DSC_0179.JPG

I po paradzie. Zwiedzanie Suwałk w podgrupach.

DSC_0180.JPG

I na koniec otwarcie śluzy. Kajakarze na wzburzone wody wpływają.

DSC_0183.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
My zaparkowaliśmy 2oo pod domem o 15.00. Cztery godzinki jazdy, w tym lekka przygoda, to bardzo dobry wynik. :) Impreza super, dzięki wszystkim za wspólną zabawę. Za rok na pewno odwiedzę Suwałki ponownie.

Sławku o jakiej przygodzie Ty piszesz?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wprawdzie, nie z W-M, a z GP,

Po prawdzie to chodzi o oba regiony pobliskie imprezie.

Mariusz, podziękowania za Jagodziany należy skierować do JACO, to on nas tam zaciągnął, ja tylko hołduje temu miejscu.

Od dziś hołdujemy obaj ;)

Jaco, brawo Ty :)

W Starożynie byłem wiele razy i cały ten region znam dość dobrze (także ze spływów) ale chyba kiedyś tajna jaskinia skryto-jagodzianko-żerców nie funkcjonowała.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super impreza, niestety inne sprawy pokrzyżowały mi spotkanie z Wami, czego mocno żałuję. :down:

Dajcie wreszcie namiary na te jagodzianki, bo mi cały czas ślina cieknie. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A proszę bardzo:

Jagodzianki i pierogi z jagodami Śluza Paniewocfc425da0407230e947a201ec892e624.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sławku o jakiej przygodzie Ty piszesz?

W drodze powrotnej na rondzie w Łochowie jakiś $%$%$$ zajechał Rudej drogę. Dała po heblach ale niestety nie utrzymała 2oo na dwóch. Skuter cały ale gorzej z nogą i żebrami. Na szczęście wygląda, że tylko mocno stłuczone.

Odnośnik do komentarza

Mariusz, dzięki za wsparcie, mimo małej przygody już się tak szybko nie poddam jak poprzednio :Jumpy: Zabawa super, atmosfera również, no i oczywiście brać Burgmaniaków jak zwykle wspaniała :laughing:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czytałem ,czytam i duchem cały czas byłem z Wami. Soorki ale sytuacja pogodowa a póżniej w pracy rozgardiarz i harmider pokrzyżowały moje plany. Zanim wszystko wróciło na swoje tory ,to był już sobotni wieczór i nie było sensu jechać na Suwałki.

Mam nadzieję że za rok będzie lepiej. Jeszcze raz pozdrawiam i mam nadzieję do następnego teraz już na Leniwcu.

Odnośnik do komentarza

No cóż, wielkie dzięki dla wszystkich. Chciałoby się rzec wszystko było super

(towarzystwo, muzyka, jedzonko, atmosfera i co tam jeszcze....). Szczególne podziękowania

oczywiście dla Artura za bluesowe inspiracje i organizację imprezy. Dzięki takim

wypadom człowiek może się naprawdę zresetować. Zdrówka dla tych, którym nie

udało się wrócić bez przykrych przygód. A, i dzięki Artur i Grzesiu za wspólny, bezpieczny

powrót do domu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Veni Vidi Vici i wracać będę bo mi się podobało. Wszystkim którzy wrócili z przygodami życzę dużo zdrowia a następnym razem więcej szczęścia a pozostałym dziękuję za wspólną zabawę

Do zo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...