Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2016


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Czekałem do ostatniej chwili a może się uda - niestety :(

Niestety z przykrością muszę odpuścić również w tym roku Blusa. Szczyt NATO i ŚDM wycieły mnie w lipcu z życiorysu :(

Justa, Zbyszek - przykro mi, ze Was nie będzie :( ale obiecujemy bawić się dobrze.

Będę będę tylko późno bo wyjadę po pracy czyli coś koło 17 w piątek

Artix czyli rozumiem, że dopisujemy do listy?

Odnośnik do komentarza

Witam, w necie większość wykonawców można na youtube odszukać i ocenić czy to nasz klimat ( to tak na marginesie ubiegłorocznego SFB ) a także zarezerwować bilety na koncerty klubowe. Proponuję chętnym rejs parostatkiem po kanale Augustowskim w sobotę. Ze Stetina wyruszam w czwartek z noclegiem w m.Toruń, żeby zdążyć do Sejn na kartacze ( zestaw mix ) i kwas chlebowy. :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę, że się już wprawiasz w nastrój - o to chodzi :)

W najbliższych dniach będę rezerwował ilość osób na tę ucztę regionalną - jak w zeszłym roku - więc na tą chwilę zakładam ilość osób z listy.

Odnośnik do komentarza

Artur do kiedy musisz znać dokładna ilośc osób na ucztę ?

Myślałem ze juz dziś wyjaśni sie moja sytuacja, ale niestety dopiero będę wiedział w piątek :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do piątku będzie Ok, ale i tak chyba zarezerwuje całą salkę.

Czyli blues lista się poszerza? Fajnie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niezła ekipa nam już urosła. W tą sobotę robię rekonesans i ustalam jeszcze szczegóły. Może ktoś chętny ze mną polecieć?

i co WAŻNE mam do WAS PROŚBEŃKĘ o info (bo to już zasłyszałem) Kto będzie autkiem? :ninja:

Aby nie odcinać kolegów od naszej zwartej grupy chciałbym to ustalić na CAMPie organizacyjnie i muszę wiedzieć ile aut będzie. :photo::cool2::pimp:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po nieoficjalnych deklaracjach listę uaktualniłem. Liczba BurgManBlues się zaokrągliła. Mam info o 2 autkach i 2 b.dużych namiotach. Morwa i Doktorek wy coś wspominaliście o większym srodku lokomocji - Jak u was?

Odnośnik do komentarza

Siemacie...mam pytanie czy jak bym przyjechał taki nie zrzeszony ale miłośnik bluesa i od 3-tygodni posiadacz skutera na chwile tz..np.z soboty na dziele to przygarniecie....?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To już za 6 dni. Mozna zacząć odliczanie. Spotykamy sie tutaj - Augustów. Pierwszej Jagodzianie i kawusi :) to bedzie piatek godzine ustalimy.

3314f3cfbc5c3caa5622c7191152e3aa.jpg

564afa3a67e5386b54a4011306cdbc10.jpg

Droga do Augustowa - prima sort!Kalii przyjezdzaj. Jak tu piszesz to juz jestes zrzeszony. Ale namiot zabierz. Morwa dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza

Ok.ok. Ja tak na spontana wiem o co chodzi :(o kasę)ale ja pod skuterem się przespie ..chodzi mi o towarzystwo....liczy się toważystwo a w życiu piękne są tylko chwile...

Zobaczyłem że slowo towarzystwo napisałem 2-razy i to z błędem...przepraszam ale wybrnąłem z tego dyplomatycznie..dla każdego coś miłego...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dalej rozpalamy naszego GRILLa na Eurocamp, czas wolny i ew. BLUESowe atrakcje do późnego wieczora lub wczesnego rana

Warto wspomnieć, że będzie to dla nas duży gril murowany na którym będziemy przyrządzać specjały kuchni regionalnej bbq.gif

Zabieramy też ładowarki i inne diwajsy na 230V bo na campingu mamy oczywiście energię. Morwa zadeklarował nawet dowóz mocnego sprzętu HiFi c05.gif

Więcej szczegółów poda za moment Arturas bo chwilowo testuje gdzieś na Mazurach nową C650GT z "dyskoteką" na zegarach evilgrin0039.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj pogoda była wyśmienita na rekonesans. Camp już czeka na blues'ową ekipę i ku mojemu zdziwieniu ludzie rezerwowali tam miejsca. Mamy wydzielone miejsce z alejką na ustawienie 2oo.

b1dd2d535f50049a32b1c520f54ab657.jpg

Po sąsiedzku jest zalew z plażą

6caf0ff6463784a51c656a47705a7a3c.jpg

0e464c73e77ae5785f9494ec75ee50dd.jpg

Węzeł sanitarny pierwsza klasa

15e7db45280bd02601b35b17556b3089.jpg

4318f4a60990ea8dc12aa9f7e590c933.jpg

W naszej części będzie dostawiony grill, do kucharzenia we wlasnym lajtowym zakresie. W pobliżu jest kilka dużych sklepów. Jest prąd, ale przedłużacz trzeba mieć swój. Obsługa udostępnia tylko złącza skrzynkowe. Do festiwalowego centrum jest 15 minut pieszo.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jest prąd, ale przedłużacz trzeba mieć swój. Obsługa udostępnia tylko złącza skrzynkowe.

Zabieram długie 30 m połączenie bluetooth 230V ;) + rozgałęziacz 1 w 4, który będzie dostępny pod naszym dużym namiotem imprezowym :)

Plaża z zalewem i standard WC to duży plus :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Obserwuję temat Suwałki Blues Festiwal i postaram się dokonać wpłaty jutro lub pojutrze jak dostanę rentę, pozdrawiam i do zobaczenia w Suwałkach Przemek Doktorek,

P.S.Nie wiem jeszcze czym przyjadę ponieważ ostanio nie czuję się najlepiej zdrowotnie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marcyś tutaj musimy podejść luźno, bo będziemy jechać z różnych stron i są tacy co będą od czwartku na miejscu, ale jeżeli chodzi o wspólne mazowieckie ruszenie na Bluesa, proponuję podobnie jak w zeszłym roku. PIĄTEK

Spotykamy się g. 8.10 - stacja Shell Marki vis'a'vis Makro >>TUTAJ

Tankowanie, kawka, głębszy oddech i dzielimy się na 3 grupy, aby przelot był łatwiejszy.

- Ruszamy g. 8.30

- Krótki postój i tankowanie w Łomży (tankują wszyscy bez wyjątków, bo do Suwałk będzie ok. 200km)

::::::::::::::::::::::::

Dobrze abyśmy już wszyscy lub prawie wszyscy spotykali się (piątek) w Augustowie 11.30-12 przy cukierni >>TUTAJ , ma nas tu przywitać kolega Mateo28 - Burgmaniak z Suwałk ...

i stąd pełną grupą ruszamy do Sejn na wykwintny regionalny obiad (mamy rezerwację w lokalu) Na zestaw mix regionalny będziemy mieli lepszą cenę i krócej będziemy czekać.

- po obiedzie jedziemy w stronę Suwałk bezpośrednio na Eurocamp. Resztę szczegółów rozwinę.

Listę aktualizuję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mamy rezerwację w Karczmie na g13-13.30. Po 15ej mają jakieś uroczystości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...