Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tunel w Swinoujsciu


KOT66

Rekomendowane odpowiedzi

No kurza melodia nie ch się uwijają, bo tydzień temu jechałem puszką i żeby się wbić na prom to 2,20min. Stałem jak ten cymbał hi hi.

Odnośnik do komentarza

To muszą się spieszyć. Tunel buduje miasto i wrzuca na to z budżetu 130 mln złotych, ale reszta jest z dofinansowania unijnego na ponad 775 mln zeta a tam są jakieś ograniczenia czasowe (bo to w ramach programu 2014-2020 infrastruktura i środowisko) . Nasze ukochane Państwo pełni w osobie GDDKiA tylko (a może aż)  rolę inwestora zastępczego.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że projekt na którego ukończenie tak się cieszyłem, zaczyna rozpływać się (skutecznie) w oparach absurdu :( ...

PS. Pierwszego posta pisałeś 2 lata temu... ten czas już minął bezpowrotnie, a niewiele się wydarzyło. Może inaczej. Wydarzyło się dużo, ale jak widać, niewiele to dało.

Odnośnik do komentarza

A jeszcze powinni wziąć pod uwagę większy ruch po jego uruchomieniu... Bo już wielokrotnie słyszałem stwierdzenie: Swinoujscie? Nie jadę tam latem, bo kolejki na prom są kilkugodzinne.

To jak po wybudowaniu tunelu jeszcze ta fala ludzi by ruszyła... To i 10 tysi dzeinne mało...

Odnośnik do komentarza

Świnoujście się dopiero rozbudowuje - myślę tu o Dzielnicy Nadmorskiej. Wyburzone zostanie jeszcze kilka starych kurortów w to miejsce powstaną budynki wielopiętrowe... plus kilka nowych przy samych wydmach... dopiero będzie.!

Kto pamięta wakacje pod namiotem na Campingu Relax.? Kiedyś to był tylko las a dziś... 

Odnośnik do komentarza

To odwołanie to była "jedna wielka ściema" by po prostu jeszcze raz odbył się przetarg... O całkiem nie małą kasę walczą wykonawcy... 

Oby tylko teraz nie okazało się że koszt budowy mocno potaniał w nowych wynikach przetargów. Potem wykonawca musi "kombinować" jak się zmieścić w budżecie no i jeszcze zarobić. Oby potem to nie zaważyło na jakości oraz ilości użytych materiałów i wykonanych prac.?! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...