Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tunel w Swinoujsciu


KOT66

Rekomendowane odpowiedzi

Sam tunel, jego idea i koncepcja są fajne i bardzo mi się podobają ...

To "prawie" jak tunel pod kanałem La Manche ... prawie ... bo ten w Świnoujściu byłby lepszy ... :)

Ale ...

Marek ... zapytałeś kiedy? ... to dobre pytanie i chyba nikt nie jest w stanie udzielić wiarygodnej odpowiedzi ...

.

a ponadto ... na wizualizacji zauważyłem dwie rzeczy które mnie zastanowiły:

- bramki przy wjeździe - czy to oznacza że przejazd przez tunel będzie płatny? ... czy o co chodzi? ...

- jedna nitka asfaltu a dokładniej pisząc ... po jednym pasie ruchu w każdą stronę to żenada w dzisiejszych czasach ... nie chcę być złym wróżbitą ale w okresie szczytu (a szczyt tam jest zawsze albo prawie zawsze), tunel będzie zakorkowany ... a nawet myśleć nie chcę gdyby coś w tunelu się przydarzyło ...

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie chciał bym Was martwić w sylwestra, ale ci Wasi włodarze chyba nie przewidzieli w tym tunelu ruchu dla motocykli :)

Na filmie ani jednego :( i to ponoć projektowali Włosi.

Odnośnik do komentarza

Fajne tylko na które Wasze spotkanie będę mógł tym tunelkiem dolecieć -:)?

Z drugiej strony to tylko 1,5 km tunelu więc może tego jeszcze doczekam aż mi ze starości zabiorą prawko.

Odnośnik do komentarza

Fiu fiu... 1:45, 1:56, 2:41, 2:57 jak dużo tam Smartów ForTwo planują ;) ... Czy to gra w stylu: znajdź Smarta ;) ?

PS. Budki do płacenia oczywiście stoją :D ... no jakżeby inaczej ;) ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Fiu fiu... 1:45, 1:56, 2:41, 2:57 jak dużo tam Smartów ForTwo planują ;) ... Czy to gra w stylu: znajdź Smarta ;)?

... ale wszystkie zielone :o

Fajna ta wizualizacja ;)

Odnośnik do komentarza

Stare chłopy a wierzą w bajki.

A po cóż ludność napływowa miałaby się przemieszczać do Świnoujścia?

Żeby utrudniać życie niemieckim emerytom?

Odnośnik do komentarza

Sam tunel, jego idea i koncepcja są fajne i bardzo mi się podobają ...

To "prawie" jak tunel pod kanałem La Manche ... prawie ... bo ten w Świnoujściu byłby lepszy ... :)

Pewnie że lepszy bo przez Eurotunel nie da się przejechać na kołach :)

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie moją dosłowność, ale w życiu obiecano mi już tyle pięknych rzeczy...że stałem się na starość sceptykiem. Na razie firma przytuliła 2 miliony złotych za projekt i przypuszczam że na tym się sprawa zakończy.

Widziałem już wizualizacje molo na Głębokim, Aquaparku w Szczecinie

54b15c4c22492_o.jpg?1420066800

, mostu przez Odrę w Policach

294920.jpg, Skyscrapercity na lotnisku w Dąbiu,

Hanza Tower

z10316864Q,Wizualizacja-wiezowca-Hanza-Tower--ktory-powstanie.jpg

krótko mówiąc:

Odnośnik do komentarza

Też staram się być realistą, ale chętnie poinformuję kolegów, że ów tunel i droga dojazdowa do niego biegnie przez moje leśnictwo, a w piątek ruszyła procedura zamiany/przekazania gruntów leśnych do miasta Świnoujście. Może więc nie należy od razu spisywać inwestycji na straty.

Odnośnik do komentarza
:) u mnie w firmie od dluszszego czasu sa prowadzone sukcesywnie prace eliminujace slupy sieci napowietrznej wysokiego napiecia 110kv sa juz ulozone i uruchomione pod dnem kanalu kable 110kv ktore to te zastapia likwidowana siec napowietrzna a kolidujaca wlasnie z projektem i budowa tunelu...takze kolo budowy tunelu drgnelo...:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...