Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tunel w Swinoujsciu


KOT66

Rekomendowane odpowiedzi

Opłata za tunel to porażka ... dla władz Świnoujścia oczywiście ...

Ale w naszym kochanym kraju, zarabia się na czym tylko się da ... a na kierowcach to już chyba najlepiej ...

Odnośnik do komentarza

Elvis, ja osobiscie wole zaplacic 5 PLN niz stracic godzine lub wiecej na przeprawe. Oplata za tunel, jesli zostanie wybudowany oczywiscie to jest pikus w porownaniu z Kulczykowa Autosrada. Ty sie lepiej zacznij martwic bo juz lada dzien bedziemy musieli zaczac placic na propagande PIS 180 PLN rocznie, i nawet jesli nie bedziesz miec telewizoru w domu. A za tunel zaplacisz tylko jesli uzyjesz.

Odnośnik do komentarza

ja również jestem skłonny zapłacić symboliczną ( mam nadzieję kwotę ), niż tkwić na przeprawie jak dom widać z drugiej strony lub wyjeżdżać godzinę wcześniej do Szczecina - bo kolejka.

Odnośnik do komentarza

Spoko chłopaki ... doskonale Was rozumiem jak i wielu innych mieszkających po drugiej stronie ...

Przeciętny obywatel zapłaci bo szkoda mu czasu na stanie w oczekiwaniu na prom ... turysta też zapłaci bo jedzie tam raz na jakiś czas ... ja zapłacę również bo po drugiej stronie jestem sporadycznym gościem ...

Ale władze Waszego miasta będą zarabiać pomimo iż ten "luksus" powinien być dla Was darmowy ... należy się Wam-mieszkańcom za darmo ...

.

O płaceniu za propagandę PIS nawet mi się mówić nie chce ... był taki jeden co obiecał że zniesie ten haracz, niestety łgał jak pies ... teraz przyszedł następny i haraczem obarczył wszystkich ...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Siorbak napisał:

Tylko obyś nie zobaczył na końcu tego tunelu białego światełka

mogą być dwa rozwiązania światełek albo koniec żywota albo pociąg i w jednym i w drugim natychmiast bierz nogi za pas i wrotki z powrotem hi hi

Odnośnik do komentarza

No pięknie.!  Miał być budowany już dawno temu...  Ale wtedy wygrał ten w Gdańsku...

 

Dla mieszkańców to zbawienie! 

 

Ale dla mnie - turysty, to byłaby porażka gdyby zlikwidowano przeprawę Karsibór.

Największa atrakcja turystyczna... już samo czekanie na prom...

 

 

DSC_3287.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wygląda, że na Majówkę - Wrześniówkę 2022 roku polecimy nowym tunelem :)

Odnośnik do komentarza

Dla pocieszenia proszę zwrócić uwagę na bramki na zdjęciach. I to nie są piłkarskie bramki :) Tylko takie co wołają bilety (nie Marka :) ) tylko NBP.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Drek napisał:

Dla pocieszenia proszę zwrócić uwagę na bramki na zdjęciach. I to nie są piłkarskie bramki :) Tylko takie co wołają bilety (nie Marka :) ) tylko NBP.

To na razie tylko wizualizacja. Pewnie ze względu na kasę unijną trzeba będzie zapłacić 1pln, ale i tak warto tunel budować. Kto codziennie stoi w kolejce ten rozumie.

Mnie wielokrotnie zdarzyło się przejechać Polskę i kiedy juz komin widać - kiblujesz godzinę w kolejce na prom.......

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, czemil napisał:

To na razie tylko wizualizacja. Pewnie ze względu na kasę unijną trzeba będzie zapłacić 1pln, ale i tak warto tunel budować. Kto codziennie stoi w kolejce ten rozumie.

Mnie wielokrotnie zdarzyło się przejechać Polskę i kiedy juz komin widać - kiblujesz godzinę w kolejce na prom.......

Byłem, widziałem :) Dla mnie to miało swój urok i klimat. Nie mam tego na co dzień . Mnie się podobało, ten wjazd na prom i tylko dla dwóch kółek i fajnie się płynęło i można pogadać z innymi motonitami :) Coś kultowego. Jednak wiem, że dla tubylców to codzienny koszmar. Żeby tylko zostawili prom choćby dla turystów.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Drek napisał:

Żeby tylko zostawili prom choćby dla turystów.

Mam nadzieję, że zostawią. Atrakcja turystyczna świetna. Zreszta na moto, nawet dzisiaj lubię sobie popływać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...