Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Leniwiec nad Niegocinem 14-16.08.2015


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dziękujemy wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia, na razie jakoś dajemy radę. Może i na zdjęciach wyglądamy nie ciekawie, a w sumie nic takiego wielkiego się nie stało - leciutki ślizg na oleju na zakręcie. Złego licho nie bierze :)

Odnośnik do komentarza

No dobra Dzieciaki, zrobiłem co mogłem.

Tak to, tak to się działo:

p.s.

Kursor na kółeczko zębate i wybieramy rozdzielczość 720p ;)

Pawełku dzięki twojej produkcji mogę śmiało powiedzieć Leniwiec 2015 ZALICZONY ! Dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystko co miłe szybko mija , ale mały niedosyt sprawia , że chcemy więcej takich zlotów. ---- w domku Basi i Janka został czarny polar rozm. S. Przywiozę go dziś na spot. ---- Jak to się stało . . . . .

Odnośnik do komentarza

Paweł filmik super ,dzięki niemu możemy przywrócić pamięć tak fajnych chwil które nas spotkały na tegorocznym Leniwcu. Już czekamy na następnego Leniwca??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak mi dostarczysz swój otwieracz, albo dwa, to może da się coś zrobić. Piszę może, bo pierwszy zepsułem - roztopił się przy lutowaniu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No proszę, w zamyśle było 2 w 1 ( otwieracz+ breloczek) a tu jest 3 w 1. Paweł, może podrzucę Ci jeszcze kilka do przeróbki?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W sumie... to czemu nie. Mogę mała manufakturę otworzyć. Tylko technologie muszę dopracować żeby "odpadów" było mniej.

Chyba mam nawet pomysła...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...