Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Leniwiec nad Niegocinem 14-16.08.2015


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Sławek jak dojedziesz szykuj stół z dobrociami wszelakimi nasza trójka jak dojedzie we czwartek będzie głodna :chef::msn-wink: .

Pozdrawiam.

Mówisz i masz....świeża rybka prosto z jeziora już zamówiona. :chef::tabletalk:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z racji jeszcze urlopowych rozkoszy i obowiązków zamiaruję dobić na Leniwca w piątek późnym popołudniem od strony wody - oczywiście jak gospodarz nie będzie miał nic przeciwko i znajdzie się miejsce przy brzegu.

Odnośnik do komentarza

My z Szyszczakiem w piątek i to chyba dopiero ok 11-12.Długi chłodź napoje.??????

Zazdraszczam Wam tego dodatkowego dzionka ale co zrobić- fabryka.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ha! Ogarnąłem skuter - jest na chodzie. Trochę pierdzi ale jedzie.

W związku z powyższym startujemy w piątek rano, bardzo rano, w towarzystwie Ziuty, Jaca i mam nadzieję Nat i Kamila.

Jak to, jak to się stalo,

Że ktoś mi wypił moje kakao?

Odnośnik do komentarza

Cześć Leniwcom

Obserwuje wasze przygotowania do wyprawy nad wielką wodę i jeśli mnie przygarniecie dołączę do załogi oblegającej jezioro Negocin. Planowany start na 2OO z Warszawy w czwartek około 15 ewentualnie w Piątek rano w zależności od grupy wyjazdowej. Jeśli ktoś chętny przygarnąć samotnego jeźdźca kontakt 880 437 cztery trzy siedem. Mogę zabrać plecaka ale bez bagażu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam Leniwców ! Ja ruszam w piątek rano o 7.00. Jadę 125ką jeśli wam odpowiada to możemy się spotkać pod C66 lub inna propozycja. Pozdrawiam !piwko

Odnośnik do komentarza

Kto nie chce też chętnie byśmy wcześniej wyjechali ale niestety służba i postaramy się wystartować koło 18 w piątek więc późnym wieczorem do was dotrzemy

Odnośnik do komentarza

M ie tez czwartek coraz bardziej pasuje. Co prawda wtedy w piątek będę wracał ale chyba wieczorem . Dam znać albo porostu będę i juz ;-) biorę co prawda namiot ale jak będzie jakiś wolny m2 to się chętnie dołączę. 609 790 195. Jak by co. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Mówisz i masz....świeża rybka prosto z jeziora już zamówiona. :chef::tabletalk:

Sławek!

A czy ta rybka to jakaś duża jest?

Tak się "zapytowowuję", bo niechcący planuję wystartować w czwartek rano (około 550km do zrobienia) i nie wiem, czy dla mnie wystarczy :msn-wink: .

Odnośnik do komentarza

Jak widzę to leniwiec będzie zdobywany z wody [Artur] z lądu no i ciekawe czy z powietrza ktoś się znajdzie :question:

Saperku jak my bylim by wcześniej to ze śledzia od strony łba troszku Tobie zostawię :msn-wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jacuś wiesz że ja chytry nie jestem wszystkim się podzielę macie kawałek od ogona :msn-wink: .

Pozdrawiam.

Za ogonami nie przepada, ale myślę że jakiś damy radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...