Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Leniwiec nad Niegocinem 14-16.08.2015


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Najpierw myślałem o leniwcu nad Niegocinem ale z różnych powodów organizacyjnych skończyło się na leniwcu nad Krasnem (poj. Łęczyńsko-Włodawskie). Pozdrawiam wszystkich rozleniwionych. Ja na dzisiaj jeszcze urlop wziąłem i do fabryki mi nie śpieszno. Leniwiectwo uzależnia :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak już pisała Nat – jesteśmy w domu, pozytywnie zmęczeni i zadowoleni.

Dziękuję domkom 2, 1, 4 i temu naprzeciw też, namiotom, kempingom jak i Naszej Patologii Kochanej. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Dziękujemy wszystkim razem jak i każdemu z osobna. Za grille, ognisko, wszelkie spacery, kręgle, plażę, ciepłą wodę w jeziorze, śmiechy czy inne egzotyczne koncerty.

Dzięki wszystkim za wspólną podróż, a Pierwszej Żonie i pgiziemu za tam i z powrotem.

Dodam tylko, że jak na "leniwca" to plan zajęć był dość napięty :)

Ot i cała historyja

PS Wszystkim zdrowia!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra. Abstrahując od chrapania itp, dałem ciała w jeszcze jednym temacie :(

Kamera mi zdechła pod koniec kręgli...

Jeżeli macie jakieś foty albo filmiki po tym momencie to podrzućcie, proszę.

Niby jakiś zapis mi wychodzi... ale jakoś tak... niekompletny.

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że niedziela była dla nas szczególnie emocjonalna i nikt nie bardzo myślał o foto, video, etc.

Jak nic nowego nie podrzucicie, to będzie to co jest.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też bardzo dziękuję organizatorowi za możliwość przybycia i gościnę w tych nietypowych dla mnie tym razem okolicznościach. Od dzisiaj już tylko praca.

Dzięki Wszystkim za wieczorną atmosferę i pogaduchy, których końca nie było, a tematów cholercia wiele... Ja wytrzymałem do 2giej :) i dzięki grupie za miły ahoj

Ania, Jacuś mam nadzieję, że mazidło przynosi pozytywne skutki i szybko zapomnicie o incydencie. Zdrówka..

Odnośnik do komentarza

...Dodam tylko, że jak na "leniwca" to plan zajęć był dość napięty :)

Coś w tym jest, bo w dalszym ciągu jakiś taki "zmatretowany" jestem, ale "niestety" chętnie to powtórzę, uzależniony jestem od Burgmani-owego Towarzystwa.

...Kamera mi zdechła pod koniec kręgli...

Jeżeli macie jakieś foty albo filmiki po tym momencie to podrzućcie, proszę....

Paweł,

Wrzonio też "kamerował" więc może coś mieć nagrane.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

....

Paweł,

Wrzonio też "kamerował" więc może coś mieć nagrane. ...

Grzesiu, kiedy mieliśmy XI zlot Burgmanii w Jasieńcu?

Tam też "kamerował"...

Jaco - dzięki, coś podkradnę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra Dzieciaki, zrobiłem co mogłem.

Tak to, tak to się działo:

p.s.

Kursor na kółeczko zębate i wybieramy rozdzielczość 720p ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"LENIWIEC" dla nielicznych trwał o jeden dzień dłużej :pepsi: Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za miły czas spędzony pośród Was. Wróciłem bez problemów i cały szczęśliwy. :tabletalk:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To i ja dorzucę trochę fotek.

Przeszły wstępną selekcję, ale jak by ktoś miał uwagi to proszę o info.

Odnośnik do komentarza

No dobra Dzieciaki, zrobiłem co mogłem.

Tak to, tak to się działo:...

"Tatusiu :msn-wink: - spadłem z krzesełka" i nie mogę się podnieść... ze śmiechu.

Powróciło :Jumpy: !!!

Paweł jesteś szybszy niż błyskawica. LUX POZYCJA!!!

Odnośnik do komentarza

Pawełku ten ryczący gość koło świerka to niby ja? :) Nie pamiętam ;)

a ....Sobier jak zawsze krótko i na temat :) prawde mówi :) ale jak szczegółowo opowiada :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem co się dzieje z moim komputerem, mogłem tylko zobaczyć kilka zdjęć, faktem jest, że nie byłem z Wami w Wilkasach i dotarłem do Was dopiero w sobotę, planowałem być w Bystrym już w czwartek ale życie potrafi czasmi płatać nie spodziewane nie miłe niespodzianki, pozdrawaim Was, tych , którzy byliście w Bysrtrym na "leniwcu" ale i tak było się z Wami spotkać i zamienić kilka słów, było jak zawsze milło :) , czekam już na następne spotkanie, pozdrawiam Was i życzę miłego, bezpiecznego sezonu :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chłopaku... proszę, druga nocka do tyłu...

Następnym razem.

Pawlo dasz radę.

Filmik prima sort. Sławek prawie się posikałem z bólu , bo nie mogę się śmiać.

Jeżeli chodzi o kaczuchy to jeszcze nie dam rady ich zatańczyć , wiosłuje Sobier a ja za sterem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jacuś a ster Dzieciaku to którą łapką trzymasz czy może nogą. :msn-wink:

Jak zdrówko koleżko. :question:

Pozdrawiam.

Ze zdrówkiem mogłoby być lepiej, ale czas leczy rany, prawa rączka zdrowa więc może sterować.

Odnośnik do komentarza

Ze zdrówkiem mogłoby być lepiej, ale czas leczy rany, prawa rączka zdrowa więc może sterować.

Witam Serdecznie!!! Jaco jeśli można wiedzieć co się Wam przytrafiło ,bo na zdjęciach wygladacie jak parka po nie złej zadymie :boxing: .Jaco i Ziuta życzymy Wam szybkiego powrotu do zdrowia .Pozdrawiam!!!! :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zauważyłem podczas "leniwca", że Ziuta "chodziła z kleżanką", nie wypadało się jej zapytać co się stało, jak już pisałem wcześniej to podczas "Leniwca" spóźniony tam dotarłem ze względów rodzinnych, a planowałem być tam od czwartku :( , życzę powrotu do zdrowia dla Ziuty i Jaca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...