Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Leniwiec nad Niegocinem 14-16.08.2015


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! Ociągałem się z decyzją, ale wszystko wskazuje na to, że do Was dołączę. Ruszam zwiedzać Polskę już w najbliższą sobotę, a Leniwiec będzie ukoronowaniem tej wycieczki w zacnym towarzystwie :-)

Odnośnik do komentarza

Trenex zainspirowałeś mnie i po konsultacjach z najbliższą rodziną t.j.Basią i Jankiem

doszliśmy do porozumienia i zamierzamy zacząć byczenie i wyruszyć we czwartek.

Jak Ci odpowiada nasze Towarzystwo to rzuć jakiś plan co,gdzie,kiedy i dla czego nie zapomnij o godzinie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

dobra... będę z namiotem, ruszam w piatek z okolic Sochocina (koło Płońska) - jadę 125ką więc bez pośpiechu.... Do zobaczenia na miejscu. p.s. nic nie rezerwuję - pełny spontan.

pozdrówki.

Kazak

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii!

Pytam tak na wszelki wypadek: kto w piątek rano rusza z W-wy puszką i będzie miał 2 miejsca?

Skuter mi się wczoraj rozleciał a w 400 coś się dzieje z hamulcami. Jutro postaram się ogarnąć temat 400, ale gdyby nie dało rady, to czy ktoś nas przygarnie?

Odnośnik do komentarza

Pawełku jeśli Ewa ma wolny czwartek to mogę Ci Ją zabrać jeśli Ewa się nie będzie bała ze mną jechać a Ty nie miał byś nic przeciw temu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam.Mamy dwa wolne miejsca w domku 5cio osobowym,jak kto chętny to prosze o info,w domku będą Andrzejburg125,Drus z żonka Joasią,no i ktos z was :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
dobra... będę z namiotem, ruszam w piatek z okolic Sochocina (koło Płońska) - jadę 125ką więc bez pośpiechu.... Do zobaczenia na miejscu. p.s. nic nie rezerwuję - pełny spontan.

pozdrówki.

Kazak

Kozak przyjedź do Nowego Miasta to pogadamy Apteczna 32

Odnośnik do komentarza

@ basia-janek - A bardzo chętnie ;-). "kazak" (od nazwiska) ;-) - kozak ze mnie żaden - bardziej Grek ;-)

Przez Nowe Miasto śmigam co dziennie z i do pracy. Ale oczywiście mogę podjechać - bo mam całe 8 km ;-).

Urlop właśnie mi wystartował. podjadę z wieczorka jak się troszkę ochłodzi ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pawełku jeśli Ewa ma wolny czwartek to mogę Ci Ją zabrać jeśli Ewa się nie będzie bała ze mną jechać a Ty nie miał byś nic przeciw temu.

Pozdrawiam.

Dzięki Andrzejku za propo, ale Ewa w czwartek pracuje.

Mój/nasz wyjazd na Leniwca staje pod dużym znakiem zapytanie :( Jeszcze nie jest przesądzony ale wszystko zaczyna się pieprzyć...

Moje (awaryjne) pytanie o dwa miejsca w puszcze, w piątek rano, nadal aktualne. Oczywiście partycypujemy w kosztach transportu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...