Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Leniwiec nad Niegocinem 14-16.08.2015


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Nie stety nie dojechałem do Was w piątek, pogmatwały mi się kłopoty rodzinne ... :( ale w sobotę do Ws dotrę, pozdrawiam "Leniwych ludków" i do zobaczenia, a dla gości wypoczywajacych na Mazurach ;) dobrej pogody :)

Odnośnik do komentarza

Melduję się w domku - jako ten który pierwszy zakończył z sukcesem tegorocznego Leniwca.

Droga była super - 3 gdziny 7-10 tylko dla mnie ;-) . Oczywiście przepisowe postoje na "uciskający kask" oraz tankowanie - były dodatkową atrakcją ;-).

A teraz podziękowania :

Wszystkim obecnym na Leniwcu - za wspaniała atmosferę.

Moim współlokatorom - Megamix i Andrzej - bardzo dziękuję że zapomnieli zamknąć okna ;-) (ja też zapomniałem) - więc marzliśmy razem ale za to w luksusowych warunkach.

Grupie wycieczkowej (śladami Hitlera) - za świetną przejażdżkę. i tu specjalne wyróżnienie dla Sapera ;-). "kurcza" chłopie jak ty fajnie opowiadasz o militariach...

Życzę Wam dalszej wspaniałej atmosfery. Kontynuujcie Leniwca najlepiej jak potraficie.

Jeszcze raz Wielkie dzięki i pozdrawiam.

Kazak

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale Wam zazdraszczam.... W tym roku nie mogłem niestety :( Dobrej zabawy i pogody, bo u mnie w Świnoujściu burza jak cholera...

Odnośnik do komentarza

Jędrula wylądował Wszystkim dzięki za super leniuchowanie,śmichi,chi-chi i takie tam wszelakie rozrywki.

Nie będę wymieniał Wszystkich po kolei i dziękował bo bym mógł kogoś pominąć a nie chciał bym nikogo obrazić.

Podziękuję tylko Campto i Jego Pięknej Małżonce że zechcieli Nas zaprosić.

Małolatowi za opiekę nade mną starcem. :msn-wink:

Basi Jankowi za drogę w te i na zat. P.s. Jasiu nie załamuj się marzenia i pragnienia nie raz się spełniają. :question::msn-wink: .

Wszystkim zdrowia i niech moc zostanie z Nami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Melduje szczesliwy powrot do domu. Dziekuje wszystkim uczestnikom za mile spedzony czas. Campto, leniwiec jest rewelacyjny i juz pisze sie na przyszly rok. Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza

Już na bazie:-) wielkie dzięki Basiu za przygarniecie bo domek nr 4 położony w sercu ⛺ żył od rana do do ? a brzuch ze śmiechu jeszcze czuje:-) Jaco ciuchy masz świetne leżą jak ulau...wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza

Basia i Jasio w towarzystwie Jędruli też już szczęśliwie dotarli do domu chcielibyśmy Wszystkim razem i każdemu z osobna podziękować za super spędzony czas przez te kilka dni na tegorocznym Leniwcu szczególne podziękowania dla Sławka za zaproszenie i zorganizowanie super wypadu na kręgle gdzie zabawie i smiechom nie było końca no i oczywiście kurcza naszemu Saperkowi za ciekawe opowieści na wycieczce na którą nas zabrał . Boki od śmiechu będą nas bolały jeszcze przez długi, długi czas już czekamy na następnego Leniwca na którym tak naprawdę nie ma czasu na leniuchowanie.Jeszcze raz Wielkie dzięki ????

Odnośnik do komentarza

Jak to, jak to się stało...

że Leniwiec dla mnie się już skończył? To był moment, niestety.

Bardzo dziękuję Sławkowi i Laurze za kolejną mega imprezę, z roku na rok jest coraz bardziej wyrafinowana :notworthy: , momenty bezcenne - brama weselna otwierana "małpkami" :clapping: , miny Państwa Młodych i wiele, wiele innych.

Wszystkim obecnym za nieprzebrane pokłady wesołości, uchachany jestem do tej pory, te kręgle to jednak nie takie hop siup, na następnym Leniwcu poproszę dla mnie tor dziecięcy bez tych podstępnych rynien po bokach, "coby do tych patyczków te kulki dolatywali".

Kolejny raz potwierdziło się, że całe życie z wariatami, ale i tak "klękajta narody".

Dziękuję Wam bardzo serdecznie i do zobaczenia "następną razą"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to wygląda na to ze impreza byla wspaniala jak i poprzednie. Niestety w tym roku nie dalismy rady do Was dolączyć ale... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję bardzo za "Leniuchowanie ;) "do Mrągowa dotarłem ok. g. 14, będąc juz w Mrągowie zajechałem po drodze do szpitala do Mamy,a przyczepę ustawiłem - sam na prakingu pod domem, dziękuję też za miłe spotkanie z :"Leniuchami :) "

Odnośnik do komentarza

Cześć ! Zdecydowałem, że też już pora wrócić do domku - będzie tego leniuchowania :-)

Bardzo dziękuję za wspaniale spędzony czas w gronie tylu pozytywnie zakręconych ludzi.

Dawno tak się nie bawiłem i nie śmiałem, a piękna pogoda wstrzeliła się idealnie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to i my meldujemy zakończenie "leniwca". Dotarliśmy do domu o 17.00. Pobyt na "Leniwcu" niezapomniany, śmichom chichom jak zwykle nie było końca, kto nie dojechał niech żałuje. Wielkie dzięki dla Sławka i Laury za zorganizowanie imprezy a współlokatorom z domku nr 2 Pgizi, Pierwszej Żonie, Kamilowi i Nat za pomoc we wszystkim ( momentami czułam się jak księżniczka :) gdyby nie pewne odgłosy w nocy :msn-wink: ). Ale największe podziękowania od nas należą się Gieńce, Orłowi, Juście i Mańkowi - dług nie do spłacenia :ermm: .

Campto - nawet jak mnie skreślisz z listy i tak przyjadę za rok.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gizińszczaki na bazie całe i zdrowe.

I na razie tylko na tyle mam siły.

Dzięki Sekciarze za wspólne chwile :)

Teraz tylko trzeba wylizać rany... Bedzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też wreszcie w domku. Pogoda dopisała a atmosfera w takim zacnym gronie musiała być zajefajna :).

Jeszcze raz wszystkim wielkie podziękowania a Megamixowi za wspólny powrót.

Fotki wstawię w późniejszym terminie - jak trochę wrócą siły ;)

Odnośnik do komentarza

Jak wszystko dobre kończy się zawsze za szybko, stało się tak, że i ja już od dziewiątej z minutami jestem na bazie.

Tak więc dzięki wszystkim,było naprawde świetnie,a wrażeń nawet za dużo.

Pozdrawiam

ホンダシルバーウイング600マキシスクーター

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...