Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Patrząc na przewidywaną frekwencje i absencje naszych kolegów ze Świnoujścia, nieśmiało stwierdzę, że chyba będziemy musieli przełożyć ten spot w Babigoszczy na inny, późniejszy termin...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    37

  • Urbi

    35

  • minimi1

    30

  • ArtCho

    28

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

A możesz napisać, którą kupiłeś? To była jedna z tych, o których pisałeś (Piła?)

Panowie, czy dziś ktoś wychodzi w ogóle z domku pojeździć? A może w ramach SN ktoś coś planuje? Jak by co, jestem chętny, piszcie gdzie i o której :).

Odnośnik do komentarza

Kupiłem można by powiedzieć prosto z samochodu ,nie była wystawiona przebieg realny 14 tys km jeszcze orginalne opony w bardzo dobrym stanie ,choc buda zaniedbana własciciel 1948.r :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kupiłem można by powiedzieć prosto z samochodu ,nie była wystawiona przebieg realny 14 tys km jeszcze orginalne opony w bardzo dobrym stanie ,choc buda zaniedbana własciciel 1948.r :wink32:

No to gratulacje. Niech Cię wozi sprawnie i bezpiecznie :). Wrzuć jakieś fotki :D

Odnośnik do komentarza

Pod przykryciem i w ocieplanym garażu to ona będzie dopiero u mnie :)

Fjs sprzedałem na miejscu żeby mieć na nią oko,ma sie własciciel zarejestrowac na forum.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pojutrze czwartek. Czy jest ktoś chętny w ramach spociku pojechać do Babigoszczy na żeberka i przy okazji spotkać się ze Slawoyem i Gosią, z wd40 i Jolą oraz z Robssonem, może Piotrem (Kymco 700) i Piotrem (Junak Jetmax)? i Romkiem

Pogoda ma być pikna, słońce i ciepło. Kto ma ochotę po południu wyskoczyć w małą traskę, to proszę się wpisać na wstępną listę chętnych:

1. KriSSo

2. Urbi

3. Robsson

4. Romano77

5. grota10

6. ...........

Frekwencja rośnie :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Acha, czyli wygląda na to, że jednak żeberka będą. :) Ja jak mówiłem nie dam rady...

Dla tych, co nie mogą/chcą/pojadą na żeberka mam propozycję alternatywną: jak zwykle spotkanie pod Pleciugą o 18.15, a potem krótki przejazd do Fabryki Lodów na Śląską. Pyszne lody kręci mój synuś w ramach pracy sezonowej: przyjedziemy i zrobimy mu porutę (jeśli będzie pracował). A potem może być krótki RSBN.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest to bar "Brzoza" w Babigoszczy :). Numer telefonu: 601 669 598. Firma otwarta jest w godzinach: Pn.-Nd.: 09:00-19:00.

Gdyby konkretna liczba osób chciała pojechać, to nawet mogę zadzwonić, podać liczbę osób, żeby przygotowali te żebra i nawet orientacyjną godzinę przyjazdu.

Zatem, proszę się zapisywać.

Odnośnik do komentarza

Jest to bar "Brzoza" w Babigoszczy :). Numer telefonu: 601 669 598. Firma otwarta jest w godzinach: Pn.-Nd.: 09:00-19:00.

Gdyby konkretna liczba osób chciała pojechać, to nawet mogę zadzwonić, podać liczbę osób, żeby przygotowali te żebra i nawet orientacyjną godzinę przyjazdu.

Zatem, proszę się zapisywać.

Krzysiu- wodzu, żeby podać konkretną godzinę przyjazdu musisz zaproponować wycieczce konkretną godzinę i miejsce wyjazdu i dopiero wtedy sprawdzić kto jest chętny

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

KriSSo, skoro Bar "Brzoza" czynny jest do godz. 19.00, to ja niestety chyba nie zdążę na te "żeberka"... Bardzo ubolewam, bo z wielką przyjemnością spotkał bym się z naszymi przyjaciółmi ze Świnoujścia... :-( Ale chyba przy następnej okazji... Więc proszę o wykreślenie mnie z tej listy...

Niestety jutro pracuje do godz. 18.00, więc ledwo zdążę, a może nawet lekko się spóźnię na 18.15 pod Pleciugę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Możemy przełożyć i wtedy może pojadą również bilety, melmacie, ArtCho, Burgifan, Urbi znjadzie czas, Qubel wróci z wyjazdu, Sławoy z Gosią, wd40 z Jolą, qszysiu może też już będzie miał motocykl, Elvis i pojedziemy w większym gronie.

Ja się wcale nie spinam na te żeberka konkretnie "na dziś". Jak uważacie - piszcie.

Odnośnik do komentarza

ja widzę to nawet jako małą wycieczkę w jakiś bliski sobotni dzień, byle nie ten, gdyż jest taka możliwość, że przejadę się do Poznania- aaaaaaaaaa na skutrze - już kurczę jestem podjarany

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Możemy przełożyć i wtedy może pojadą również bilety, melmacie, ArtCho, Burgifan, Urbi znjadzie czas, Qubel wróci z wyjazdu, Sławoy z Gosią, wd40 z Jolą, qszysiu może też już będzie miał motocykl, Elvis i pojedziemy w większym gronie.

Ja się wcale nie spinam na te żeberka konkretnie "na dziś". Jak uważacie - piszcie.

Jak najbardziej proszę o przełożenie min. 2 tygodnie, my już spakowani do wyjazdu jutro wcześnie rano start do naszego kolegi Kozy.

ja widzę to nawet jako małą wycieczkę w jakiś bliski sobotni dzień, byle nie ten, gdyż jest taka możliwość, że przejadę się do Poznania- aaaaaaaaaa na skutrze - już kurczę jestem podjarany

Piotr ja ciebie nie poznaje, czyżby to wpływ maxi skutera marki na H.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Możemy przełożyć i wtedy może pojadą również bilety, melmacie, ArtCho, Burgifan, Urbi znjadzie czas, Qubel wróci z wyjazdu, Sławoy z Gosią, wd40 z Jolą, qszysiu może też już będzie miał motocykl, Elvis i pojedziemy w większym gronie.

Ja się wcale nie spinam na te żeberka konkretnie "na dziś". Jak uważacie - piszcie.

Żeberka bym zjadł chętnie ale widząc spadającą frekwencję posilę się czymś z lodówki ;)

W takim razie ja i Romek dziś nie jedziemy.

Pozdrowionka do Bractwa GZ

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy komuś z Was została może gąbka w kształcie skuterka, którą dostawaliśmy w pakiecie na Burgmanii? Dostałem jedną, trzymam dla synka, ale drugi maluch będzie bardzo płakał, że nie dostał. Jeśli komuś z Was została i nie jest potrzebna, proszę przywieźcie na spocika dziś - odkupię. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grupa wyjeżdżająca do ILLINGEN w kraju związkowym Saarland jutro rusza o godzinie 5:30 z pod Pleciugi. Mamy do przejechania około 900 km. i zrobimy to na raz, przynajmniej jest taki plan.

Odnośnik do komentarza

Grupa wyjeżdżająca do ILLINGEN w kraju związkowym Saarland jutro rusza o godzinie 5:30 z pod Pleciugi. Mamy do przejechania około 900 km. i zrobimy to na raz, przynajmniej jest taki plan.

Jak na raz to szacun, ja wiele razy jechałem tę trasę ale autem, mam znajomych w Saarbrücken.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...