Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Pożegnaliśmy maj ... pora powitać czerwiec ...

Obserwując naszą Zachodnipomorską Grupę muszę powiedzieć że maj był miesiącem obfitym jeśli idzie o latanie na skutach ...

Chłopaki, nie da się ukryć że trochę pośmigaliście na 2oo ... :) ... tak trzymać ...

Zaliczone również zostało pierwsze spotkanie naszej grupy ... które (po przeczytaniu Waszych wypowiedzi), było bardzo udane ... :)

A teraz ...

Burgamania ... tak, tak ... to już za cztery dni !! !! ... :)

Ogólnopolską ekipą spotkamy się nad zalewem koronowskim i ... i mam wielką nadzieję że spotkanie i zlot będą udane oraz że dopisze nam pogoda ...

A meteorologowie przepowiadają ze mam być ciepło ... temperatury nawet do 30 stopni w ciągu dnia ... 15 stopni rano i 15 po południu ... :)

Zapomniałbym ...

Jako że dzisiaj Dzień Dziecka wszystkim nam życzę spełnienia marzeń ... a przede wszystkim, szerkości i przyczepności ... :)

Do zobaczyska na zlocie ... lewa w górę ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    37

  • Urbi

    35

  • minimi1

    30

  • ArtCho

    28

Top użytkownicy w tym temacie

Romek ... chwalimy się ...

Kupiłeś nowe 2oo czy zrobiłeś prawko? ... :)

Prawko kat A

a jeśli chodzi o 2oo o zastanawiam się co ?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz gratulacje Roman! A jeśli chodzi o zakup 2oo z "większym tłokiem" to musi być nie mniej niż 600cc;-)

Przesiadł się na biegowca i już mu kukuła odwala.

Odnośnik do komentarza

Romeo1971 witaj w gronie Braci Dużego Tłoka.GRATULACJE.!!!

Z tymi braćmi dużego tłoka to nie do końca jest prawda, bo największym tłokiem dysponuje u nas Grota, potem w kolejce jest Wojtek, ja i kto tam jeszcze jeździ 400cc, Krisso i inni na SWT - to tłoki (cylindry) 300cc, nie wspominając o Joshua, który dysponuje jedynie 150cc na cylinder, czyli za dużego przeskoku nie zrobił kupując Fazera.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z tymi braćmi dużego tłoka to nie do końca jest prawda, bo największym tłokiem dysponuje u nas Grota, potem w kolejce jest Wojtek, ja i kto tam jeszcze jeździ 400cc, Krisso i inni na SWT - to tłoki (cylindry) 300cc, nie wspominając o Joshua, który dysponuje jedynie 150cc na cylinder, czyli za dużego przeskoku nie zrobił kupując Fazera.

To ja teraz mam najmniej! 125/2= 62,5! :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nienawidzących. Pałamy nienawiścią do KriSSa!

Myślę, również nad założeniem klubu nienawidzących Urbiego, ale na razie tylko minimi go nienawidzi, więc nie wiem czy się opłaca...

Odnośnik do komentarza

Już wybaczyłem Wojtkowi, albowiem dłużej spał w decydującym momencie i swoim lenistwem zmazał plamę na swojej nowej kurtce, której obecnie mu tylko zazdraszczam, ale bez specjalnie złych i mściwych myśli. Zatem obecnie nawidzę tylko Krzysia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Strasznie to się czyta, taka nienawiść i nawiść wśród klubowiczów, brrr....

Proszę tu nie pluć na klubowiczów JA wszystkich LUBIĘ.

Odnośnik do komentarza

elo :)...z dużych tloczkow ...to wiem kto ma do sprzedania spidermaxa prawie nowego....cudo maszyna.... :)....nie ma nawet 500 km...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuje Piotrze, przykro mi, że teraz już tylko znienawidzoną przez część GZ osobą i wrogiem publicznym nr 1, zostaje niestety mój przyjaciel KriSSo ;-)

Na szczęście jest jeszcze część GZ, m.in. i ja, którzy są w obozie lubiących Krzysia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

elo :)...z dużych tloczkow ...to wiem kto ma do sprzedania spidermaxa prawie nowego....cudo maszyna.... :)....nie ma nawet 500 km...

Dawaj info. Jak się wstydzisz publicznie, to na pw! :)

Dziekuje Piotrze, teraz już tylko znienawidzoną osobą i wrogiem publicznym nr 1, zostaje niestety mój przyjaciel KriSSo ;-)

Urbi, dołącz więc do nas!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ArtCho, nie mogę wstąpić do tego klubu, ponieważ bardzo lubię Krzysia i nie mam powodów by Go nienawidzić.

Za to nienawidzę bardzo Minimi i chętnie założę klub dla tych, którzy nienawidzą Jego. ;-)

Odnośnik do komentarza

Ciii podpisu nie zmieniłem a dopóki nie zmienię to Wojtek nie zdoła skrzyknąć antyfanclubu już nie mówiąc o tym, że Wojtek trzyma dosłownie mnie pod kluczem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...