Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Kurczę w tej części forum wszyscy się nienawidzą nawzajem. Ja nie wiem, chyba się przeniosę do Warszawy. Tam wszyscy się lubią i pyszne słodkości zajadają. Piootr, Sobier, a nawet Basia z Jankiem już mnie zapraszali, zatem Żegnajcie :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    37

  • Urbi

    35

  • minimi1

    30

  • ArtCho

    28

Top użytkownicy w tym temacie

Muszę przyznać, że koło tego baru "Brzoza" przejeżdżam x razy w roku, ale zawsze zatrzymywałem się na szaszłyk za Przybiernowem, a na parkingu przed Babigoszczą od czasu spalenia "Gniewka" nigdy :) . Teraz się to zmieni, bo żeberka i kapusta były b. dobre :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie! Pamiętałem, że tu był bar, ale zapominałem, ze spłonął.

KriSSo, teraz Ciebie dodatkowo nienawidzę, jak się zwąchales z Warszawiakami.

Odnośnik do komentarza

No właśnie! Pamiętałem, że tu był bar, ale zapominałem, ze spłonął.

KriSSo, teraz Ciebie dodatkowo nienawidzę, jak się zwąchales z Warszawiakami.

A ja tam Krzysia lubię (zauważyłeś Artur, że spalanie w Jego Hondzie cały czas rośnie hehehe -:))- u mnie 3,3 z całej jazdy było - i mam nową pompę paliwową- dzięki Krzysiu- pompa wymieniona

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

2007, to mnie jeszcze "na świecie nie było" (tzn. na Burgmanii). To gdzie się podział Jerzyk?!?

Jerzyka poznałem osobiście nawet utrzymywaliśmy trochę kontakt, ale później jakoś ....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale przecież patrząc na Jego profil, to bywa na Forum... to co się stało, że się "obraził" na Grupę Zachodniopomorską...?!?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale przecież patrząc na Jego profil, to bywa na Forum... to co się stało, że się "obraził" na Grupę Zachodniopomorską...?!?

Na pewno się nie obraził to poważny facet, ostatnio ale było to dawno rozmawiałem z nim na Manhattanie to mówił że chce sprzedać burgmana

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na pewno się nie obraził to poważny facet, ostatnio ale było to dawno rozmawiałem z nim na Manhattanie to mówił że chce sprzedać burgmana

A czy mówił dlaczego zamilkł na Forum od kilku lat i bywa tylko w uśpieniu...?!?

Odnośnik do komentarza

Wojtek przerażasz mnie, Myślałem, że kiedyś będę mógł odejść a tu niezły kryminał, kurcze myślałem, że wszyscy pizzameni są nasi a okazuje się, że sekta -:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ty Piotruś uważaj szczególnie. Jesteś na cenzurowanym i pod stałym nadzorem i pełną obserwacją...

Wszystko widzimy i wiemy... Nawet jak próbujesz zasłaniać się swoją uroczą córką, strojąc ją i uzbrajając w coraz to lepsze i bezpiecznie motoubrania, co by Cię od tyłu chociaż dodatkowo chroniła...

Stąd nie da się po prostu odejść...

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie macie pomysła na szybę w swoich skutach to ...

to przedstawiam Wam patenta na niedrogą szybę akcesoryjną ...

A co ... jak się bawić to się bawić ... made in castorama ... :)

szyba%252520akcesoryjna.jpg

Odnośnik do komentarza

Tak Wojtku ... rozgryzłeś mnie ...

I uwaga ... ten czarny koń niebawem będzie na sprzedaż ... można zapisywać się do kolejki na zakup ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robert, dobrze że teraz, a nie za 10 kg... ;) wtedy miałbyś trochę trudniej... ;)

Elvis, patrząc na Twój stuningowany skuterek, to można stwierdzić, że to taki czarny koń GZ... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robert, dobrze że teraz, a nie za 10 kg... ;) wtedy miałbyś trochę trudniej... ;)

Za 10 kg to nie będę mial czasu na zwiedzanie okrętów podwodnych bo będę cały czas w drodze... Integrą w drodze :clapping:

Odnośnik do komentarza

Kurczę w tej części forum wszyscy się nienawidzą nawzajem. Ja nie wiem, chyba się przeniosę do Warszawy. Tam wszyscy się lubią i pyszne słodkości zajadają. Piootr, Sobier, a nawet Basia z Jankiem już mnie zapraszali, zatem Żegnajcie :)

Czekamy na Ciebie, jak już się zdecydujesz do daj znać :) .

Odnośnik do komentarza

Za 10 kg to nie będę mial czasu na zwiedzanie okrętów podwodnych bo będę cały czas w drodze... Integrą w drodze :clapping:

Za 10 kg ... może 15 ... możesz nie mieć siły by przekładać nogi przez kanapę w Integrze ... :)

Odnośnik do komentarza

Za 10 kg ... może 15 ... możesz nie mieć siły by przełkładać nogę przez kanapę w Integrze ... :)

Chyba musimy poważnie porozmawiać ... :P

Odnośnik do komentarza

prośba o pomoc w ustawieniu zaworów (sprawdzeniu) w moim burku ,czy któryś z kolegów by mógł mi pomóc? ja pościągam plastiki i wszystko przygotuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...