Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dziekuje Piotrze, teraz już tylko znienawidzoną osobą i wrogiem publicznym nr 1, zostaje niestety mój przyjaciel KriSSo ;-)

ArtCho, nie mogę wstąpić do tego klubu, ponieważ bardzo lubię Krzysia i nie mam powodów by Go nienawidzić.

Za to nienawidzę bardzo Minimi i chętnie założę klub dla tych, którzy nienawidzą Jego. ;-)

Czy tylko ja tu widzę sprzeczność?

A w sumie to jedno drugiemu nie przeszkadza. Mi na przykład nie przeszkadza. A nienawidzę go coraz bardziej, bo miał dziś po południu do mnie przyjechać. I nie przyjechał!

A swoją drogą minimi też już nie nawidzę. O, za to:

aebb0d8d7097c5ed4157ebdc91944d4a.jpg

Zaczynam również nienawidzić Elvisa, bo do tej pory nie skomentował tej fali nienawiści!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    37

  • Urbi

    35

  • minimi1

    30

  • ArtCho

    28

Top użytkownicy w tym temacie

Powrot ciezki i jakos dlugi,ale jestem juz na miejscu.Jutro zaczynam szykowac sie na Burgmanie.Dzisiaj po kilkudniowym postoju skuter ledwo odpalil,no no,zeby mu nie strzelilo zeby mnie nie zawiezc na zlot.Jutro wykrece swiece

Czy jutro jakies spotkanie robimy?

Odnośnik do komentarza

Zaczynam również nienawidzić Elvisa, bo do tej pory nie skomentował tej fali nienawiści!

Uderz w stół a nożyce ...

Powiem tak ... zaczynam Was wszystkich nienawidzieć jak patrzę na to co się dzieje ...

Wy wszyscy śmigacie sobie na motórach, co chwila zmieniacie swoje 2oo, stroicie się w nowe fatałaszki itd., itp. ...

A ja ...

Jestem wciąż w czarnej d**ie ...

Ot i cała moja nienawiść ... w sumie to zastanawiam się jak ja z Wami wytrzymam na tej Burgamanii ... może nie pojadę ...

Odnośnik do komentarza

Powrot ciezki i jakos dlugi,ale jestem juz na miejscu.Jutro zaczynam szykowac sie na Burgmanie.Dzisiaj po kilkudniowym postoju skuter ledwo odpalil,no no,zeby mu nie strzelilo zeby mnie nie zawiezc na zlot.Jutro wykrece swiece

Czy jutro jakies spotkanie robimy?

Tak w Nowym Jasieńcu.
Odnośnik do komentarza

no nie ja,najpierw musze sie zregenerowac.Krzysiu,jedziecie puszka z elvisem,czy moze bedziecie mieli jedno wolne miejsce na powrocie? Tak na wszelki wypadek pytam

Odnośnik do komentarza

no nie ja,najpierw musze sie zregenerowac.Krzysiu,jedziecie puszka z elvisem,czy moze bedziecie mieli jedno wolne miejsce na powrocie? Tak na wszelki wypadek pytam

tak jedziemy puszką Krzysiu, Mirek, i ja, tak że jak nie załadują dużo bagaży to miejsce się znajdzie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

no no,zeby mu nie strzelilo zeby mnie nie zawiezc na zlot.

Grzesiu, dlatego musimy go dziś troszkę przegonić pod wieczór, żebyś podładował aku :D. Przy okazji pogadamy o wyjeździe, trasie, pakunkach itd...

Dlatego zaproponowałem dziś kulanko-ładowanko i pogadanko :P (patrz temat Szczecin nocą).

Odnośnik do komentarza

ok 17-18 bede staral sie wyskoczyc na troche. To chyba nie aku Krzysiu.Musze pogadac z jakims fachowcem,na razie wywalilem swiece i zalozylem stara.

Odnośnik do komentarza

Przeniesione ze "Szczecin nocą"

Panowie, jade dziś ok g. 15:00 skutem w okolice Goleniowa przez Dąbie i Pucice. Jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć to zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Ja Wam opowiem że zaaferowany wyjazdem w środę rano pobiegłem do garażu z częścią bambetli, a przede wszystkim zamontować maszt do flagi.

I wtedy okazało się że zostawiłem Sylvię na całą noc nie tylko z kluczykiem, ale z włączoną stacyjką i mam rozładowany akumulator.

Rozrusznik powiedział tylko mle mle mle ciiiisza.

Massaraksz!

Ale, ale, przypomniałem sobie że w szafie stoi od jesieni akumulator YUASA od Burgmana, przekazany mi przez Melmaciego z wyraźnym zaznaczeniem, że został profesjonalnie naładowany.

I wyobraźcie sobie że nie tylko idealnie pasował na miejsce w Hondzie, ale skuter odpalił od pierwszego dotknięcia czułego guziczka.

Przypadek? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza

romeo myślę że oni tam wcale nie będą się dobrze bawić więc nic nie straciłeś :)

widziałem dzisiaj Piotra minimi niby taki sam a inny :) na tym swoim większym

Odnośnik do komentarza

Dzis byl wielki dzien dla mnie. Dlaczego? Testowalem swoj nowy zakup Honda Silver Wing 600 rocznik 2002 i tu musze przyznac racje posiadaczom takiego sprzetu.Jest suuuper.Do tej pory uzywalem Burgman 400 rocznik 2004 ale fraida z jazdy HONDA daje jej te przewage nad SUZUKI .Juz niedlugo moj zakup przetestuje nasz kolega i do niego nalezy ostatnie zdanie o wyzszosci Hondy nad Suzuki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzis byl wielki dzien dla mnie. Dlaczego? Testowalem swoj nowy zakup Honda Silver Wing 600 rocznik 2002 i tu musze przyznac racje posiadaczom takiego sprzetu.Jest suuuper.Do tej pory uzywalem Burgman 400 rocznik 2004 ale fraida z jazdy HONDA daje jej te przewage nad SUZUKI .Juz niedlugo moj zakup przetestuje nasz kolega i do niego nalezy ostatnie zdanie o wyzszosci Hondy nad Suzuki.Pozdrawiam

Hm wyższość Hondy nad Suzuki jest aksjomatem zaś Silver Wing 600 jest Świętym Grallem GZ -:)

Odnośnik do komentarza

Dzis byl wielki dzien dla mnie. Dlaczego? Testowalem swoj nowy zakup Honda Silver Wing 600 rocznik 2002 i tu musze przyznac racje posiadaczom takiego sprzetu.Jest suuuper.Do tej pory uzywalem Burgman 400 rocznik 2004 ale fraida z jazdy HONDA daje jej te przewage nad SUZUKI .Juz niedlugo moj zakup przetestuje nasz kolega i do niego nalezy ostatnie zdanie o wyzszosci Hondy nad Suzuki.Pozdrawiam

no - kupiłeś porządny sprzęt - Zacna górą :clapping:

Odnośnik do komentarza

Boczne plastiki bez napisów ,oslona tłumika malowana.

Też jestem na etapie poszukiwania SW-moja bedzie do wzięcia :)

W okolicy masz jedna w Wałczu i 2 szt w Pile.

Odnośnik do komentarza

Boczne plastiki bez napisów ,oslona tłumika malowana.

Też jestem na etapie poszukiwania SW-moja bedzie do wzięcia :)

W okolicy masz jedna w Wałczu i 2 szt w Pile.

a jakieś linki?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...