Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/of...html#f2cab73bfb

Leżała na boku do drobnych poprawwek przebieg raczej orginalny

http://otomoto.pl/of...html#53fa4dbc49

Wizualnie ładna przebieg po tarczach wyglada na 30-40 tys,

jest jeszcze jedna w Pile stan średni,przebieg chyba 14tys raczej realny,jeszcze nie wystawiona.

Linku do mojej jeszcze nie ma :smile1:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    37

  • Urbi

    35

  • minimi1

    30

  • ArtCho

    28

Top użytkownicy w tym temacie

To on jest z włoch czy ze szwajcarii? Gdzieś coś na Burgmani czytałem o firmie Armed Bike- chodziło o t maxa- znajdż wątek

dzwoniłem pan powiedział ze ze Szwajcarii w ogłoszeniu jest pomyłka! malowany ale technicznie sprawny ale w rozliczeni za mało mi daa za mojego pcx

Odnośnik do komentarza

Roman to jednak planujesz zmiane skuta jeszcze w tym roku? Wiedziałem ze nie wytrzymasz ;-)

PS. Spróbuj wystawić sam swojego pcx-a, a nie dawać w rozliczeniu, bo dużo ci za niego handlarze nie dadzą, zwłaszcza ze chcą na tym zapewne jeszcze zarobic:-)

Odnośnik do komentarza

Romeo świetny wybór !

Może to nie podobne do mnie, ale kup sobie taką Hondzinkę, a nie pożałujesz. Jest piękna (no może nie aż tak jak Burek 400 K7) :) a do tego praktycznie bezawaryjna. Dobra pozycja do jazdy, wygodna, sprawdzona.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś nawiniete 112 km dookoła wyspy w tym jazda turystyczna, szosowa, crossowa ;-) Rozegrana partia w warcaby, kawka, herbatka i banan na twarzy.

c639d224b36a51780beba9687e419e3a.jpg

Romku senkju ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na pewno kupił. Tu nie ma się co zastanawiać, trza brać, póki jest do wzięcia :). Joshua już się przekonał, co się dzieje, gdy się zwleka ;).

Odnośnik do komentarza

Jak widzicie wystąpiłem z klubu nienawidzących Krissa, albowiem udało się przejąć Jego skuter. Tym samym dołączyłem do klubu Hondy. W sumie to zamieniłem doskonałość (albowiem xmax jest doskonały) na inną doskonałość

Odnośnik do komentarza

Dzięki Elvis- na filmie i zdjęciach widziałem Ciebie w niezłym zdrowiu i nawet ta ręka zdaje się w niebieskim kondomie wygląda jakoś tak sprawnie

Odnośnik do komentarza

Osobiście widziałem jak Elvis na werandzie ćwiczył ciosy Kyokushin-kai więc podejrzewam że kulę i ten niebieski ... nosi wyłącznie w celu wywołania współczucia w niewieścich sercach.

Z ciekawostek

mój pas napędowy okazał się mieć 26 mm (zalecana wymiana przy 27mm) a i tak przy wczorajszych nocnych wyścigach ze świateł Krisso miał minimalną przewagę :)

Honda rulez!

Odnośnik do komentarza

Osobiście widziałem jak Elvis na werandzie ćwiczył ciosy Kyokushin-kai więc podejrzewam że kulę i ten niebieski ... nosi wyłącznie w celu wywołania współczucia w niewieścich sercach.

Z ciekawostek

mój pas napędowy okazał się mieć 26 mm (zalecana wymiana przy 27mm) a i tak przy wczorajszych nocnych wyścigach ze świateł Krisso miał minimalną przewagę :)

Honda rulez!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja na przekór wszystkim Piotra nawidzę ... i to nawet bardzo ... :)

Piotrek my ciebie też bardzo lubimy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pojutrze czwartek. Czy jest ktoś chętny w ramach spociku pojechać do Babigoszczy na żeberka i przy okazji spotkać się ze Slawoyem i Gosią, z wd40 i Jolą oraz z Robssonem, może Piotrem (Kymco 700) i Piotrem (Junak Jetmax)?

Pogoda ma być pikna, słońce i ciepło. Kto ma ochotę po południu wyskoczyć w małą traskę, to proszę się wpisać na wstępną listę chętnych:

1. KriSSo

2. Urbi

3. …….

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pojutrze czwartek. Czy jest ktoś chętny w ramach spociku pojechać do Babigoszczy na żeberka i przy okazji spotkać się ze Slawoyem i Gosią, z wd40 i Jolą oraz z Robssonem, może Piotrem (Kymco 700) i Piotrem (Junak Jetmax),? i Romkiem

Pogoda ma być pikna, słońce i ciepło. Kto ma ochotę po południu wyskoczyć w małą traskę, to proszę się wpisać na wstępną listę chętnych:

1. KriSSo

2. Urbi

3. Robsson

4. .......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...