Skocz do zawartości
Forum Burgmania

DOSKONALENIE JAZDY


krzytro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za numery telefonów, wysłałam właśnie namiary do Promotora, czekamy na kontakt z ich strony i trzymamy kciuki za poprawę pogody, bo jak będzie padać niestety nie odbędzie się szkolenie.. mokry beton nie jest dla nas wskazany

Napisałam do naszego admina i mam nadzieję, że uda nam się zrobić konwersację zbiorową (niestety nie mam takich uprawnień), wtedy będzie mniej bałaganu, a "nowe" osoby, które może też się będa chciały szkolić nie pogubią się w wątku

Larwa, przerabiałem temat konwersacji, musimy czekać jeszcze poczekać :) , chociaż nie ukrywam że przy organizowaniu zakupu kamizelek czy naszywek przydałyby się takie uprawnienia.

Czekam niecierpliwie na telefon od Marka, pogoda będzie :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Larwa

    19

  • Trenex

    14

  • krzytro

    13

  • DaniL

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Karolina zaproponowała że chce trochę podszkolić się w jeździe swoim zeszłorocznym nabytkiem więc idąc za jej prośbą proponuję lub mam pytanie czy ktoś jeszcze chciał by się przyłączyć do jej pomysłu.Taki temat poruszaliśmy też na ostatnich Bieszczadach i parę osób ze śląska było zainteresowanych zorganizowaniem takiej imprezki. Moja propozycja jest taka ja mam pachołki czekam na propozycję miejsca a czas już ustalimy jak będziemy wiedzieli ile osób jest chętnych i jaka czeka nas pogoda. Jak ktoś jest zainteresowany niech pisze tez do mnie na PW.

Pozdrawiam Pilot

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...