Skocz do zawartości
Forum Burgmania

DOSKONALENIE JAZDY


krzytro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Larwa

    19

  • Trenex

    14

  • krzytro

    13

  • DaniL

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Temat prowadzę ja ,i prosiłem o konkretne deklaracje

Więc tak.proszę trzy osoby na sobotę i trzy na Niedzielę.można też przyjechać popatrzeć.ale nie przeszkadzać.Piszę tu o terminie 9 i 10 maja

Krzysiu, PRZEPRASZAM za uwagę, ale -

czy tu jest kurcze jakiś porządek? rozumiem, że jak prowadzisz temat, to jest jakaś lista dla porządku i chcemy wiedzieć kto, kiedy, itd...

moją deklarację otrzymałeś jako pierwszą, a widzę że na niedzielę się chyba już nie zmieszczę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

jak jest jeszcze szansa to i ja poproszę 9 maja

Krzysiu , przepraszam ale ja odpadam. Sory za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No więc zgodnie z waszymi deklaracjami piszę co następuje-

Sobota 9 Maja .zajęcia rozpoczynają się o godz.10.00 na placu przy ul.Obrońców Tobruku.Dwie grupy po cztery osoby-

Jerry.r

V-lad

Aga

Kamil

Larwa

Radosłav

Wrzonio

Trenex

Niedziela 10 Maja

Arturas

Danił

Sysgone

Mała prośba do uczestników,dopasujcie sobie między sobą godziny które wam pasują.Dla każdej grupy przewidziane jest cztery godziny szkolenia.Można sie jeszcze zapisać na Niedziele,ale listę zamykam w Środę.

Odnośnik do komentarza

to jako, że w grupie jesteśmy z Trenexem też chcemy od 10 (my czyli Larwa i jej brzydsza i gorsza połowa czyli Radoslav)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przecież napisałem w poście wyżej żebyście godziny ustalili między sobą.listę napisałem wg.kolejności wpisów

Odnośnik do komentarza

jakie ustalanie miedzy sobą przeciez napisałeś , że rozpoczynamy o 10 czyli ja zrozumiałam, że obie grupy ida równolegle, bo podana jest tylko jedna godzina

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szanowna Koleżanko.proszę przeczytaj jeszcze raz watek od poczatku.Napisałem w nim 4 plus 4 co nie oznacza osiem osób na raz tylko dwie grupy po cztery osoby.Napisałem też ze możemy przyjechać wszyscy ale żeby nie przeszkadzać w zajęciach (można się przyglądać i słuchać)co nie oznacza .brać udział w zajęciach

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Napisałem że zajęcia zaczynają się o 10 ,napisałem też że cztery plus cztery a nie osiem jednocześnie.Interesuje was ilość czy jakość?

Odnośnik do komentarza

godzina Krzytro, bo nie wiemy jak sie mamy dzielić.. czy oznacza to, że jedna grupa zaczyna o 10 a druga o 14 bo chyba tego nie rozumiemy wszyscy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja zrozumiałem tak: w sobotę 4 osoby na 10:00, potem 4 osoby na 14:00

w niedzielę na razie 3 osoby na 10:00.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej,

Krzytro prośba o dopisanie do grupy niedzielnej będę czwarty :-).

Dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ok

Odnośnik do komentarza

DATA: 9-10.05.2015

MIEJSCE: PLAC PROMOTOR

KOSZT: 200 pln (4 godziny)

SOBOTA 10:00

Jerry_R

Trenex

V-lad

Kamil

SOBOTA 14:00

Aga

Larwa

Radosłav

Wrzonio

NIEDZIELA 10:00

Arturas

Danił

Sysgone

Resenok

ok?

Odnośnik do komentarza

Cześć

z treści wiadomości wynika że w sobotę na 10:00

Kamil (zgodnie z jego pierwszym wpisem deklarującym godziny poranne)

Trenex

Larwa

Radosłav.

Odnośnik do komentarza

Krzysiu, napisz kto na którą ma przyjechać, czy cała grupa na 10 a druga na 14 czy co godzinę jedna osoba?? , będzie wtedy klarowność tematu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzwonił do mnie Marek Godlewski prosił aby osoby zapisane zadzwoniły do niego dzisiaj po godz.21.00 to wyjaśni każdemu z osobna na którą i kto ma przyjechać 503 807 428

Odnośnik do komentarza

Hej, ja już po rozmowie z Promotor. Spotykamy się wszyscy o 10:00 (sobota 8 osób na 10 a niedziela 4 osoby na 10) i instruktor dzieli na grupy. Spotkanie na placu manewrowym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...