Skocz do zawartości
Forum Burgmania

DOSKONALENIE JAZDY


krzytro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Larwa

    19

  • Trenex

    14

  • krzytro

    13

  • DaniL

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Trenex to będziemy musieli dokładnie z Promotorem ustalic, bo widzę, że robi się lekkie zamieszanie i Marek ustawił dwie grupy na ten sam termin (tych z niedzieli co padało) i drugi etap... poczekajmy spokojnie do środy i ogarniemy to ..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam ja byłbym chętny na sobotę na I etap.

Sent from my iPhone using Tapatalk

A może najpierw uzupełnij swój profil.

Odnośnik do komentarza

po konsultacji z Markiem terminy proponowane przez niego to sobota i niedziela o 12 lub 14. Jednego dnia jednych na 12 lub 14 a drugiego dnia drugich na 12 lub 14.

prosze o potwierdzenie deklaracji, ze wskazaniem która godzina bardziej Wam pasuje

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mi pasuje sobota (16-05-2015) na 12.

Oczywiście drugi etap szkolenia ;)

Jeśli ten termin odpada (znaczy będzie już zajety) to celuję w przyszły weekend, czyli 23 maj 2015.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli są jeszcze miejsca to też poproszę - może być hurtem 1-szy etap w sobotę i 2-gi w niedzielę ;)

Ew. tyko 2-g lub tylko 1-szy jeżeli dwóch terminów nie ma.

Jeździłem u Kulika więc z chęcią porównam, czy Promotor jest rzeczywiście lepszy.

PS.: Właśnie zauważyłem że jutro 18:00-21:00 u Kulika jutro jest szkolenie z jazdy miejskiej - szczegóły: http://www.kulikowisko.pl/doszkalanie,warszawa-9.xhtml. Cena dość niska, ale placyk też malutki tam mają. Trochę za mało czasu, żeby skuterową grupę zebrać, a z większą grupą motocykli moim zdaniem raczej nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Kurczę, muszę zrezygnować tym razem, przepraszam za zamieszanie, czasami tak wychodzi...

Mam nadzieję że uda się nam w przyszłości zebrać odpowiednią grupę do zorganizowania takiego szkolenia,

Dobrej zabawy!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja niestety odpadam z tej edycji :(

Odwołuję moje odpadnięcie, jednak mogę ale tylko w opcji sobota na 12, więc jeśli taki będzie terminarz to się piszę :)

Odnośnik do komentarza

Po długich ustaleniach doszliśmy do konsensu i w tą sobotę 16 maja odbędzie się doszkalanie 1 spotkanie. Zapraszamy na plac Promotora na godzinę 12. Drugi etap doszkalanie będziemy robić w przyszły weekend (dokładny termin zostanie jeszcze podany). Wszystkie osoby, które zgłosiły się na 1 etap szkolenia proszone są o kontakt z Markiem i przesłanie na mail swojego nicka i numeru telefonu. Mail do Marka marek.godlewski@pro-motor.pl.

Cena dla grupy 6 osobowej to 150 zł od osoby.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i dobrze za tydzień będzie ładniejsza pogoda. Oczywiście podtrzymuję akces na drugi etap szkolenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po długich ustaleniach doszliśmy do konsensu i w tą sobotę 16 maja odbędzie się doszkalanie 1 spotkanie. Zapraszamy na plac Promotora na godzinę 12. Drugi etap doszkalanie będziemy robić w przyszły weekend (dokładny termin zostanie jeszcze podany). Wszystkie osoby, które zgłosiły się na 1 etap szkolenia proszone są o kontakt z Markiem i przesłanie na mail swojego nicka i numeru telefonu. Mail do Marka marek.godlewski@pro-motor.pl.

Cena dla grupy 6 osobowej to 150 zł od osoby.

No to git :)

Jak Wrzonio powiedział że za tydzień będzie lepsza pogoda to pasuje.

Chciałbym tylko aby w przyszłym tygodniu była to sobota (23-05-2015) o 9:00 lub 10:00.

Zatem czekam do przyszłego tygodnia ;)

Odnośnik do komentarza

Po długich ustaleniach doszliśmy do konsensu i w tą sobotę 16 maja odbędzie się doszkalanie 1 spotkanie. Zapraszamy na plac Promotora na godzinę 12. Drugi etap doszkalanie będziemy robić w przyszły weekend (dokładny termin zostanie jeszcze podany). Wszystkie osoby, które zgłosiły się na 1 etap szkolenia proszone są o kontakt z Markiem i przesłanie na mail swojego nicka i numeru telefonu. Mail do Marka marek.godlewski@pro-motor.pl.

Cena dla grupy 6 osobowej to 150 zł od osoby.

ooo jak super bo ja dzisiaj wylądowałem u chirurga z łokciem, na przyszłą sobotę mam nadzieję będzie GIT juz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...