Skocz do zawartości
Forum Burgmania

DOSKONALENIE JAZDY


krzytro

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja o przeniesieniu na przyszly tydzień była też po części podyktowana tym, że może będzie ktoś z grupy sobotniej chciał do nas dołączyć

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Larwa

    19

  • Trenex

    14

  • krzytro

    13

  • DaniL

    12

Top użytkownicy w tym temacie

O, to to Larwa, słuszne założenie :) podejrzewam, że po 1 etapie będę chciał dołączyć na 2 etap do grupy 23.05.

Dzięki za organizację :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już się troszkę pogubiłem w tych terminach :blush: ........ rozumiem że dziś o 12.00 szkolicie się na Bemowie ?

Pytam bo bym sobie przyjechał zobaczyć jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cormoran, dokładnie dziś o 12::00 zaczyna grupa, która miała być w niedzielę, ale padał deszcz. Będzie to I etap.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to odwiedzimy Was ze Strażakiem i z plecaczkami. Turystycznie oczywiście.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fotek nie będzie, bo wcale nam nie poszło :(

Szkolenie odwołane, bo tylko dwa skutery (+ 1 spóźniony) i dwa biegowce, a to inna bajka i inaczej się szkoli. Generalnie ma być min. 6 maszyn, w tym max. jeden biegowiec.

Odnośnik do komentarza

Marek Godlewski zaproponował żebyśmy zebrali min. 6 osób na etap 1 i spróbuje nas wcisnąć np. w sobotę 23.05 na 10.00.

Mi osobiście pasuje sobota 23.05 lub sobota 30.05 godz.10.00

Larwa, jesteś w stanie dalej to koordynować? Nie chciałbym robić konkurencyjnej listy..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to daliście ciała. Tylu było chętnych i nic z tego nie wyszło.

Za tydzień na 10 to ma być drugi etap szkolenia i takiego scenariusza się trzymajmy.

Jak nie było chętnych to trzeba było podać informację i zebrałaby się grupa na drugą turę, a tak to wyglądamy niezbyt poważnie.

Po prostu wstyd.

Odnośnik do komentarza

Spox bedę dalej koordynować, żeby nie było :-)

Wrzonio jeśli nie będzie min 6 osób nie uda się zrobić szkolenia. Zapytam się w Promotorze w jakiej cenie byłoby szkolenie dla 4 lub 5 osób

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to daliście ciała. Tylu było chętnych i nic z tego nie wyszło.

... Jak nie było chętnych to trzeba było podać informację i zebrałaby się grupa na drugą turę, a tak to wyglądamy niezbyt poważnie.

Po prostu wstyd.

No nie tak do końca to wyglądało: z 6-ciu osób zadeklarowanych nie przybył tylko xmeanteam, a jeden się spóźnił, główny problem polegał na tym, że były 2 biegowce, które trzeba szkolić inaczej, a wcześniej nie było takiej informacji! Nie było też informacji że musi być min. 6 osób, przecież na początku grupy miały być 4 osobowe (w odwołane przez deszcz zajęciach z 10-go miało brać udział 4 os. i wtedy było ok).

Ja osobiście nie mam się czego wstydzić, zamieszanie powstało po prostu z braku precyzyjnych informacji ze strony ProMotora :(

Tak czy inaczej ja będę chciał się szkolić w ProMotorze, ale to dopiero pod koniec lipca, może w sierpniu. Wtedy się odezwę i spróbuję zorganizować grupę.

Marek z ProMotor'a jest otwarty na nas i jak się zbierzemy to da nam termin, pomimo dużego obłożenia szkoleniami.

.

Odnośnik do komentarza

Ok to ja przyjechałem biegowcem, nie zdawałem sobie sprawy ze to taka różnica .... ale już wiem .... ot taka wycieczka z Łodzi .... powiem tylko że odjeżdżając juz nie byłem taki pewien czy do Łodzi dotrę. ... idąc za słowami Marka "...chlopie Ty nie jeździsz..." albo "...dlaczego sprzedales skuter...". Generalnie zalecenie dla mnie to teoria z dynamiki (każda środa od 18 do 1 w nocy) później praktyka jedno spotkanie na ustawienie sylwetki i inne aspekty z siedzenia i jeżdżenia a później dopiero 2 spotkania zwiazane z dynamika jazdy .... chyba rower kupie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj, tam, oj tam, najwięcej na klatę przyjął Domel, chociaż przyjechał tylko jako osoba towarzysząca, sorki za ot ;)

A co do wstydu, to nie mamy się czego wstydzić, dostaliśmy namiary na Marka i mieliśmy się do niego odezwać.

Marek oddzwaniał do osób zainteresowanych, skoro nie zgłosiło się do niego 6 osób, tak jak chciał, można było przełożyć termin.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ok to ja przyjechałem biegowcem, nie zdawałem sobie sprawy ze to taka różnica ....

Jak wcześniej pisałem, nie było takiej informacji, że jak szkolenie dla skuterów, to nie może być biegowców.

Oj, tam, oj tam, najwięcej na klatę przyjął Domel, ...

Aga, a czy Domel wziął sobie uwagi Marka do serca i masz już 390-tkę? ;)

Odnośnik do komentarza

No nie tak do końca to wyglądało: z 6-ciu osób zadeklarowanych nie przybył tylko xmeanteam, a jeden się spóźnił, główny problem polegał na tym, że były 2 biegowce, które trzeba szkolić inaczej, a wcześniej nie było takiej informacji! Nie było też informacji że musi być min. 6 osób, przecież na początku grupy miały być 4 osobowe (w odwołane przez deszcz zajęciach z 10-go miało brać udział 4 os. i wtedy było ok).

Ja osobiście nie mam się czego wstydzić, zamieszanie powstało po prostu z braku precyzyjnych informacji ze strony ProMotora :(

Tak czy inaczej ja będę chciał się szkolić w ProMotorze, ale to dopiero pod koniec lipca, może w sierpniu. Wtedy się odezwę i spróbuję zorganizować grupę.

Marek z ProMotor'a jest otwarty na nas i jak się zbierzemy to da nam termin, pomimo dużego obłożenia szkoleniami.

.

Generalnie zgadzam się z Daniłem - jak widziałem poprzednie listy to grupy były 4-osobowe, nas było na liście więcej, a wyszło... jak wyszło

Zakładam też, że prowadzący obdzwonił wszystkich i był zorientowany kto i czym przyjeżdża - w każdym razie ja się mu "wyspowiadałem" ;)

No trudno, próbujemy dalej zorganizowac grupę na 1 etap.

Tu chciałbym też Wrzonia uspokoić - miałem na myśli 1 etap przed Wasza grupą lub po niej tego 23.05 a nie zamiast Was :)

Ja w każdym razie podtrzymuję deklarację, że dam radę 23.05 lub 30.05 jak sie zbierze grupa, a jak nie uda sie to pewnie po Burgmanii.

Resenok - nie jest tak źle z Twoją jazdą, kilka świateł Cię goniłem rano zanim dopadłem już przy Wrocławskiej, no ale ja 125-tką.

Odnośnik do komentarza

☺ jedna myśl/wypowiedz Marka zapmietalem "....motor może być tylko w dwóch stanach przyspieszania lub hamowania.... nie może być puszczony sam sobie taki bleeeee..." kurcze ale turystyka to nie jest ciągłe zap. ...

Odnośnik do komentarza

a więc tak sobota (23 maja) godzina 10 drugi etap jeśli nie będzie padać i teraz prośba do Was podeślijcie mi na priva wasze numery tel

Doszkalanie 2 spotkanie

1.Wrzonio (zgodnie z deklaracjami na odchodnym)

2. Radoslav

3. v-lad

4. Trenex

5 Larwa

Odnośnik do komentarza

Dzieki za numery telefonów, wysłałam właśnie namiary do Promotora, czekamy na kontakt z ich strony i trzymamy kciuki za poprawę pogody, bo jak będzie padać niestety nie odbędzie się szkolenie.. mokry beton nie jest dla nas wskazany

Napisałam do naszego admina i mam nadzieję, że uda nam się zrobić konwersację zbiorową (niestety nie mam takich uprawnień), wtedy będzie mniej bałaganu, a "nowe" osoby, które może też się będa chciały szkolić nie pogubią się w wątku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...