Skocz do zawartości
Forum Burgmania

DOSKONALENIE JAZDY


krzytro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Larwa

    19

  • Trenex

    14

  • krzytro

    13

  • DaniL

    12

Top użytkownicy w tym temacie

resenok sorry, ale to co zostało ustalone jest totalnie bez sensu - 8 osób przyjeżdża na 10 i albo wszyscy razem tworzycie 1 grupę (kaszana i chyba nie o to chodziło), albo 4 osoby, które nie załapią się do grupy na 10 czekają 4 godz i tracą czas (bo nikt nie chce ustąpić) - beznadzieja

Odnośnik do komentarza

Ja nic nie ustalalem, przekazuje co usłyszałem.....

Co do maszyn to chyba można dopłacić i jezdzić na maszynach Promotor

Generalnie chlopaki z Promotor maja zadzwonic do uczestnikow ale nie maja nr tel. stad chyba info od Krzytra abysmy my sie skontaktowali z instruktorem.

Odnośnik do komentarza

Uwaga! Rozmawiałem przed chwilą z Instruktorem Pro-Motora. Postaram się opisać jak najdokładniej to co usłyszałem. Osoby które znajdują się na liście krzytro (Jerry.r, V-lad, Aga, Kamil, Larwa, Radosłav, Wrzonio, Trenex, Arturas, Danił, Sysgone) proszone są o NIE DZWONIENIE do Marka Godlewskiego (Instruktor Promotora wymieniony gdzieś w postach powyżej). Marek z tymi osobami skontaktuje się telefonicznie w celu ustalenia terminów spotkań.

Jeżeli jest jeszcze ktoś zainteresowany szkoleniem, a nie znajduje się na wyżej wymienionej liście proszony jest o kontakt z Instrultorem Pro-Motora (tel: 503 807 428)

Odnośnik do komentarza

po szkoleniu, doszłam do wniosku, że oddam w dobre ręce moje prawo jazdy, któś chętny... a poważnie, było zajebiście i już nie moge się doczekać kolejnych zajęć

ps. Nat czy ja dobrze widziałam, że robisz zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkolenie super. Piszę się na drugi stopień szkolenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkolenie Super. Uwagi instruktorów tez Super i zapewne beda mi huczec jakis czas w głowie, oby jak najdluzej ;) Przy okazji wyszly niedogodnosci mojego sprzętu do takich Extra hulanek. Trzeba chyba zacząć myślec o zmianach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Było dobrze, dowiedziałem że Integra jest zbyt mało dynamiczna ..., wróć to ja jest zbyt mało dynamiczny :frusty:

Zatem nieco pracy przede mną.

Polecam każdem jazdy doszkalające bo warto, w szczególności aby jeździć bezpieczniej i bardziej pewnie.

To co umawaimy się na drugi etap w przyszłą sobotę tak o 10:00?

Dopisujcie się do listy i w poniedziałek dajemy info do Promotor:

1) Wrzonio (zgodnie z deklaracjami na odchodnym)

2) Radoslav

3) v-lad

4) Trenex

5) ????

Odnośnik do komentarza

A nam dzisiaj niestety pogoda pokrzyżowała plany. Zajęcia odwołane z powodu mokrego placu. Jeśli ktoś chce, to może się zapisać na przyszły tydzień, na 12:00

Odnośnik do komentarza

Chłopaki zastanawiajcie sie kto chce na II część doszkalania, Tak jak rozmawialiśmy z Markiem musimy dać mu znać do poniedziałku. Ja ze swojej strony zobowiazuje się do kontaktu i wysłania listy, na razie mamy 4 osoby

Odnośnik do komentarza

A nam dzisiaj niestety pogoda pokrzyżowała plany. Zajęcia odwołane z powodu mokrego placu. Jeśli ktoś chce, to może się zapisać na przyszły tydzień, na 12:00

Jeśli jest taka opcja to ja z chęcią, jak czytam na 1 etap. Dajcie znać w tej sprawie

Odnośnik do komentarza

Szkolenie sobotnie z perspektywy widza było super - Chłopaki i Dziewczyno daliście radę :)

Larwa - tak robiłam zdjęcia, ale tylko moim telefonem (pewnie nie będą najlepszej jakości), bo aparat odmówił posłuszeństwa :/ prześlę na PM, bo nie ogarniam wstawiania zdjęć na to forum ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć,

jazdy super! Świetna zabawa połączona z nauką która totalnie zmieniła moje pojęcie o sposobie prowadzenia pojazdu :) Polecam wszystkim.

Niestety rezygnuję z drugiej tury.

Larwa - foty damy dziś wieczorem lub jutro.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki zastanawiajcie sie kto chce na II część doszkalania, Tak jak rozmawialiśmy z Markiem musimy dać mu znać do poniedziałku. Ja ze swojej strony zobowiazuje się do kontaktu i wysłania listy, na razie mamy 4 osoby

Larwa,zapytaj proszę w Promotorze jaki będzie koszt dla 4 osób.

Odnośnik do komentarza

Marek prosi, żeby Ci co chcieliby na drugi etap, żeby deklarowali się do srody i wtedy w zależności od ilości osób postara zrobic nam dobrą cenę :-P W tym samym czasie wiem, że też częśc osób będzie chciało na 1 etap, więc jest prośba od Promotora, żeby stworzyć dwie listy, kto na jaki termin i na jakim poziomie i wtedy prześlemy listy. Spróbuję to jakoś ogarnąć :-P, chociaż z moim zakreceniem może być róznie.

Osoby, które zainteresowane są pierwszym etapem doszkalania w najbliższy weekend proszę o deklarację, wiem, że grupa z niedzieli (10 maja) miała odołane zajęcia i przesunięte na inny termin, więc w związku z tym prosiłabym tez o info kto ztej grupy jest zainteresowany nadal szkoleniem i w jaki dzień, zalezy mi na konkretnych deklaracjach .

Lista na najbliższy weekend z 16 maja ( w zależności od zajętości prowadzącego)

Doszkalanie 1 spotkanie

1. resonok

2. Tomek

3. Aga

4.xmanteam

5. Vince

6. Danił

Doszkalanie 2 spotkanie

1.Wrzonio (zgodnie z deklaracjami na odchodnym)

2. Radoslav

3. v-lad

4. Trenex

5 Larwa

Odnośnik do komentarza

Marek prosi, żeby Ci co chcieliby na drugi etap, żeby deklarowali się do srody i wtedy w zależności od ilości osób postara zrobic nam dobrą cenę :-P W tym samym czasie wiem, że też częśc osób będzie chciało na 1 etap, więc jest prośba od Promotora, żeby stworzyć dwie listy, kto na jaki termin i na jakim poziomie i wtedy prześlemy listy. Spróbuję to jakoś ogarnąć :-P, chociaż z moim zakreceniem może być róznie.

Osoby, które zainteresowane są pierwszym etapem doszkalania w najbliższy weekend proszę o deklarację, wiem, że grupa z niedzieli (10 maja) miała odołane zajęcia i przesunięte na inny termin, więc w związku z tym prosiłabym tez o info kto ztej grupy jest zainteresowany nadal szkoleniem i w jaki dzień, zalezy mi na konkretnych deklaracjach .

To zaczynaj robić listę ;)

Na sobotę na 10 drugi etap nasze skromne osoby :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja się zdeklaruję na 1 etap do jutra, najprawdopodobniej w grę będzie wchodziła sobota.

Za Sysgone może być Alfi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...