Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2015


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim uczestnikom życzę dobrej zabawy i ciekawych wycieczek. Dla tych co zawitają na Trójstyk Wisztyniec mam takie informacje:

a2924a7b0198acb28892fe1e35a40a69.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    42

  • Tatko

    20

  • Cormoran

    18

  • Jaco

    14

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Jest ok,wczoraj kulanko,blues w deszczu pub nasz. Dzisiaj As przyszykował wiele atrakcji, zobaczymy jak będzie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hotel Lux, spelnia nasze oczekiwania. Blues impreza skonczyla sie ok. 2 w nocy.

Teraz nie pada, a pogoda jak na razie sie sprawdza.

Dzisiaj dzien z Mietusem rozloczelismy na przebiezka dookola Zalewu i wyszlo nam 3,7 km. Taki widok mamy z okna na Zalew.

5045a92372e6207170614b644aa9bdb1.jpg

Teraz sniaxdanko. Tak wyglada nasza stolowka

849ac37bbc10aadfb0fc8587c613453d.jpg

A tak recepcja

62f64ef05f48855e79ded8402443646b.jpg

Odnośnik do komentarza

Niepokonani Burgmaniacy pokonali zła pogodę i się świetnie bawią przy rytmach bluesowych ;) podrzucam kilka fotek;)

powitanie bluesa w Suwałkach ab1f4d71e341f434a6d2cd2d9ec417ff.jpg

Spotyki w Augustowie wczoraj ;)

819d8fca9a539283a956b0596e332e2c.jpg

Podbój Sejn :

a19a30ad3b7e2f2440090d4a4410e447.jpg

Klasztor Kamedułów w Wigrach również zdobyli w dniu wczorajszym ;)

0e334cd369036ae35103380a0ae0746f.jpg

A tak pokonaliśmy złą pogodę między innymi w Smolnikach :

be47b1ec044e64bd028ef2ecca77fb3f.jpg

Więcej fotek niebawem;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ostatni koncert bluesowy zaliczony i zakończony. Tdraz szybki sen i piękny plan na powrót do domu. Fotki sukcesywnie będziemy zamieszczać.

6600a8db73770424dded3fb1994e3a92.jpg

Odnośnik do komentarza

Dojechaliśmy szczęśliwe. Udało się nawet "między" chmurami. Im bliżej Wwy tym aura cieplejsza.

Dzięki wszystkim za super towarzystwo.

Pozdrawiamy !

Odnośnik do komentarza

Marcysie meldują się na bazie. Było EXTRA!!!! Świetne imprezy, wspaniały bluesowy klimat no i przede wszystkim super towarzystwo!!!!! Dziękujemy wszystkim, szczególnie Arturasowi za udany weekend w rytmie bluesa oraz Mateuszowi za pokazanie ciekawych miejsc w swoim regionie, żałujemy tylko, że nie zdecydowaliśmy się na Trójstyk, zdjęcia Jaco oddały piękno tego miejsca. Nadrobimy to w następnym roku :clapping::clap: !V

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dotarłem bezpiecznie do bazy,

Wielkie dzięki wszystkim za spotkanie, za " Bluesa" organizator Arturas jeszcze raz dziękuję. :)

I tak na Burgmanii narodziła się nowa świecka tradycja, już czekam na Suwałki Festiwal Blues 2016r

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Od pół godziny w domciu.

Wielkie podziękowania Arturowi i Mateuszowi za możliwość zrealizowania się turystycznie i blusowo.

A reszcie uczestników a w szczególności tym z 7go piętra za doborowe towarzystwo.

Fotki będą jak się ogarnę.

Edit:

Zapmniałbym że smakowo też się zrealizowałem - ach te obiadki - mnniiiaaammm !!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melduję swój bezpieczny powrót w towarzystwie Cormorana,Impreza super,Arturas spisał się na medal,Towarzystwo pierwsza Liga.Szczególne podziękowania dla Kolegi Mateusza za ogarnięcie wycieczki po okolicy.W dużym skrócie mega zajefajna kompania,z wami to można imprezować i jechać na koniec świata.pozdrawiam i do następnego.

https://plus.google....680155738437633- Z mojej Nokii 920

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cormoran melduje że wylądował na bazie po szybkiej i efektownej jeździe powrotnej z kolegą Krzytrem.

Jeśli chodzi o imprezę było naprawdę zacnie a towarzystwo porostu zajefajne. Dawno już się tak nie uśmiałem a w niektórych momentach wręcz lałem po nogach.

Bardzo dziękuję organizatorowi Arturasowi oraz jego "pamagierowi" Mateuszowi który oprowadził Nas po pięknej okolicy.

Jeśli już powstaje lista uczestników na przyszły rok 2016 proszę o wpisanie Cormoranów na 1 miejscu.

PS

Krzysiek oddaj pierogi :chair: hehe i następnym razem ty kupujesz krem :msn-wink:

Oczywiście z wielką niecierpliwością oczekuję na zdjęcia i filmy z tego wyjazdu.

Gruby szczególnie od Was :msn-cry: ten film ze spaceru pomiędzy scenami :clapping:

Do następnego.

EDIT !

Uwaga ważna informacja dla wyjeżdżających w tamte regiony ....... nie zamawiajcie frytek :chef: w tamtejszych knajpach tylko regionalne jedzenie :Jumpy: chyba że lubicie jeść na końcu :confused:

Odnośnik do komentarza

Ja też już na bazie Wszystkim wielkie dzięki za towarzystwo w tak zacnej imprezie.

Za przejazdy po Naszej Pięknej Polsce,za śmiechy ,spacery i w ogóle za to że byliście.

Do następnego niebawem spotkania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również już dotarłem.

Wielkie dzięki wszystkim za wspólne trzy dni, które zaliczamy do tych najlepszych.

Szczególne podziękowanie dla Arturasa, że chciało my się zabrać nas na tak zacne spotkanie i oczywiście włożyć nieco pracy w ogarnięcie naszej niesfornej grupy.

Dodatkowe podziękowania jeszcze dla Mateo28 za to, że tak doskonale oprowadzał nas po zakątkach Polski północno-wschodniej.

Dla całej reszty jeszcze raz wielkie podziękowania za super... :pimp::afro::band:

Dajcie jeszcze nieco zdjęć bo mnie jak zawsze nie udało się zrobić żadnego.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My dotarliśmy do domku o 19.30, zmęczeni ale bardzo zadowoleni. Impreza zajesuperowa, aż brak słów do opisania tego co tam sie działo, nawet pogoda nam nie przeszkadzała. pierwszy wieczór bluesowy niezapomniany. Byli tacy co potrafią wszędzie i wszystko załatwić, nawet lożę Vip-oską dla Burgmanii :clapping: :clapping: :clapping: . Niezapomniane wrażenia, brzuchy obolałe od śmiechu i w ogóle wszystko super. Mateo28 dzięki za zaangażowanie, ArturAs bierz się do roboty i zaczynaj organizację kolejnego Bluesa.

Dzięki wszystkim za wszystko. Niebawem wrzucimy trochę zdjęć to Ci co nie byli będą mieli czego zazdraszczać, a Ci co byli co wspominać.

Edit:

No to ogarnęłam zapowiadane zdjęcia :

https://goo.gl/photos/GJXw9aknjk394MoR8

Odnośnik do komentarza

Ja też już dotarłem do domu jakoś tak po 19.00 było chyba. Oczywiście przede wszystkim wielkie podziękowania dla Arturasa za pomysł wyjazdów na festiwal w Suwałkach, rozmowy o bluesie i perfekcyjne ogarnięcie tematu. No nie masz chyba wyjścia - to już musi być impreza cykliczna :) jak dla mnie połączenie możliwości pojeżdżenia 200 (tu wielki ukłon dla Mateo za całość super objazdu turystycznego), koncertów bluesowych i zacnego towarzystwa to strzał w 10 (szkoda tylko że nie byłem w zeszłym roku). Dlatego zgłaszam się już na 2016, nawet gdyby miało być odrobinkę deszczowo, jak w tym roku ......

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To i ja już mogę wrzucić trochę fotek - TUTAJ.

Uwieczniłem walory turystczne i kulinarne Suwalszczyzny.

Walory blusowa przeżywałem tylko wewnętrznie.

Odnośnik do komentarza

My już trochę odpoczęliśmy....

Artur dzięki za pomysł, realizację i wykonanie dobrej roboty...

Dzięki dla kolegi Mateo za poświęcenie czasu i chęć pokazania "kilku" ciekawych miejsc w pięknych mazurskich stronach...

Jeśli są zapisy na następny sezon to poproszę...

Jeszcze raz dziękujemy wspólnie z Madzią (trochę kark ją boli od wiatru, ale i tak była dzielna) za wspólnie spędzony czas...

A tu "kilka" fotek: https://picasaweb.google.com/118293631540836321302/SuwaKiBlues2015?authuser=0&authkey=Gv1sRgCN7fs5KPsLCD9gE&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uffff - teraz ja ... Cisnienie ze mnie zeszło, ze zmęczenia... nieprzespane noce przy bluesie robią teraz swoje, ale: zostałem mega naładowany, wybluesowany, regionalnie dosmakowany, wykulany i wyluzowany.

Dziękuję Wam za stworzoną atmosferę i muszę powiedzieć, że nie przypuszczałem, że aż tak fajnie to wypadnie :) Jak już zaczęliście mówić o Suwałki Burgmania Blues 2016 :)

Dzięki za szczególne damsko-męskie podziękowania :)

Nasz plan został zrealizowany w 90% ale to przez pogodę, której i tak się nie daliśmy.

To co już zostało powiedziane - napiszę - Mateo dla ciebie wielkie podziękowania za przyjęcie nas w swoich stronach i duże uznanie za czas nam loświęcony, życzliwość i punktualność!!!

Może to tak wygląda że nieco "kadzę", ale rzeczywiście tak było :)

..acha, z zegarów mojego skuta wynika, że zostało nakręcone 780 km, czyli wychodzi, że po samym regionie ok. 300 km. Ciekawe ile wyjdzie u Kowal'a ;)

Moja fotorelacja i inne linki jak się tylko ogarnę (nie będzie tym razem tego dużo, bo aparat mi szwankował)

Hihi po prostu BLUES!!!

9fc85e927559302c62a4c2c64a013fb7.jpg

Odnośnik do komentarza

Kurczę-Już wam zazdroszczę,mam nadzieję że w 2016 roku pojadę z wami.Andrzej jak zawsze-wszędzie języka pokazuję :)

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich burgmaniaków którzy odwiedzili mój skromny gród na pograniczu podczas festiwalu bluesowego serdeczne pozdrowionka!!! Fajnie że wzieliście udział w paradzie. Do zobaczenia za rok!!!

Odnośnik do komentarza

Zazdrość mnie "zeżera" podwójnie... Raz, że przewspaniały wypad w zacnej grupie. A dwa - wróciły wspomnienia z mojej wyprawy dookoła północnej Polski z zeszłego roku (o tej porze właśnie byłem w drodze). Klasztor wigierski... most w Stańczykach... Nie mogę sobie tylko darować, jak to się stało, że jadąc wtedy drogą 561 nie stanąłem na "trójstyku granic". A musiałem przejeżdżać 150 metrów od niego... Widać muszę tam jeszcze powrócić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...