Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2015


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dla jasności w pierwszym poście sklarowałem rezerwacje i noclegi >>>TUTAJ

Orientacyjny opis działań >>>TUTAJ

Poniżej klaruje nasz drive'ing w kierunku Suwałk.

Blues ekipa Lot Wawa

arturas

Miętus

Cormoran

MarioM

GrzechoCnik

Marcyś + Meggy

Krzytro + Foczka

Blues ekipa niezależny Lot

Radoslav

Jaco + Ziuta

Andrzej.S

Długi 1973 + żona

Blues ekipa oczekujących w Augustowie

gruby59+żaba, Basia+Janek

Lecą w naszym kierunku z nad morza

Rypak (z Dżwirzyna), Kowal

Jest chętny zasilić Blues ekipę

- Morwa37

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    42

  • Tatko

    20

  • Cormoran

    18

  • Jaco

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Arturs pewnie na spota w czwartek nie dojade ale meldujemy sie z Meggy w markach w piatek rano.Juz nie mozey sie doczekac. :-))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak patrzę na pogodynkę i chyba deszczówkę sobie zapakować trzeba na ten wyjazd :-(

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na pogodynkę i chyba deszczówkę sobie zapakować trzeba na ten wyjazd :-(

Szamana trza Szamana. :helpsmilie::kicking:

Ja tam myślę, że damy radę przelecieć między opadami :fireman2:

Pozdrowienia.

Moglibyśmy już jutro ruszać !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O cho już się zaczyna Wielki Ptaku a co Ty z papieru jesteś. :msn-wink:

Pozdrawiam.

Nie z gumy :confused: hehe

Odnośnik do komentarza

Witam, właśnie zrobiłem rezerwację pokoiku w Twierdzy Toruń ( jedynka za całe 30 pln ) z powtórzeniem na niedzielę i cóż ruszam jutro ok. 11:00, powinno starczyć czasu na mały spacer po starówce.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I to się rozumie. : :thumbs_up: facet ma do przejechania Polskę w szerz - dopiero on musi czuć Bluesa :afro: Brawo Kowal :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A może by się jutro ruszyło .....hmmm ...tylko gdzie tam przenocować tę jedną noc :blush:

Odnośnik do komentarza

Wielki ptaku jak to mówi Andrzej

My ruszamy jutro mamy spanko 9 km. od Suwałk wczoraj jeszcze tam były miejsca

Wielki Ptaku jak to mówi Andrzej My ruszamy jutro mamy spanko 9 km. od Suwałk wczoraj jeszcze tam były miejsca
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Coś tam ktoś przebąkiwał że może przez granicę będziemy przejeżdżać i dla tego pytam.

Ale jak nie to nie biorę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ani wiz, ani paszportów nie ma potrzeby brać, jedynie dowód.

A tak w ogóle śledzę od paru dni zmieniająca się pogodę i wszystko mi się na ten czas zgadza.

W Suwałkach pogoda ma być blues'owa :kicking: - nie za gorąco :twisted: Pt17st, So21st, Nd22st, zachmurzenie duże i słabe przelotne opady.

Ci co byli w zeszłym roku pamiętają - tragedii nie było - ten schemat chyba się lubi powtarzać

Odnośnik do komentarza

Ani wiz, ani paszportów nie ma potrzeby brać, jedynie dowód.

A tak w ogóle śledzę od paru dni zmieniająca się pogodę i wszystko mi się na ten czas zgadza.

W Suwałkach pogoda ma być blues'owa :kicking: - nie za gorąco :twisted: Pt17st, So21st, Nd22st, zachmurzenie duże i słabe przelotne opady.

Ci co byli w zeszłym roku pamiętają - tragedii nie było - ten schemat chyba się lubi powtarzać

Myślę, że wszystko, super się Wam uda, zresztą jakby mogło być inaczej jak jedzie taka zacna GRUPA :) POWODZENIA

Odnośnik do komentarza

My już w drodze do Suwałk . Wyjazd z Warszawy godz.10.00 pogoda sprzyjająca na niebie trochę słońca trochę chmurę brak deszczu i to najważniejsze jedynie co przeszkadza to trochę mocny wiatr i roboty drogowe od Zambrowa do Białegostoku ale tragedii nie ma trochę wolniej ale jedziemy nie stoimy. Stoimy teraz w Białymstoku na stacji gdzie napoiliśmy burka , my kończymy pięć kawę I ruszamy w dalszą drogę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

parasolka i składany taborecik - to są główne artefakty na ten wyjazd.

jak będzie padało to sobie z piwkiem usiądę na taboreciku przed sceną i będę się delektował blusem :)

Arturze tak jak potwierdzałem telefonicznie, gdyby mnie nie było na spocie to jestem na 200% na zbiórce na Shelu

Odnośnik do komentarza

My już na miejscu. Od Białegostoku wiatr nabrał na sile doszły jeszcze ciężarówki jadące z przecinka jedna za drugą miotało nami na wszystkie strony masakra ale jakoś daliśmy radę Jankek trzymał się kierownicy a ja jego.Za to Suwałki przywitałay nas słoneczkiem jak na razie pogoda super. Pozdrawiamy resztę uczestników i oczekujemy na was jutro w Augustowie . Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale wam dobrze, jutro ruszamy my. Obyśmy mieli tak przyjazną pogodę jak Wy.

Do jutra.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj 1 dzień festiwalu! i zarazem uroczyste świętowanie trójkowej audycji Chojnackiego 40-lat Bielszego Odcienia Bluesa

- BasiaJanek - warto tam być!!! :afro::partytime::kicking::clap:

Odnośnik do komentarza

Właśnie przed sekundą nagłe załamanie pogody zaczęło niesamowicie lać zrobiło się zimno miejmy nadzieję że to tylko stan przejściowy . Życzymy wam lepszych warunków do jazdy niż mieliśmy my.

Jesteśmy sami nie wiemy jakim cudem udało nam się zdobyć bilety bo już w czerwcu wszystkie zostały sprzedane

acd5a9e354b9a3ea853ade105c60c12b.jpg7c176834583863b5f5dacb45542ab4f9.jpgcf11054d9c265634aa9c4fbfce097485.jpg

e0afce257f9c292746d3299c6e7a4328.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...