Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2015


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No to jak się umawiamy, skąd ruszamy i o której ........ hmmmm może już jedźmy hehe

Dajcie sygnał kiedy trza resztę przelać

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    42

  • Tatko

    20

  • Cormoran

    18

  • Jaco

    14

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Nasz Bluesowy wyjazd coraz bliżej :kicking::partytime: i już nie mogę się doczekać :Jumpy:

Odebrałem na swoje ręce chęć wyjazdu z nami od Krzytra z Foczką, ale dopisuję ich do listy rezerwowej (niestety),

Hotel jest w całości zarezerwowany i czekają na potwierdzenia do 19.06, więc trzymam rękę na pulsie - jak się coś zwolni to zajmujemy!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ArturAs-ie czyń starania aby zacne i zjednoczone towarzystwo nie musiało się szlajać, toć wiadomo że SZLACHTA w pałacach godną być musi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tylu chętnych się zbiera, że żal będzie nie pojechać. Wycieczki fakultatywne mi się bardzo podobają. Może jakieś kwatery prywatne?

W razie czego namiot mam. Tylko pole trzeba by obczaić jakoś blisko, żeby maszynę postawić i po piwie nie musieć się daleko na piechotę przemieszczać.

Wszelkie propozycje kwaterunku mile widziane.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to robi się soczyście :) aż miło :) a z miejscówkami w dobrym miejscu i dobrej cenie nie za ciekawie i nic obiecać nie można. Do 19/06 są rezerwacje do potwierdzenia przez innych gości, więc musimy cierpliwie poczekać. Hotel zapchany i recepcja nie zapewnia dobudowania dodatkowego skrzydła jeszcze przed festiwalem - także na tą chwilę namiot najpewniejszy.

Z dodatkowych atrakcji - skontaktowałem się z Mateo28 z Suwałk i będziemy dopinać razem plan - na sobotę szykujemy atrakcyjną trasę nie pomijając wyznaczonych wcześniej celów, zaś w piątek jak urwie się z roboty przywita nas na swoim Burgusiu i po obiadku pokaże objazdem miasto, a wieczorami BLUES

Obok hotelu jest EUROCAMP na europejskim poziomie.

Rypak i Grzechu dopisuję Was do rezerwy i cierpliwie czekamy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rzeczywiście 19 był wczoraj i rozmawiałem z rezerwacją :) na temat naszych nowych miejsc.

Otrzymałem prośbę o nieco cierpliwości do środy, ze względu na duże grupy w hotelu...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacuś, arturas pamięta i trzyma ręke na pulsie :) ale mimo wszystko każą czekać do PT po 17ej, ale powiedzieli, że raczej będzie pozytywnie :)

a tymczasem doszły mnie słuchy, że do Suwałk wybiera się jeszcze jeden jegomość... :pimp:

[media=]

[/media]
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To jest mój były szef :Jumpy: ..... kiedyś, jak byłem piękny i młody :blush: pracowałem w Radiu Kolor gdzie redaktorem naczelnym był właśnie Wojciech Mann

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Basia i Janek dopisuje Was do listy i czekam na potwierdzenia.

Osoby z rezerwy proszę jeszcze o cierpliwość - Jutro (sobota) do południa wszystko będziemy wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Basia i Janek dopisuje Was do listy i czekam na potwierdzenia.

Osoby z rezerwy proszę jeszcze o cierpliwość - Jutro (sobota) do południa wszystko będziemy wiedzieć.

Ok. Czekamy cierpliwie do jutra na pozytywne wiadomości. Pozdrawiamy ✉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem po rozmowie z hotelem. Grafik już mają sprawdzony, potwierdzony i zamknięty. Niestety mogą nam zrobić dostawki tylko dla 2 osób, więc proszę o info kto reflektuje na dostawkę z rezerwy? pierwszeństwo wg kolejności dla Foczki i Krzytra - proszę o potwierdzenie.

Sytuacja w hotelu oczywiście może ulegać zmianie na + . Prosiłem recepcję o niezwłoczne info. Więc jak coś się zmieni dam znać, tylko żeby Wam cierpliwości starczyło.

Organizacyjne szczegóły wyjazdu z Wwy dam znać po weekendzie pn/wt. Heya!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ponieważ ruszamy już za 1,5 tygodnia to może zacznemy już powoli ustalać gdzie i o której się spotykamy i ruszamy ?

Wiem, wiem ....... tupie już nogami :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robert, ja też przebieram nogami. Ustalam jeszcze małe szczegóły i zamiaruję dokładniej opisać - dzisiaj lub jutro.

Plan będzie napięty :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U Szamana trzeba się wstawić, ale na wyjeździe mamy Andrzejka który jest gwarantem pogodowym :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Heya,

poniżej opisuję plan, a szczególnie piątek, bo on się nieco zmodyfikował, jak macie pytania to najchętniej na priva, aby nie zaśmiecać wątku. Kowal proszę o nr telefonu na priva i info jak planujesz do nas dolecieć.

PIĄTEK (przelot)

Spotykamy się g. 8.30 - stacja Shell Marki vis'a'vis Makro >>TUTAJ

Tankowanie, kawka, głębszy oddech i dzielimy się na 3 grupy, aby przelot był łatwiejszy.

- Ruszamy g. 8.50-9 - grupy w odstępach 15min.

- Krótki postój i tankowanie w Łomży (tankują wszyscy bez wyjątków, bo do Suwałk będzie ok. 200km)

- Spotykamy się dopiero na rynku w Augustowie przy cukierni >>TUTAJ , ma nas tu przywitać kolega Mateo28 - Burgmaniak z Suwałk ...

- Pełną grupą ruszamy do Sejn na wykwintny regionalny obiad (mamy rezerwację w lokalu)

- po obiedzie jedziemy w stronę Suwałk zahaczając o słynny klasztor na Wigrach - Tutaj robimy focie i jedziemy do hotelu.

Szacunkowo w hotelu powinniśmy być ok 17-18

Kwaterunek i czas wolny. Wszyscy na BLUESa, lub się dzielimy - część na BLUESa i część załogi w kąpielówkach nad Zalew, który mamy przy hotelu. Cały czas koncerty. a główny koncert o 20.00, i później Festiwalowe kapele przenoszą się do pub'ów i ogródków.

SOBOTA

Będzie przelot po okolicach bez większych zmian względem pierwotnych założeń, ale dyskutuję jeszcze szczegóły z Mateo, który będzie nam towarzyszył i opowiadał co nieco o regionie :)

Ruszamy zaraz po śniadanku g. 8.30-9.00, aby wrócić do Suwałk przed 15tą na bluesową paradę motocyklową, po której znów czas wolny - BLUES, lub co kto woli.

NIEDZIELA

pakujemy się, śniadanko i powoli ruszamy małym objazdem w stronę domciu, zahaczając miejscowe atrakcje czyli j.w. bez większych zmian planu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...