Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2015


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam Wszystkich zainteresowanych :)

Temat otwieram dość wcześnie, aby można było zarezerwować już teraz czas, a z drugiej strony, aby zarezerwować dobre lokum, o które w tym czasie w Suwałkach niełatwo.

Oczywiście zawsze można bez rezerwacji pod namiot, ale podobnie kosztowo można znaleźć pokój, wygodne łóżko, przysznic i śniadanie.

KRÓTKI OPIS FESTIWALU

Termin 9-11 lipca (Czw-Sob). Impreza głównie plenerowa na 4 scenach otwartych lokowanych w Centrum miasta. 1-2 koncerty biletowane, reszta niebiletowane. Koncerty zaczynają się od godziny 10-ej rano (tzw. śniadania bluesowe, a w godzinach wieczornych przenosi się na sceny w ok. 15 klubach i pubach (tu bilety) i kończy się ok. godz. 2-giej. Są prezentacje zespołów amatorskich, są sceny gdzie można samemu zagrać, zaśpiewać :detective: , ale są również gwiazdy. To wszystko daje swoisty i niepowtarzalny klimat.

Jak było w zeszłym roku, zobaczcie >>TUTAJ

WSTĘPNY PLAN (do lekkiej modyfikacji)

Założeniem jest posłuchać dobrej muzy, wyluzować się i oczywiście przy okazji dobrze pokulać i to wszystko w dobrym towarzystwie.

Dzień 1 / PIĄTEK

Wyjazd z W-wy g.8.00 :ninja: (po drodze ŁOMŻA tankowanie, kawa) na miejscu Suwałki g.12-13.

Zakwaterowanie - Hotel (zrobiłem już wstępną rezerwację: 1x pok. 4os 220zł/doba; 3x pok 2 os. 130zł/doba - są to ceny pokoi ze śniadankiem) - rezerwacja do potwierdzenia i zaliczkowania w maju.

Rekonesans po mieście na 2oo, obiad i zapoznanie z programem i mapką scen koncertowych.

Dalej BLUESowe atrakcje Festiwalu do późnego wieczora. :pimp::Jumpy:

Dzień 2 / SOBOTA

Po śniadanku wycieczka na 2oo po okolicy - proponuję kulnąć się do Wisztyńca nad Jez. Wisztynieckie (Litwa przy granicy) malowniczy przejazd po winklach i malownicza miejscowość. Później trójstyk graniczny - Polska, Litwa, Rosja. Dalej jak starczy czasu to nieczynne już ale robiocę wrażenie wiadukty w Stańczykach. Powrót (po drodze obiad). + w sobotę parada motocyklowa do której możemy się podłączyć :ninja:

Dalej BLUESowe atrakcje Festiwalu do późnego wieczora :pimp::Jumpy:

Dzień 3 / NIEDZIELA

Wczesne Pakowanie i po śniadanku powrót do W-wy - ale to nie koniec :)

W stronę Augustowa jedziemy malowniczą trasą, którą zaproponował i poprowadzi nasz kolega JACO :) i myślę że coś jeszcze nam opowie.

Strat Suwałki, Tobołowo, Dalny Las, Sucha Rzeczka i tam posiłek ( kartacze i nie tylko ), Strzelcowizna, tama w Paniewie, Mikaszówka Głęboki Bród, Studzieniczna, Augustów rynek

>> MAPKA

To kto jest chętny? ja jestem :)

Mamy rezerwację na 16 miejsc + 2 dostawki - proszę o deklaracje, kolejność zgłaszania ma pierwszeństwo, chyba że ktoś zrezygnuje, wtedy się przesunie

... ale jak najbardziej na nocleg pod namiotem zawsze jest 100% szansa.

Nasza Blues ekipa:

arturas

Andrzej.S

Jaco + Ziuta

Cormoran

Miętus

MarioM

kowal

Radoslav

Marcyś + Meggy

gruby59 + żaba

długi 1973 + żona

Krzytro + Foczka - na dostawkie

- GrzechoCnik

- Rypak - będzie pod namiotem, chyba że ktoś zwolni pokój

- Basia + Janek - nocleg we własnym zakresie

Lista Rezerwowa:

- Morwa - jest chętny ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    42

  • Tatko

    20

  • Cormoran

    18

  • Jaco

    14

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Wstępnie piszemy się z Ziutką. Poprosimy o pokój 2 os. Śledzę temat.

Już nie wstępnie lecz na 100 %

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My na 100 % jesteśmy z Agą ....... niestety też poprosimy pokój 2 osobowy z jedej strony z widokiem na morze a z drugiej na góry. :msn-wink:

Cuś będzie trzeba pokombinować z tymi noclegami. Ilość uczestników robi się słuszna z czego się cieszymy .

Poprosimy dane do przelewu.

Romka i Cormoran

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to słusznie zaczyna to wyglądać :)

My na 100 % jesteśmy z Agą ....... niestety też poprosimy pokój 2 osobowy z jedej strony z widokiem na morze a z drugiej na góry. :msn-wink:

Cuś będzie trzeba pokombinować z tymi noclegami. Ilość uczestników robi się słuszna z czego się cieszymy .

Poprosimy dane do przelewu.

Romka i Cormoran

Cormoranie, jaki pokój by nie był zamykasz oczy masz o czym marzysz ;)

Spróbuję zamienić 4 na 2x 2, ale powiem, że już było ciężko z kwaterami.

Z przelewami poczekać trzeba do maja.

Odnośnik do komentarza

Ja tez wstępnie jestem zainteresowany. Może nie koniecznie muzyka ale jazda po okolicznych winklach jak najbardziej :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tez wstępnie jestem zainteresowany.

Nie ukrywm, że temat rówież mi się badzo podoba. Czynię przgotowania. Kumpla do pokoju widzę, że już mam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę że sytuacja się znacznie od rana rozwinęła. Poczuć bluesa - to jest to. O'yeah !!!

Rozmawiałem już z hotelem o zamianie jednej 4 na dwie 2 i czekam na potwierdzenie. Jak tak dalej pójdzie to będę musiał z nimi inaczek rozmawiać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dostałem zmianę rezerwacji :) na 3 pok. 2os. i 1 pok. 4os. i wygląda na to że mamy na tą chwilę KPL.

Temat deklaracji musicie mi potwierdzić do 5 maja wtedy muszę wpłacić zaliczkę na poczet rezerwacji.

Ogólnie na tą chwilę i ten termin jest dość ciężko z miejscami w suwalskich hotelach i w dobrej cenie.

Pani już kręciła nosem z zamianą, ale jeżeli ktoś jeszcze chętny proszę o info będę drążyć temat dalej

Rezerwowo można bardzo spontanicznie polecieć z namiotem na pole EUROCAMP przy stadionie sportowym - dość fajny obiekt.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur,

Super news :), wielkie dzięki za ogarnięcie tematu rezerwacji, mobilizacji :).

Jednocześnie proszę przypomnij się w maju w sprawie przelewu :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

HEYa,

musicie uzbroić się w nieco cierpliwości.

Rozmawiałem z Hotelem, prosząc o dodatkowe 2 pokoje 2os. i wszystko będzie jasne dopiero na początku maja :( organizator festiwalu poblokował co lepsze miejscówki.

Tak samo z naszymi zaliczkami, na które przygotujcie się na początek maja. Dam znać.

Mamy rezerwację 10 miejsc i jest szansa na dodatkowe 4 miejsca - proszę o deklaracje, kolejność zgłaszania ma pierwszeństwo, chyba że ktoś zrezygnuje, wtedy się przesunie

... ale jak najbardziej na nocleg pod namiotem jest 100% gwarancja.

Nasza lista:

- rezerwa:

Listę dla porządku będę aktualizował w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

- rezerwa:

kowal

Radoslav

Mogę odstąpić swoje miejsce w hotelu. Niestety muszę zrezygnować w tym roku. Sytuacja mi nie pozwala.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po wczorajszym spocie okazało się że jeszcze Maciek odpada z tej grupy, więc chyba można przesunąć 2 osoby z listy rezerwowej do listy pewnych uczestników ? ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...