Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2015


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba czas sie powolutku pakowac ;) jiz noe mozemy soe doczekac opoeka dla dzieciakow zalatwipna starzy beda moelo wplne :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    42

  • Tatko

    20

  • Cormoran

    18

  • Jaco

    14

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Artur,

Pozwolisz że Ania, Jaco i Ja dołączymy w Wyszkowie a spotkamy się około 9:00 w Wierzbicy przy drodze 62?

Jeśli ktoś chętny do nas dołączyć to zapraszamy.

Oczywiście wszyscy spotykamy się w Łomży tylko na której stacji?

Jak duże chcesz robić te grupy?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Slawek, wiem ze Jackowi, Ani i tobie wygodniej bedzie ominac Marki, wiec nie ma sprawy. Bedzie 12 maszyn, wiec liczylem grupy 2 do 5 2oo i chyba temat domówimy w Czw na spocie :)

Nie zakladam spotkania w Lomzy, ale czas pokaże. Ideałem będzie jak wszyscy spotkamy się ok. 13ej na rynku w Augustowie i wtedy ruszymy dalej razem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki Artur,

Czyli rozumiem że możemy jechać jak chcemy byle około 13:00 być na rynku w Augustowie.

Zatem sprawa załatwiona i na 200 ruszaj :) !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może nie do końca jak chcemy :) bo wyjdzie na to że będziemy czekać na kpl. w Markach i się zamartwiać :(, a Wy już w drodze...

Czyli zakładam, że Ty i Jacek z Anią lecicie niezależnie..

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dokładnie tak Arturze.

Jak jeszcze ktoś chętny lecieć z nami (Ania, Jaco i...) to dać znać Kierownikowi żeby się nie zamartwiał :)

A na miejscu !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W ramach wczuuwania się w Blues'a podjechałem do Olsztyna zobacxyć jak sobie tutaj radzą ;) Będzie odniesienie do naszej już niedalekiej imprezy.

457fafd3785dde9aa3b4277354bc7148.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rypak !!! Pobudka!! Jedziemy !!!

I nie zapomnij słoika ogórków pod namiot - te ze zloty z chili były przewyśmienite.

PS

ja sam właśnie się przebudziłem

Arturas - podaj adres/nazwę twojego hotelu bo coś nie mogę jednoznacznie tego ustalić.

Chciałbym się zorientować jak to jest z odległościami camping-hotel-estrada i nanieść sobie na navi.

Czyli pod namiot polecasz OSiR ?

thx

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z pewnych zaistniałych przyczyn moja druga połowa nie może uczestniczyć w wyjeździe :-(.

Zwalnia się wiec jedno miejsce u mnie w pokoju dwuosobowym.

Odnośnik do komentarza

Z pewnych zaistniałych przyczyn moja druga połowa nie może uczestniczyć w wyjeździe :-(.

Zwalnia się wiec jedno miejsce u mnie w pokoju dwuosobowym.

I pewnie chciał byś młodą piękną blondyneczkę i żeby nie była w ciąży. :msn-wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

poproszę z tym ptaszyskiem !

No i gitarra ...... sprawa załatwiona :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z pewnych zaistniałych przyczyn moja druga połowa nie może uczestniczyć w wyjeździe :-(.

Zwalnia się wiec jedno miejsce u mnie w pokoju dwuosobowym.

OOOOOOOOOOO przepraszam,byłem pierwszy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

OOOOOOOOOOO przepraszam,byłem pierwszy

Jak taaaaak, jak ty na wyrko to ja mogę z Foczką na dostawce :D

Zaraz Rypak się odezwie, że był przede mną na liście i dostawka z Foczką to jemu przysługuje.

Jakoś się dogadamy...

Odnośnik do komentarza

Żeby Was pogodzić to ja przygarnę Foczkę a Krzytra zostawię Wam. :msn-wink: oczywiście jeśli Foczka się zgodzi. :msn-wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z Foczką to proszę uzgodnić na PW.Jakby co to ja się nie zgadzam.Moja ci Ona

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jejku, ale wrzawa tutaj :) cały dzień nie zaglądałem na Forum.

Grzesiu Sorry za zaniedbanie... Lokujemy się w hotelu przyległym do Eurocamp, a w zasadzie po drugiej stronie zalewu. Eurocamp godny polecenia na post. Namiotu,

... ale jestem dobrej mysli na to ze miejsce bedziesz mial w hotelu :) a zwolnione miejsce u Cormorana w tej chwili wg założeń i kolejności na liście przysługuje Rypakowi, chiba ze nie da nam znac.:) Rafał puk, puk odezwij się :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jestem chetny pojechac jak wyglada kwestia noclegu.

Hey, tak jak w watkach wczesniej - na tą chwilę pewny jest tylko namiot na Eurocamp. Nocleg w hotelu juz tylko na chybil trafil, ale są szanse, ze w ostatniej chwili ktos z gosci zwolni rezerwacje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może by trzeba było troszku uzupełnić i poprawić pierwszy post ? W sensie kto jedzie kto nocuje itd. Itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...