Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Parada Niepodległości / Rock Niepodległości


pgizi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pgizi

    18

  • padre

    12

  • arturas

    11

  • PIN

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę, że aura nie będzie miała nic naprzeciwko ;)

Z aurą to ja sie na pewno dogadam. Odnoszę wrażenie, że opona z tyłu może mieć, nieco, inne zdanie na ten temat. No nic... może nie będzie jakoś bardzo padało. Będę o 12

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie ma co pękać :) czasem jedziesz daleko i pogoda może "Ciebie" zaskoczyć, a tu jesteś na miejscu i blisko domu... czas przewietrzyć ciuchy.

Najważniejsza jest Pogoda Ducha, a jutro Marszałek popędzi aurę na kasztance :) Do Zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z xMarcinemx uczcimy Święto Niepodległości okazjonalnym 10 kilometrowym biegiem. Może wezmę flagę biało - czerwoną ze sobą ? Biegniemy bez względu na aurę - nawet jakby padał śnieg ! Wszystkim paradowiczom i sobie życzę na jutro ... dużo słońca.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na Wesołej, czyli niedaleko Sulejówka, właśnie zaczyna widać odrobinę nieboskłonu :) Wiaterek dość silny ale ciepły.

Trzeba się ogarnąć i jechać!

Odnośnik do komentarza

Troszkę przybalowalem wczoraj z winkiem więc jade na komendę sprawdzić się czy mogę jechać. Jeśli bedzie ok to stawiam się na stacji o 12

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chyba odpadłem jako pierwszy :(

Droga Koleżanko i wy Koledzy, dzięki za współudział. Niestety, ani tempo, ani aura nie nastrajała mnie do kontynuacji Parady.

Ale czekam na Wasze relacje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rozpadła to delikatnie powiedziane ;) ale mnie się podobało zwłaszcza że jechałem w gronie gości którzy podobnie jak ja lubili sprawiać dzieciakom frajdę hałasowaniem :D.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dobiliśmy do finish'u w dość okrojonym składzie.

Niestety parada rozjechała się w Al. Niepodległości a co gorsza, przestała być pilotowana przez Policję i obsługę techniczną co powodowało zagrożenie. Start w nadzorze, jazda na czerwonych a bliżej końca czerwone muszą być respektowane i żadnego pilnowania porządku... lipa :confused:

Tak czy inaczej dzięki wszystkim obecnym za wspólny dzionek :)

Odnośnik do komentarza

dzięki również za przejażdżkę

tak ja piszecie na NIepodległości już zaczeła się partyzantka i było mało bezpiecznie

jeszcze raz dzięki za spotkanie i wspólny przejazd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...