Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Parada Niepodległości / Rock Niepodległości


pgizi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii!

Arturas zwrócił mi uwagę, chociaż temat zaczął Wrzonio, że należałoby wydzielić odrębny temat bo impreza jest cykliczna i zasługuje na to, a więc:

1779969_973783895982171_5632950907587210874_n.jpg?oh=d3058db554f6a88ba17891c883416fd7&oe=54EF171E&__gda__=1423362427_52476a85983774f6db65c2caa440859b

Jutro, 11-XI, w związku z obchodami Dnia Niepodległości, organizowana jest Parada Niepodległości, szczegóły znajdziecie tu:

http://www.scigacz.p...pada,24831.html

http://rockniepodleg...pl/?page_id=156

A w skrócie wygląda to tak, że proponuję zbiórkę o 11:30 i start do Sulejówka 11:45 tutaj:

https://www.google.p...62804,15z?hl=pl , tzn na Shell'u przy Ostrobramskiej.

Trasa samej parady: Sulejówek, ul. Paderewskiego - al. Piłsudskiego - Warszawa, Trakt Brzeski - ul. Płowiecka - ul. Grochowska - ul. Targowa - al. Solidarności - ul. Jagiellońska - Most Gdański - ul. Słomińskiego - rondo Zgrupowania AK Radosław - ul. Okopowa - ul. Towarowa - al. Jerozolimskie - al. Prymasa Tysiąclecia. Co potem - zobaczymy.

Parada rusza ok. godziny 13.00. Zbiórka od od godz. 12.30.-13.00 na ul. Paderewskiego.

Do tej pory swój udział zgłosili Ewik, Ziuta, Pierwsza Żona, Wrzonio, Jaco, Skała, Wize60, Arturas, AndrzejS, basia-janek, radi, pgizi.

Zapraszamy, dopisujcie się i przybywajcie.

Barwy narodowe i klubowe mile widziane.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pgizi

    18

  • padre

    12

  • arturas

    11

  • PIN

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Ludzie, co wy się martwicie o Targową czy inną ulicę, od tego są organizatorzy, którzy ten przejazd organizują razem z policja i innymi służbami,

My mamy się oflagować i przyjechać do Sulejówka, a następnie dołączyć do grupy i przestrzegać regulaminu. I tyle.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paweł, a gdzie się doczytałeś, że jadę :question: Ale skoro umieściłeś mnie na pierwszym miejscu osób jadących to mnie namówiłeś :msn-wink:

To dobra okazja na wypróbowanie nowej bielizny termicznej :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Do zobaczenia na Shell'u.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paweł, a gdzie się doczytałeś, że jadę :question: ...

Nie doczytałem, takie rzeczy po prostu się wie! :msn-wink:

p.s.

Zrobiłem dziś małą objazdówkę; termicznie jest o.k., trzeba uważać na nawierzchnię bo ślissssko.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To widzę, że troszku nas przybędzie, a pogoda ma być lepsza niż dzisiaj, chociaż i tak nie narzekaliśmy brykając po Mazowszu i już mamy Super trasę na Wiosenną Pętelkę.

Muszę coś specjalnego przygotować na jutrzejszą niepodległościową okazję :) Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szykuj, Artur, szykuj, na pewno zrobisz nam frajdę.

A organizator po paradzie zaprasza do VooDoo Club ( https://www.google.pl/maps/place/VooDoo+Club/@52.2240033,20.9588932,17z/data=!4m2!3m1!1s0x47193332b52fb625:0x1d14efc40bcb3b26?hl=pl )

na napoje i rockowe granie. Może skorzystamy?

Odnośnik do komentarza

Jak mi się uda wyrwać ;) to będę na shellu.Tyko tak się zastanawiam po co tak wcześnie się ustawiamy.Poza oczywistymi faktami typu miłe towrzystwo itd :) Bo impreza zaczyna sie dopiero o 14 z tego co wyczytałem.

Wysłane z mojego LG-D855

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

...Tyko tak się zastanawiam po co tak wcześnie się ustawiamy.Poza oczywistymi faktami typu miłe towrzystwo itd :) Bo impreza zaczyna sie dopiero o 14 z tego co wyczytałem...

No to sobie sam odpowiedziałeś.

Odnośnik do komentarza

To tak "na gorąco" Wasze zdjęcia sprzed chwili (aparat słabo sał sobie radę ale zawsze co nieco widać :) ).

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, a szczególnie Jerry'ego, który wiedział kiedy się obrócić w prawo i pomachać do mnie stojącego na balkonie :)

4fe7b935bd803271med.jpg

88645d2e0a9f724dmed.jpg

5f8a8f0ecc417406med.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...