Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Parada Niepodległości / Rock Niepodległości


pgizi

Rekomendowane odpowiedzi

PPS:

Bartek - ty to powinienes z nami jechac, a nie na balkonie sziedziec, na balkonik jeszcze przyjdzie czas!

Bardzo żałuję, że nie dotarłem na spotkanie i paradę, ale u mnie rodzina cała chora...

Nie mniej byłem z Wami duchem z balkonu jak na załączonych fotkach :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pgizi

    18

  • padre

    12

  • arturas

    11

  • PIN

    10

Top użytkownicy w tym temacie

niestety kilka dni wcześniej oddałem swoje nowe 2oo do serwisu wiec nie byłem w stanie czynnie uczestniczyć w paradzie

pod tym linkiem przesyłam film z perspektywy gapia ;) :

Odnośnik do komentarza

My od 4m 20s.

Przy okazji - mozna obserwowac - jak widza nas puszki: im wieksza "plama" odrozniajace sie od "tla" (najczesciej ciemny asfalt) - tym lepiej mozg kierownika 4oo to rozpoznaje jako "przeszkoda", cos wartego przychamowania.

Wg mnie prym wiedzie bialy Burgman 400 z handbarami, tuz za bialy Downtown i Tmax.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Podziękowania dla wszystkich, którym się chciało spędzić ten świąteczny wtorek w gronie scooter.gif

Było super.

Sama organizacja >Rock Niepodległości< na miejscu bardzo miło zaskoczyła. Widać, że nie chodziło tu TYLKO o spęd 2oo ale i o podkreślenie samej idei 11 listopada. Zważywszy na pogodę chyba nie zakładali aż takiej frekwencji... ale później w paradzie jakoś wszystko udało się ogarnąć (nie licząc drobnych incydentów na drodze, no ale tego nie da się przewidzieć). Sama trasa >>parady<< wyszła inaczej niż zakładano, w sensie dłużej. 1:30 h trochę bogato :) ale jakoś daliśmy radę.

Arturas- specjalne THX za oznakowanie nas naklejkami okolicznościowymi. Bardzo miły akcent tego dnia. Fotki jak zwykle pierwyj sort :)

Pgizi... dzięki za szpilki. Flaga dotrwała aż do wieczora... a później już nie jechałem 40 km/h ;)

Do następnego :photo:

Odnośnik do komentarza

niestety kilka dni wcześniej oddałem swoje nowe 2oo do serwisu wiec nie byłem w stanie czynnie uczestniczyć w paradzie

pod tym linkiem przesyłam film z perspektywy gapia ;) :

8:36 :) z synem na plecach

może za rok uda się spotkać

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii,

You tube, nie wiedzieć czemu, odmówiło współpracy ze mną więc me dzieło przecudnej urody, poświęcone naszemu udziałowi w Paradzie Niepodległości ulokowałem tu:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Danil, za bardzo tego arturasa dowartosciowales ;) Tutaj mowa o zakonczeniu filmu -Ja tylko małą wlepkę poczyniłem, a ty kawał roboty odwaliłeś, ale dziękuję. :)

Filmik super - po nim tez widac jak długa i czasowa była parada.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

11 listopada zbliża się dużymi kroczkami :) W zeszłym roku nas Burgmaniaków było trochę i sama parada też była dość liczna.

Wiem, że Paweł Pgizi masz już jakieś zdawkowe informacje o szczegółach. Jak w tym roku z organizacją?

... a ja już zaczynam myśleć nad naszą wlepunią :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii i Ty ArturAsie!

Poczekajcie jeszcze chwilę... na f nie ma jeszcze konkretów. Na razie wiadomo skąd ruszy Parada i tylko tyle.

Na marginesie byłem dziś w Sulejówku - szykują jakiś materiał dla TVP i na razie są... trochę w rozsypce (takie moje odczucie).

Eny łej; śledzę temat na f i na pewno wrzucę na nasze forum konkretne info jak się ono pojawi.

Żeby Ci ArturAsie trochę ułatwić/podpowiedzieć to za chwilę zeskanuje i prześlę grafikę jaką dostałem od dyr. https://www.facebook.com/MuzeumPilsudski/?fref=ts

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...