Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Parada Niepodległości / Rock Niepodległości


pgizi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pgizi

    18

  • padre

    12

  • arturas

    11

  • PIN

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Ja z Justą już w domku.

Dziękujemy bardzo za niezapomniane Święto Niepodległości.

Dziękujemy Ewie i pgiziemu za wyciągnięcie nas do dworku "Milusin", a tak nawiasem mówiąc panna G. ma niesamowity talent i dar do kwiatów.

P.S. Barteq ładnie się wstrzeliłeś ze zdjęciami nawet na jednym jesteśmy co prawda w krzakach ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pin dotarł na prowincję z uśmiechem na twarzy. Było zacnie i doniośle, spora frekwencja burgmanii :D Jesteśmy super ;) a co ;). Jak zwykle czekam na relację foto bo ja myślałem że zrobiłem sporo zdjęć a tu tylko trzy :(.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gizińszczaki wylądowały.

Bardzo dziękujemy Koleżeństwu za wspólne świętowanie. ArturAs - masz u mnie piwo na przyszłorocznej Burgmanii za te nalepki. Jesteś Gość!

Impreza przerosła moje oczekiwania co do frekwencji zarówno naszych ludzi jak i motonitów w ogólności. Parada była jednak trochę za długa i to nie tylko moje zdanie. Ale dzionek, tak szczególny, spędzony zacnie.

Ja nie jestem od fotek więc tylko kilka i to kiepskie - poczekamy na AturAs'a.

Filmik będzie a fotki tutaj: https://plus.google.com/photos/102231275243251259171/albums/6080485613438437553?banner=pwa

Odnośnik do komentarza

Piękny dzionek, miło spędzony czas, pogaduchy i niepodległościowa parada niezliczonych jednośladów - co prawda dostojnie, ale trochę wolno. Ilość uczestników chyba zaskoczyła organizatorów. Artur, dzięki za organizację okolicznościowych naklejek, dzięki Wszystkim za wspaniałą atmosferę. Do następnego....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My też dotarliśmy po "posiłku" do swojej wioski. Było ciekawie, i mnogo. Frekwencja dopisała. Barteq też się załapaliśmy na fotę w krzaczkach. Wszystkim bardzo, bardzo dziękujemy za miłe spędzenie dnia Niepodległości. Do następnego.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę. Frekwencja duża . Parada długa to dobrze. Rozstanie trochę nie do końca zorganizowane ale ogólnie nie żałuje jednego z ostatnich wyjazdów w tym roku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pin dotarł na prowincję z uśmiechem na twarzy. Było zacnie i doniośle, spora frekwencja burgmanii :D Jesteśmy super ;) a co ;). Jak zwykle czekam na relację foto bo ja myślałem że zrobiłem sporo zdjęć a tu tylko trzy :( ale za to jakie b363216cd6ea7681dd57a161fc9e4314.jpg

a7eee5365ca76c3427722a52266f7837.jpg

a21fafd6214c2e1a432c438dc8604818.jpg.

Odnośnik do komentarza

Super bylo Was zobaczyc, nie pisalem wczesniej, ze bede - gdyz ostateczna decyzja zapadla rano.

Dla mnie rowniez przydlugo, jakbym wzial syna - w polowie bym sie musial urwac :(

Poza tym - preferuje albo w dzien, albo w nocy, ale nie o zmierzchu.

Tak, czy inaczej, mimo zastanych kosci - najwazniejsza byla atmosfera i ludzie, czyli Wy, a polatac jeszcze polatamy.

Dodatkowo udalo sie przejechac pod oknami Bartka i Sysgone.

Ja po przyjechaniu od razu pojechalem do domu, szybki obiad i z synem polecialem 4oo na koncert piesni legionow i powstanczych.

Na sam koniec dnia dopiero wlaczylem na chwile TV i znowu zadymy, ciesze sie, ze dzien uplynal spokojnie, patriotycznie, w swietnym gronie :)

PS:

Justa, Maniek - to Bartkowi i Sysgone pewnie tak najdluzej machalem :)

Aaa, Maniek - bo liczy sie plan centralny, nie krzaki ;)

PPS:

Bartek - ty to powinienes z nami jechac, a nie na balkonie sziedziec, na balkonik jeszcze przyjdzie czas!

PPPS:

rano, przed odprawa - dziewczyna na moto prosi, zeby ja popchnac, a ja zaczynam od przodu za reflektory, ech... Starzeje sie czlowiek...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Było jak należy, u Marszałka, świątecznie, niepodległościowo... moja latorośl złapała dziś dużego moto bakcyla i już się pyta kiedy będą podobne spotkania. Dzięki Wszystkim za atmosferę, bo bez takiego towarzystwa świętowanie byłoby takie jak zwykle. i Dzięki za te wszystkie DZIĘKI - cieszę się, że trafiłem z drobnym akcentem dzisiejszego dnia...

Kilka atrakcji przegapiłem, ale nie można być wszędzie, Załączam kilka fotek TUTAJ >>>

i na szybko - grupowe (znów się nie załapałem) ...

11-11-14_grupa.jpg

... a jeszcze jedno - nie wiem co to będzie u mnie z najbliższym spotem i wszystkimi obowiązkami, bo dostałem kwita, od razu do saperów

..

werb.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...