Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Parada Niepodległości / Rock Niepodległości


pgizi

Rekomendowane odpowiedzi

na mnie oczywiście możecie liczyć. na FB się dopisałem jakiś czas temu i nie odpuszczę bez względu na pogodę.

a ta zapowiada się całkiem fajnie ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pgizi

    18

  • padre

    12

  • arturas

    11

  • PIN

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Na fanpage'u Miasta Sulejówek został opublikowany niniejszy program Parady Motocykli ROCK Niepodległości 2015:

11:00-14:00 SULEJÓWEK, Targowisko, ul. Stanisława Staszica 2

• od godz. 11.00 - zbiórka uczestników piątej parady motocykli Rock Niepodległości 2015 organizowanej przez Fundację KIPI

• 11.30 - występ zespołu GoldySety

• 12.30 - występ zespołu The Kroach

• 13.30 - oficjalne otwarcie: przemówienia Burmistrza Miasta Sulejówek, Organizatorów i zaproszonych gości

• 14.00 - START parady

Zapraszamy mieszkańców celem wspólnego radosnego świętowania i kibicowania paradzie na trasie Sulejówek – ul. Staszica 2, ul. Reymonta, al. Piłsudskiego, ul. 11 Listopada, ul. Legionów, ul. Paderewskiego, al. Piłsudskiego – Warszawa.

Co ciekawe, nie ma jeszcze info na ten temat na głównej tablicy tego wydarzenia. Ktoś przysypia...?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra ale konkret pod tytułem godzina i miejsce jest, wiec jakie propozycje?

Jedziemy na cały iwent, czy tylko na paradę, no i kwestia miejsca zbornego. To samo miejsce co w zeszłym roku (czyli stacja paliw, Shell, ul. Ostrobramska 75, Warszawa) ?

Moja propozycja jest taka, ruszyć z w/w stacji ok. 12:00 na miejsce, oczywiście w odpowiednim biało-czerwonym rynsztunku. ;)

Odnośnik do komentarza

Moja propozycja jest taka, ruszyć z w/w stacji ok. 12:00 na miejsce, oczywiście w odpowiednim biało-czerwonym rynsztunku. ;)

Zgłaszam się :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W końcu została podana oficjalna trasa przejazdu:

Uwaga. Uwaga! Nasza tegoroczna trasa!

Punkt początkowy: ul. Stanisława Staszica 2, Sulejówek

Punkt końcowy: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61, parking pod Urzędem Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

Przejazd: Sulejówek – ul. Staszica 2, ul. Reymonta, al. Piłsudskiego, ul. Oleandrów, ul. Legionów, ul. Paderewskiego, al. Piłsudskiego, Warszawa – Trakt Brzeski, ul. Czecha, ul. Płowiecka, Rondo Mościckiego, ul. Grochowska, ul. Targowa, al. Solidarności, Most Śląsko-Dąbrowski, al. Solidarności, al. Jana Pawła II, ul. Chałubińskiego, al. Niepodległości, al. Wilanowska, ul. Rolna, al. Komisji Edukacji Narodowej 61.

Ps. Tak, jest tunel. Emotikon grin

Dłuuuga. Oby tempo było odrobinę większe niż w zeszłym roku.

Będę przed 12 na Shel'u.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...