Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Saper napisał:

Bogusz analizuj bo warto, poprzednio pomimo nocnej perturbacji i sobotniego porannego przytłumienia i tak było zajefajnie. Dlatego powtórka imprezy.

Grzesiu . Analiza i tak u mnie nie zabardzo cos wniesie .

Zrobie tak :

Prosze wpisac mnie na liste . Wplace jak tylko bedzie wiadomo o  kosztach calkowitych - tzn. kiedy bedzie trzeba .

Jak nastapi u mnie kolizja to trudno .

Ile mam wplacic i gdzie ? To pewnie pytanie do Andrzeja .

Odnośnik do komentarza

Kurcze, panowie :(  widział  ktoś,  gdzieś ostatnio słoneczko ??   No ile to tak może jeszcze padać ?? :( 

 

Deszcz.jpg

A może trzeba jakąś ofiarę złożyć  ?    Macie jakiś pomysł ?   Przecież to tak nie można żyć :( , a  ja od soboty mam już urlop  !sciana

Odnośnik do komentarza

Andrzej . Od soboty ma byc ladne sloneczko . Ja tez czekam . Milego urlopu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Grzesiek . Jutro powinno byc wzglednie . Chce byc na spocie . Wszystko zalezy od zaplanowanej wizyty wczesniej . Jade rano 2oo do pracy . Pogoda powinna byc w miare na dojazd .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Saper napisał:

Andrzej, ja widziałem słoneczko, proszę:

Eee..  to mi wygląda na jakiś foto-montaż :(   ja jestem wnuk Tomasza - nie uwierzę dopóki sam nie namacam :) 

9 minut temu, Bogusz napisał:

...... Jutro powinno byc wzglednie . Chce byc na spocie . ...........

Oby było względnie i obyś dojechał :)  

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, EndriuBis napisał:

Eee..  to mi wygląda na jakiś foto-montaż :(   ja jestem wnuk Tomasza - nie uwierzę dopóki sam nie namacam :) 

To wychyl nos na zewnątrz z tej Twojej pakamery, słonko pięknie świeci.:D

Odnośnik do komentarza

Grzesiu,  ja jeszcze w "mordorze" ,  a w Dębicy jakoś słonka nie widać  I tak dobrze że przed chwilą przestało padać.  Siedzę na głodniaka, bo mi się nawet nie chciało iść na obiad :) 

Ale właśnie się pakuję i jadę do drugiej roboty :)   

No kurde Bogusz , gonię do Rz-wa - tam dobrzy ludzie mieszkają  to i słonko świeci :)  to do zobaczenia jutra. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bogusz napisał:

Sloneczko grzeje !

Nooo i to jest pozytywne nastawienie, a nie jakieś malkontenctwo. Jaka "Rusałka" na przejściu.

1 minutę temu, EndriuBis napisał:

(...)a w Dębicy jakoś słonka nie widać  I tak dobrze że przed chwilą przestało padać. (...)

To wracaj Waszmość do Rzeszowa, tu przynajmniej słonko świeci. Co razem z Boguszem potwierdziliśmy odpowiednimi fotkami :D.

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie w Rzeszowie i potwierdzam: słońce świeci

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jestem właśnie w Rzeszowie i potwierdzam: słońce świeci

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

To był szybki przelot, żeby Andrzej sprawdził czy koła się kręcą we właściwą stronę i powrót na ciąg dalszy "remontów".

Odnośnik do komentarza

Wczorajszy przelot (czy raczej przelocik :) ) nie planowany.  Miało być tylko pompowanie oponek. A że stacje z kompresorem wybrałem taką nie najbliższą bo akurat wyszło słońce, w dodatku jakoś tak nie chciało się jechać prostą drogą to wyszło jak wyszło :D  tylna oponka i nowy pasek trochę dotarty :)  

Odnośnik do komentarza

Dziś pierwszy raz po dłuższej przerwie wyciągnąłem Burgmana. Co za radość. :)

Za godzinę jadę do Łańcuta będzie okazja przetestować, jak sprawuje się napęd po dociążeniu pulleyi

Odnośnik do komentarza

No i jestem w Rzeszowie. Wszystko super z małym ale. Sprzęgło znowu popiskuje. Widocznie okładziny RMS już takie są. Chyba muszę się z tym pogodzić :huh:

Wydech leovince dodaje charakteru, a podniesienie wagi rolek na 21g było strzałem w dziesiątkę. Trochę stracił zrywności, ale obroty znacznie spadły i podróżuje się o wiele przyjemniej. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...