Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Integra NC 750d RC71 po upgrade MY2014 i kolejnym RC89 MY2016-18


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nowiutka Integra 750, kolor biała perła mat, czeka na klienta w salonie Honda Pomirski w Gdańsku :)

Przy obecnych cenach, grzechem byłoby nie skorzystać :)

Taka ciekawostka... Stany magazynowe topniały, komputery szalały a promocja miała się wyczerpać kilka dni po ogłoszeniu promo :msn-cry:

Finalnie jest tak, że chyba dealerzy wzięli ich więcej "na magazyn" a promocja obowiązuje, zgodnie z tym co było mówione czyli końca sierpnia. Nadal w cenie 31900 można nabyć ganz nową Integrę 750. Oczywiście jest to cena przed "negocjacjami" :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze MariuszBurgi, cena to 31900 PLN - promocja trwa do końca miesiąca.

Nie wiem ile "nabrali" dealerzy. W Gdańsku jest jedna biała sztuka - dzisiaj widziałem na własne oczy :)

A pro pos hamulców. W Integrze używałem ich "tylko" w sytuacjach awaryjnych. W normalnej eksploatacji hamowałem silnikiem. Redukcja biegów przed zakrętem, światłami, itp. lewym kciukiem. Dźwięk silnika przez karbonowy Leo Vince - miodzio :)

Bardzo mi tego brakuje. CVT jest do doopy :(

Odnośnik do komentarza

oj kusicie Panowie :)

jeszcze nie jeździłem Integrą, więc nie będę porównywał do mojego Buraka - Kuciaka ale wizualnie nie jest ona od niego ładniejsza :)

Odnośnik do komentarza

Oj tam oj tam - zobaczysz moj juz z pelnia kufrow spasowanych kolorystycznie i zmienisz zdanie ;)

Potem koc, mufki - i smigasz dluuugiiii sezon.

A na serio, Burgman'a 400 moze wygladem nie przebije, ale przy Twoich potrzebach - cala reszta nagrodzi z nawiazka!!

Spotkamy sie, to siadziesz, przejedziesz sie! Dzwon do Plazy, czy Motoristy i zamawiaj jazde testowa na dluzej.

Zona nie bedzie narzekala, ze jej wieje, przytuli sie do Ciebie :)

Mialem okazje jechac trasa Gdanska Burgmanem 400, a niedlugo potem Integra - nie ma porownania jesli chodzi o prowadzenie, wybieranie nierownosci, kolein, wchodzenie i wychodzenie z zakretow, przyspieszanie przy wyprzedzaniu, itp.

Nie tylko wygodniej, ale i bezpieczniej sie czulem! Do tego spala mniej!

Te same spostrzezenia ma Emiksik - odnosnie przejechania tej samej trasy SW400, a nastepnie Integra.

Jak pamietasz - wiele razy powtarzalem, ze najlepiej mi sie jezdzilo Yamaha Xenter z zawieszeniem motocyklowym.

Ale brakowalo mi ABS, a na trasie troche mocy i masy (wagi).

Az dziw bierze, ze tak pozno odkrylem Integre. Ale ma to swoje plusy - trafilem na dobra cene :)

Jeszcze zainstaluje Scottoiler i oslone lancucha - i jest jak typowe maxi, bez strat na napedzie.

PS:

zapomnialbym - przy wiecznej pogodzie - Integra jest mniej podatna na podmuchy.

Do tego jest ciszej oraz jestes lepiej chroniony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi - plastiki sa blizej niz w Burgmanie, szyba rowniez.

PPS:

i ten dzwiek po zapaleniu, albo przy hamowaniu silnikiem :)

Odnośnik do komentarza

Po przesiadce z B400 na Integrę poczułem się dokładnie tak samo jak w latach 80 gdy przesiadłem się z poczciwego malucha do Poloneza :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Wtedy poczułem ze wreszcie jadę samochodem :biggrin: :biggrin: :biggrin:

B400 nie da się porównać z Integrą. W Integrze jest lepszy silnik, fantastyczna skrzynia biegów /jazda w trybie S to duża frajda/, lepsze zawieszenie no i te 17 calowe koła-dla mnie osobiście chyba największa zaleta Integry.

B400 też wspominam sympatycznie.... podobnie jak kiedyś malucha ;)

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze nie.

Dla mnie - jako uzytkownika, to JEST motocykl z praktycznoscia, jaka mialem do tej pory tylko w swiecie skuterow.

Chroni w duzym stopniu przed niepogoda, pozwala zamontowac motokoc, mufki i inne akcesoria znane z bardzo praktycznego, uzytkowego swiata skuterow.

Majac gorny kufer i waskie boczne, nie brakuje mi niczego ze swiata skuterow.

Automatyczna skrzynia, bezobslugowy lancuch (po zainstalowaniu scottoiler'a) - zacieraja troche granice.

Jako uzytkownik Integry - na ODKRYTEGO BIEGOWCA nie pisalbym sie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak dla mnie najładniejsza wersja kolorystyczna upgradowanej Integry 750. Szczególnie te złote felgi. Szkoda, że ta kolorystyka jest "zamknięta" na nasz rynek, ale w DE oczywiście jest. Dodatkowo case'y w kolorze białym, a na dole buczące "Akra". Trzeba myśleć w przód, bo kiedyś na "coś" zmienię swoją SW-T600. Ale czy ten jednoślad to na pewno skuter tego nie jestem jednak pewien. Dla mnie motocykl z automatem.

conf_xl_Integra_2014_005.jpg

Odnośnik do komentarza
A pro pos hamulców. W Integrze używałem ich "tylko" w sytuacjach awaryjnych. W normalnej eksploatacji hamowałem silnikiem. Redukcja biegów przed zakrętem, światłami, itp. lewym kciukiem. Dźwięk silnika przez karbonowy Leo Vince - miodzio :)

Rowniez lubie ten dzwiek i zachowanie maszyny ;)

ALE:

jednak uzywam czesto hamulcy - aby dac znac jadacym ZA MNA, ze zwalniam.

Na wszelki wypadek, aby nie wjechali w moj tyl.

Odnośnik do komentarza

Jerry, - dobrze przemyślałeś montaż Scottoilera ??? Moim zdaniem więcej z tym problemów niż pożytku.

ps.

Mufki w Integrze ?????....... o mój dobry Boże :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Od jutra (piątek) wchodzi nowy cennik, Integra będzie kosztowała 36900 zł.

Skoro jeszcze w tej chwili dostępne są egzemplarze w cenie promo zasadnym jest pytanie >kto spojrzy na Integrę w cenie "detalicznej"< .

Honda przyzwyczaiła klientów, że Integra w połowie sezonu ma mocny zjazd cenowy (w zeszłym roku 700tka była do nabycia w salonach za 26 tpln), więc za rok każdy będzie czekał na ewentualną "przecenę" :)

Odnośnik do komentarza

Skoro jeszcze w tej chwili dostępne są egzemplarze w cenie promo zasadnym jest pytanie >kto spojrzy na Integrę w cenie "detalicznej"< .

Honda przyzwyczaiła klientów, że Integra w połowie sezonu ma mocny zjazd cenowy (w zeszłym roku 700tka była do nabycia w salonach za 26 tpln), więc za rok każdy będzie czekał na ewentualną "przecenę" :)

Dziś właśnie doszły słuchy , że wracają właśnie do ceny 34000 zł . Wysyłając dziś zapytanie o cenę , zadzwonili do mnie i powiedzieli że już promocja się skończyła . Czy to prawda to nie wiem , ale się zapieniłem , bo właśnie chciałem kupić . Chyba poczekam do następnej promo .

Odnośnik do komentarza

To nie miales zamowionej sztuki??? Mariusz pisal przeciez, ze obnizone ceny sa do konca sierpnia.

Dzis bede w MCS to sie zapytam o jakas sztuke dla Ciebie, jakby cos mieli - dam znak na priv.

Oficjalnie: 36 900 PLN:

http://www.honda.pl/motorcycles/range/scooter/integra-2014/cennik.html

(w dodatku z bledna informacja o C-ABS, zamiast o samym ABS w modelu 750)

Odnośnik do komentarza

Radi w związku z końcem sezonu myśle ze wciśniesz wiecej niz zwykła promocja :)

Ps.czyli jednak zmiana ...

Tak zmiana na Integrę . Miałem brać CTX , ale jednak wole być troskę przysłonięty .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...