Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta kupna/sprzedaży maksiskutera jest interesująca? (Cz.1)


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiego? czasu po głowie chodzi mi pomysł zmiany skutera na inny model. Dzisiaj wpadło mi to w oko

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M369119

Jak dla mnie to cena jest atrakcyjna ale czy nie za bardzo. Wie może kto? z kolegów co? na temat tego egzemplarza?

Pozdrawiam BeoWe.

PS. 7000km sugeruje, że powienien być już po II przegl?dzie no i my?lę, że został wyleczony z niedoci?gnięć wieku dziecięcego.

Odnośnik do komentarza

z tego co mi się obiło o uszy to w tym KYMCO

napisano 19-04-2007, 20:19

  Witam.

Od jakiego? czasu po głowie chodzi mi pomysł zmiany skutera na inny model. Dzisiaj wpadło mi to w oko

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M369119

Jak dla mnie to cena jest atrakcyjna ale czy nie za bardzo. Wie może kto? z kolegów co? na temat tego egzemplarza?

wybuchł silnik .... (wadliwy łańcuszek - wada fabryczna).

Mogłem co? pokręcić... ale może kto? jeszcze ma dokładniejsze informacje na jego temat

Odnośnik do komentarza

Wła?cicieli tego Kymco znam - maj? burga 650 k4 executive i tmaxa - wspaniali ludzie. Mieli troche przejsc z kymco ale chyba jak wszyscy. Moge raczej polecic.

Odnośnik do komentarza
Wła?cicieli tego Kymco znam - maj? burga 650 k4 executive i tmaxa - wspaniali ludzie. Mieli troche przejsc z kymco ale chyba jak wszyscy. Moge raczej polecic.

Czyżby Agatka&Jerzyk?? Oni czasem czytuj? nasze forum i bywaj? na zlotach...

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M369119

Jak dla mnie to cena jest atrakcyjna ale czy nie za bardzo. Wie może kto? z kolegów co? na temat tego egzemplarza?

wybuchł silnik .... (wadliwy łańcuszek - wada fabryczna).

Mogłem co? pokręcić... ale może kto? jeszcze ma dokładniejsze informacje na jego temat

Ciekawe sk?d masz takie wiadomo?ci? ;)

Faktycznie było co? podobnego jednak na gwarancji Kymco w trybie ekspresowym wymieniło cał? jednostkę napędow?.

Tak przy okazji-- w opisie jest dopisek o ABS- Bł?d!

Odnośnik do komentarza

Oj tam odrazu wybuchł .... się zepsuł ot i tyle ... Shrek nażekał na Kymco ... a wszystko w ekspresowym tempie mu na nowe wymieniali ... a teraz Burger trzeszczy i każ? mu spadać na drzewo.

Więc co lepsze ...

Każdy sprzęt przechodzi wady wieku dziecięcego.

W Mariusza a wła?ciwie Ciochinowy koło się odkręciło i połamało wachacz ....

W moim na gwarancji wymieniali łańcuch rozrz?du i napinacze ... bo się wyci?gły za bardzo.

Jak jest sprawny i ma wpisy w ksi?żce gwarancyjnej można brać.

Odnośnik do komentarza
szukam dla znajomej ..

czy kto? co? wie o tej sztuce ...

klik Yp 250

Witaj

Ta YP-250 jest niedaleko mnie około 40 km więc jak bys był bardzo ni? zainteresowany to moge podjechać na wstępne oględziny i powiedziec czy warto się tym interesować mogę nawet zrobić jakies dokładne fotki. Ale chce uprzedzić że za experta się nie uważam ale mam bliziutko i w niedzele można by było to cacko oblukać. Jak co? to daj znać na PM wy?le ci mój nr telefonu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie dziwne. W 2006 roku widziałem nowiutkie "stare" wersje w salonach, gotowe do

sprzedaży. A i obecnie możesz kupić modele starsze w atrakcyjnej cenie 18800 PLN z salonu. Tak więc, skoro w ogłoszeniu 15000PLN i cena minimalna nie została osi?gnięta, to nie wiem czy to jest "ciekawa" oferta.

Excytacja pięćset z 2006 w dobrej cenie

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dwa pytania, z pro?b? o pomoc w nieustaj?cych poszukiwaniach maxi-skutera !tut :

1. Czy MBK Skyliner 250 i Yamaha Majesty 250 to "to samo" czy "prawie to samo", tzn. czy różnice s? większe niż znaczki???

2. Czy kto? z szanownych kolegów może się wypowiedzieć

o jednym z poniższych pojazdów

(zna/widział te egzemplarze lub co? na zdjęciach rani w duszę i woła o pomstę :D )

Majesty Warszawa

Majesty Leszno

X9

Odnośnik do komentarza

Witaj.

Napewno unikaj "okazji" od tego go?cia,byłem,widziałem,stwierdziłem że słowo "padlina" to za mało powiedziane o skuterach tego go?cia.

Stwierdziłem to po zapoznaniu się ze stanem technicznym oraz wizualnym 4 szt róznych skuterów. Na dodatek co innego mówi ojciec a co innego syn,notabene kłami? obaj

!tut !OK :D

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za ostrzeżenie.

Skuter chcę kupic do jeżdzenia a nie jako pretekst do wiecznych napraw i ucieczki przed żon? do garażu....

Przy okazji: mea culpa do moderatora - przegapiłem w?tek z zapytaniami i wpisałem pytanie tutaj - przepraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Co s?dzicie o tym: Burg 650

Ponad 25 Tpln za 2003 r, brak konkretnego wpisu o bezwypadkowo?ci i zero extrasów??? !winkiss

!vampire

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...