Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta kupna/sprzedaży maksiskutera jest interesująca? (Cz.1)


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Wła?nie wła?nie....Granatowy Silver z Przemy?la chodzi na allegro już od bardzo dawna, choć przyznam, że pomy?lałem że to jaki? inny tym razem, ale pewnie tylko fotki s? inne a sztuka cały czas ta sama...Brawo detektyw ;)

Odnośnik do komentarza

ehhh "fajnie" że teraz dopiero to przeczytałem - kiedy już stałem się jego wła?cicielem.... :o zrobilem nim wczoraj traske jakies 200km i prowadzi się naprawde spoko - niewiem czy to ta sztuka o ktorej piszecie ale plasticzki z przodu spasowane idealnie... no i cena - oczywiscie została jeszcze odpowiednio wynegocjowana ;)

mam nadzieje że mi posłuży - wszystko przedemn?.

Odnośnik do komentarza
ehhh "fajnie" że teraz dopiero to przeczytałem - kiedy już stałem się jego wła?cicielem.... !V zrobilem nim wczoraj traske jakies 200km i prowadzi się naprawde spoko - niewiem czy to ta sztuka o ktorej piszecie ale plasticzki z przodu spasowane idealnie... no i cena - oczywiscie została jeszcze odpowiednio wynegocjowana <_<

mam nadzieje że mi posłuży - wszystko przedemn?.

Szczeliny s? równomierne ??

Uszczelka szyby dobrze siedzi ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Orientuje się kto? może o co tu chodzi ?:

Dziwnie niedroga majesty

pzdr

Po takich zdjęciach ciężko cokolwiek napisać <_<

No i faktycznie na allegro jest dlugo.

Odnośnik do komentarza
ehhh "fajnie" że teraz dopiero to przeczytałem - kiedy już stałem się jego wła?cicielem....  :D  zrobilem nim wczoraj traske jakies 200km i prowadzi się naprawde spoko - niewiem czy to ta sztuka o ktorej piszecie ale plasticzki z przodu spasowane idealnie... no i cena - oczywiscie została jeszcze odpowiednio wynegocjowana :D 

mam nadzieje że mi posłuży - wszystko przedemn?.

Szczeliny s? równomierne ??

Uszczelka szyby dobrze siedzi ?

:D uszczelka przy szybie żeczywiscie nie siedzi jako? rewelacyjnie :D - ale to chyba przypadło?ć SW bo widziałem już kilka sztuk w których pojawiał sie problem "odłażenia" uszczelki...natomiast szczelinki i plastki no jak nowka orginał...mam nadzieje że to nie tak sztuka o której mowisz. Dzwoniłem wczoraj do goscia żeby go zapytać ile osob przedemn? ogl?dało sprzęt to powiedział że byłem pierwszy...niechce dopu?cić do siebie tej my?li że dałem się wrobić :D w czwartek oddaje go na wiekszy przegl?d - po rozebraniu dopiero bedzie można co? stwierdzić.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moim zdaniem w "roku produkcji". Czyżby w 2002 produkowano jeszcze K1-ki ?

A jak to jest ?ciema, to dalej będzie tylko "lepiej"... !OK

pzdr

Odnośnik do komentarza
ehhh "fajnie" że teraz dopiero to przeczytałem - kiedy już stałem się jego wła?cicielem....  :)  zrobilem nim wczoraj traske jakies 200km i prowadzi się naprawde spoko - niewiem czy to ta sztuka o ktorej piszecie ale plasticzki z przodu spasowane idealnie... no i cena - oczywiscie została jeszcze odpowiednio wynegocjowana !OK 

mam nadzieje że mi posłuży - wszystko przedemn?.

Szczeliny s? równomierne ??

Uszczelka szyby dobrze siedzi ?

whist uszczelka przy szybie żeczywiscie nie siedzi jako? rewelacyjnie :) - ale to chyba przypadło?ć SW bo widziałem już kilka sztuk w których pojawiał sie problem "odłażenia" uszczelki...natomiast szczelinki i plastki no jak nowka orginał...mam nadzieje że to nie tak sztuka o której mowisz. Dzwoniłem wczoraj do goscia żeby go zapytać ile osob przedemn? ogl?dało sprzęt to powiedział że byłem pierwszy...niechce dopu?cić do siebie tej my?li że dałem się wrobić !V w czwartek oddaje go na wiekszy przegl?d - po rozebraniu dopiero bedzie można co? stwierdzić.

Nie twierdze, że to kupa.

Szpaku ogl?dał go dla mnie jak ten skuter stał jeszcze w komisie samochodowym - ponoc dostali go w rozliczeniu za jakies auto.

Na fotkach które mi dosłał było widac wyraznie niespasowanie plastikow - moze te poprawili.

Na 100% jest to ta sama sztuka.

Szorstki może to data 1 rejestacji ??

Odnośnik do komentarza
Gość Gooneybird

Cze?ć.

Klasycznie: Jestem tu nowy, miło mi Was powitać itd.

Generalnie rozgl?dam się za skuterem. Interesuj? mnie dwa modele: Burgman 650 (ew. 400) i Silverwing 600

Czy kto? z Klubowiczów ogl?dał ten pojazd?

http://moto.allegro.pl/item182720311_burgman_650.html

lub ten:

http://moto.allegro.pl/item182215156__hond...uper_stan_.html (było o nim na forum, zci?gnięty z Japonii, ale czy kto? go ogl?dał?)

Dzięki. Mam nadzieję, że po zakupie skutera przyjmiecie mnie do skuterowej braci.... :lol:

Na temat tego Burgmana jeszcze nie czytałem komentarzy i dlatego sam postanowiłem się zapytać.

Odnośnik do komentarza

Ten Burgmanek lekko po przej?ciach widac - porysowane płozy na całej długosci, brak klapek schowków ciekawe jak wygl?da z drugiej strony.

Silverek po fotkach wygl?da okej.

Odnośnik do komentarza
rudy_56 napisano 9-04-2007, 10:04 

  Ten Burgmanek lekko po przej?ciach widac - porysowane płozy na całej długosci, brak klapek schowków ciekawe jak wygl?da z drugiej strony.

Należy również dodać, że jest dosyć nietypowy ze względu na rodzaj przeniesienia napędu... !OK

Odnośnik do komentarza
rudy_56 napisano 9-04-2007, 10:04 

  Ten Burgmanek lekko po przej?ciach widac - porysowane płozy na całej długosci, brak klapek schowków ciekawe jak wygl?da z drugiej strony.

Należy również dodać, że jest dosyć nietypowy ze względu na rodzaj przeniesienia napędu... !OK

To co pasek lepiej wybrac albo łańcuch ?? Nie przewidzieli 650tki przy tworzeniu formularza aukcyjnego i trzeba się z tym pogodzic.

Odnośnik do komentarza
rudy_56 napisano 9-04-2007, 10:04 

  Ten Burgmanek lekko po przej?ciach widac - porysowane płozy na całej długosci, brak klapek schowków ciekawe jak wygl?da z drugiej strony.

Należy również dodać, że jest dosyć nietypowy ze względu na rodzaj przeniesienia napędu... ;)

To co pasek lepiej wybrac albo łańcuch ?? Nie przewidzieli 650tki przy tworzeniu formularza aukcyjnego i trzeba się z tym pogodzic.

...a może poprostu żadnej opcji nie wybrać... :o ani kardana ;) , ani łańcucha !V ani paska... !OK sprawdziłem... ;) da się... ;) I to chyba będzie dużo lepsze... ;):P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rzadko spotykana ciekawostka przyrodniczo maxiskuterowa ;)

Qpa, nie qpa? Stanu nie znam (optycznie nie jest najgorzej) ale link podrzucam:

Yamaha Versity 300 (260 ccm)

Odnośnik do komentarza
Qpa, nie qpa? Stanu nie znam

Gdyby nie było zdjęć to po samej nazwie firmy wystawiaj?cej go nie spodziewałbym się stanu salonowego ;)

A ten rzeczywi?cie nie wyglada najgorzej...

Odnośnik do komentarza
Rzadko spotykana ciekawostka przyrodniczo maxiskuterowa  !OK

Qpa, nie qpa? Stanu nie znam (optycznie nie jest najgorzej) ale link podrzucam:

Yamaha Versity 300 (260 ccm)

skuter co raz bardziej mi sie podoba ale nie ten egzemplarz ,raczej kupa wizualna ... dużo obcierek wła?ciwie każdy element lewj strony ł?cznie z szyb?, brak lusterka, kierunkowskazu, prawa klamka niżej i też obtarta, brak naklejek i emblematów ... my?lę że leżał na obie strony i był lakierowany.

już mnie nie ciekawi jaki jest stan techniczny

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

http://www.allegro.pl/item186420689_suzuki...ja_na_lato.html

Kolorek moim zdaniem bardzo fajny(biały, kiedy jest czysty, jest piękny).

Stan chyba wart polecenia... Jedynie cena nie pasuje Mi troche, bo jednak 'trochę' dokładam i mam nówkę nieszlifowan?... Jednak z ceny zapewne dałoby się trochę zej?ć.

Pozdrówki, Kuba !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich jestem tu mocno nowy więc zacznę od przywitania.

A więc rozgl?dam się za czym? pomiędzy 125 a 250 do miasta głównie (dla kogo? dużego, z małym do?wiadczeniem z jedno?ladami).

Znalazłem co? takiego:

Peugeot Elystar

Nie znam się za bardzo a przegl?dam wpisy w tym w?tku i kożystam.

Za wiele o Peugeocie nie znalazłem, więc zapytam co o tym modelu s?dzicie i o tym egzemplarzu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...