Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta kupna/sprzedaży maksiskutera jest interesująca? (Cz.1)


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Ten pierwszy wygl?da całkiem całkiem ... a i cena niezbyt wygórowana

Drugi za? wygl?da jeszcze lepiej ale chyba nie posiada bocznych naklejek co może ?wiadczyć o tym że był malowany po wyglebie.

Odnośnik do komentarza

Koledzy z Wawy i okolic !!! Mam do Was pro?bę/pytanie ;)

Jeszcze wczoraj na allegro stał taki wi?niowy silver 600 w wersji amerykańskiej, rocznik 2004, mały przebieg, cena 20.900. O ile się nie mylę stoi to w Błoniach...

Mianowicie bardzo zainteresowany t? maszynk? jest jeden z moich kolegów z Wrocławia i chciałby sie za moim posrednictwem spytać Was, czy czasem kto? tej maszynki nie widział in live a je?li tak, to jakie macie opinie o tym sprzęcie.

Wiem, że link z aukcj? bardzo ułatwił by zadanie, ale aukcja zniknęła. maszynka stała na allegro od dłuższego czasu, więc my?lę że stali "przegl?dacze" ofert z maxi-skuterami powinni j? kojarzyć.

Z góry dzieki w imieniu swoim i mojego kumpla Adama,

Odnośnik do komentarza
Koledzy z Wawy i okolic !!! Mam do Was pro?bę/pytanie !piwko

Jeszcze wczoraj na allegro stał taki wi?niowy silver 600 w wersji amerykańskiej, rocznik 2004, mały przebieg, cena 20.900. O ile się nie mylę stoi to w Błoniach...

Mianowicie bardzo zainteresowany t? maszynk? jest jeden z moich kolegów z Wrocławia i chciałby sie za moim posrednictwem spytać Was, czy czasem kto? tej maszynki nie widział in live a je?li tak, to jakie macie opinie o tym sprzęcie.

Wiem, że link z aukcj? bardzo ułatwił by zadanie, ale aukcja zniknęła. maszynka stała na allegro od dłuższego czasu, więc my?lę że stali "przegl?dacze" ofert z maxi-skuterami powinni j? kojarzyć.

Z góry dzieki w imieniu swoim i mojego kumpla Adama,

Sie wie sie ;) Chodzi o pana, który ma chyba maila sw600@wp.pl i ma też drugiego srebrnego silver 2005 do sprzedania.

Może kolega jednak skusi się na burgerka !OK

Odnośnik do komentarza
Koledzy z Wawy i okolic !!! Mam do Was pro?bę/pytanie :lol:

Jeszcze wczoraj na allegro stał taki wi?niowy silver 600 w wersji amerykańskiej, rocznik 2004, mały przebieg, cena 20.900. O ile się nie mylę stoi to w Błoniach...

Mianowicie bardzo zainteresowany t? maszynk? jest jeden z moich kolegów z Wrocławia i chciałby sie za moim posrednictwem spytać Was, czy czasem kto? tej maszynki nie widział in live a je?li tak, to jakie macie opinie o tym sprzęcie.

Wiem, że link z aukcj? bardzo ułatwił by zadanie, ale aukcja zniknęła. maszynka stała na allegro od dłuższego czasu, więc my?lę że stali "przegl?dacze" ofert z maxi-skuterami powinni j? kojarzyć.

Z góry dzieki w imieniu swoim i mojego kumpla Adama,

Witam może o ten chodzi ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M333482

Odnośnik do komentarza

O....i znowu jest tańszy...

Adam- poczekaj jeszcze "trochę" to może go?ć odda za darmochę?? :lol: !holiday

A tak poważnie to troszkę zastanawiaj?ce że niby taki super, niby jak nowy i idealny, a sprzedaje się już dobre pół roku a cena zeszła już o 4 tysi?ce w dół ( pamiętam jak stał za 23900) !happybth

Odnośnik do komentarza

Nie zapominaj, ze wersja USA nie ma HISSa i ma inny reflektor, bo te szkielka odblaskowe pewnie mozna odkrecic !happybth . 4000 taniej? Troche dziwne...

Odnośnik do komentarza

Ionel..wiesz przeciez jak sie zachowuje ten model ...przy 104-105km/h zaczyna sie dusić w końcu to nie gaĽnikowiec tylko wtrysk i komp nie pozwala mu jechac wiecej !scooter

Zacznij lepiej ogladac sie za 250 ccm ,skoro i tak wiekszo?ć wyjazdów planujesz z pasażerem !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho!

Ja tam sie nie znam za mocno ale popatrz na silnik (wyswiecony) a popatrz na rure !OKK Zadna rura po pieciu kilometrach tak nie wyglada chyba :angry:

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Rodacy ludu pracuj?cy stolicy!!!!!!!!!!

Pomocy czy naprawde nikt a nikt nie widział tego sprzęta?

Nikt nie jest w stanie opowiedzieć o tym modelu?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M333482

Będę bardzo wdzięczny!

PS Dlaczego tak ciężko otrzymac jakie? inf z Wawy? :rolleyes:

Pzdr Elastyczny

Widziałem go w zeszłym roku na warszawskim motobazarze.

Jeste? już któr?? osob?, która się pyta o ten skuter... (na priv, tel) ale nikt go nie kupił od blisko roku.

Sprzęt wygl?dał na 1wszy rzut oka ok (Bigu też go widział- byli?my tam razem po Firleju). Nie miał HISSA- cienki klucz (wersja USA), licznik w milach, zero wyposażenia dodatkowego. Zarejestrowany w PL.

Przykro mi ale nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej o tej sztuce... Nie zauważyłem w niej nic co by mogło sugerować, że jest zła ale z drugiej strony nie było czasu na dokładniejsze oględziny.

Odnośnik do komentarza

Nie sadze żeby honda robiła na ten sam model w wykonaniu metrycznym i calowym?

ale fakt trzeba to sprawdzić !

Co do wyposażenia tego sqta to jest mi wiadomo o wszystkich mankamentach o których pisał dr big nie zniecheca mnie jednak brak hiss abs lub gniazda zapalniczki bo to o tym mówimy a i licznik w milach najważniejsze dla mnie żeby był |prosty|

Dziekuje za odp dr big

Pzdr Z wrocka!

Elastyczny Adam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Gość michu124
Jak my?licie dużo by kosztowało przywrócenie atrakcyjno?ci wizualnej tego skutera?

S?dzac po innych aukcjach tego człowieka który sprzedaje tego Panthenona, zajmuje sie on sprowadzaniem sprowadzaniem różnych pojazdów z zagranicy.

Moje zdanie w tym temacie jest takie: Każdy d?ży do maksymalizacji zysków i gdyby tak łatwo i tanio dało sie przywrócić tego pantheona do stanu ?witno?ci to on juz dawno by tak wygl?dał :). A skoro człowiek ten uznał ze jednak lepiej wyjdzie sprzedaj?c go w stanie jakim jest ( choc wcale nie jest powiezdiane ze skutere nie był juz w Polsce naprawiany :) ) to pewnie ciężko będzie zrobić tak zeby ładnie wygl?dał :). niestety ludzie sprowadzaj?cy sprzety z zagranicy opieraja sie na bardzo prostym rachunku ekonomicznym: Minimalizacja kosztów, Maksymalizacja zysków.

A co do stanu samego skuetra sie nie wypowiadam bo sie nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Witam!

pantheon

Jak my?licie dużo by kosztowało przywrócenie atrakcyjno?ci wizualnej tego skutera?

Warto jechać go ogl?dać?

hmm moim skromnym zdaniem nie inwestował bym w tak uszkodzony jednoslad teraz zwany dwusladem :D

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj że najgorszy rodzaj uszkodzeń to wła?nie zdekompletowanie moto.... o ile jak plastiki s? połamane to jaki? magik-artysta co? z tym zrobi... a jeżeli ich nie ma... z pustego nawet salomon nie naleje... W przypadku phanteonów nie ma za dużo czę?ci na rynku więc pozostaje ASO... A koszt takiego jednego boku jak znam życie to wydatek w granicach 700-1000 PLN.

Kup sobie kompletnego za wyższ? cene bo nie ma nic gorszego jak zrazić się do pojazdu nad którym się pracuje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...