Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta kupna/sprzedaży maksiskutera jest interesująca? (Cz.1)


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Honda FES

Witam,

mam tu cos taniego , tylko czy taka blokade do 80km mozna latwo zdjac. Moj prywatny mechanik twierdzi ze pzostale rzeczy czyli sworzen tloka jest tani.

Czy w tym modelu nogi sa dostatecznie osloniete od wiatru. czytalam, ze w starej budzie jest z tym problem.

Pola

Odnośnik do komentarza

Problem jest podobno z przestrzenia pomiedzy owiewka glowna a owiewka kierownicy, ktora porusza sie osobno. Gdzies bylo to na forum opisane przez uzytkownika FES- a.

Co do zdjecia blokady 80km/h sie nie wypowiadam, bo istnieje kilka systemow...

Odnośnik do komentarza
Cena naprawde ciekawa, bo jeszcze nigdy nie widzialem Beverly 500 za takie pieniadze. Ciekawe jaki stan ogolny...

Stan ogólny niezły przygotowany do rejestracji więc musi być dobry.

Wystarczy mała inwestycja tak oko 6-8 ty? i może będzie jako? wygl?dał tylko niewiadomo jak jechał. B)

Sprzedawca wystawił jeszcze Burgmana 250 whist

http://moto.allegro.pl/item154726936__suzu...ok_250_cm_.html kiedy? przerabiałem podobny temat (BMW C1) i była wycieczka krajo – znawcza więc nie radżę wdeptywać w takie kupsko!

Odnośnik do komentarza
(...)Stan ogólny niezły przygotowany do rejestracji więc musi być dobry.(...)

Bylem wlasnie po Swietach na przegladzie -> poza stwierdzeniem, ze mam dzisiaj szczescie ze wzgledu na pogode, nie bylo sprawdzanie doslownie nic. Nawet numery motocykla. A ja moglem miec przekladana rame i wystawic to cos od razu na allegro whist ...

Odnośnik do komentarza

Bylem wlasnie po Swietach na przegladzie -> poza stwierdzeniem, ze mam dzisiaj szczescie ze wzgledu na pogode, nie bylo sprawdzanie doslownie nic. Nawet numery motocykla. A ja moglem miec przekladana rame i wystawic to cos od razu na allegro :lol: ...

No Bigu nigdy bym się nie spodziewał żeby w Germanii tak robili TUV !V

Odnośnik do komentarza

Hehe, w Germanii (na normalnej stacji- bez zadnych ukladow- a coraz wiecej tego :( ) przetrzepia tak pojazd ze szok. "Robilem" w ten sposob przeglad nad morzem w Pl :lol: . Co prawda musialbym lekko podkrecic hamulce, bo przedni blokuje tylko na mokrym, ale TÜV dostalbym chyba nawet za granica. Po prostu parch koszowy jest nadal w bardzo dobrym stanie technicznym !w00t .

Ogolnie jest przyjemnie dostac w ten sposob przeglad, a ja nie jestem nawet jakims znajomym. Az strach pomyslec co tam sie wyprawia "po znajomosci" !OK ...

By the way -> wiadomo ze Beverly naprawiony przy uzyciu czesci z ASO bedzie drogi, jednak adresowany jest chyba do "rzezbiarza- bastlera", ktory "tam wygnie, tu sklei" i pojazd bedzie jak nowy :lol: .

Odnośnik do komentarza

Witam, do?wiadczone Koleżeństwo i proszę o opinie. Jako żółtodziób przymierzaj?cy sie do zakupu pierwszego większego skutera mam na uwadze dwa adresy. Będe wdzięczny za jakie? uwagi, choćby miały posmak wróżenia z fusów... Z góry dziękuję...

http://www.motoallegro.pl/item156032935_ya...ie_burgman.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M330013

Odnośnik do komentarza

Napewno co można powiedzieć o Yamaszce z allegro to to , że ma przekręcony licznik kilometrów. Z wygl?du ładnie jest wypucowana ale co sprzedawca chciał przez to ukryć?? Trzeba się tym pojazdem przejechać i wybadać stan silnika...

Tylko pamiętaj, żeby się nie napalać, s? to modele z 96r. więc s? wg mnie stare. Silniki mog? mieć już wyjechane (jak na Włochy to raczej bardzo możliwe), nadaj?ce się do regeneracji... Ale to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Po pierwsze jak widze ze sprzet byl sciagniety z Wloch to juz mnie to odrzuca zeby to kupic.

Przy takich sprzetach w przypadku dobrej ceny polecam:

zabrac ze soba spory zestaw kluczy zeby rozkrecic prawie do ramy skuter i ocenic jego faktyczny stan :unsure:

Oraz zarezerwowac sobie wiecej czasu niz sie myslalo ze zajmie :blink:

Spinka cos pominalem ? :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Witam, do?wiadczone Koleżeństwo i proszę o opinie. Jako żółtodziób przymierzaj?cy sie do zakupu pierwszego większego skutera mam na uwadze dwa adresy. Będe wdzięczny za jakie? uwagi, choćby miały posmak wróżenia z fusów... Z góry dziękuję...

http://www.motoallegro.pl/item156032935_ya...ie_burgman.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M330013

Witam ...

Podstawowe pytanie jakie musisz sobie zadać przed zakupem tych skuterów to ile chcesz w nie wsadzić aby nadawały się do spokojnej jazdy ...

Je?li jeste? gotowy drugie tyle ( przy duszym szczęsciu ) zainwestować w te skutery - to może w nadchodz?ym sezonie przejedziesz nimi pare kilometrów ...

Poważnie - widze, że szukasz Maxi za bardzo mało ... pamiętaj, że s? to sprowadzne do Polski Włoskie szroty, które bez inwestycji nie będ? Cie cieszyły ..

Odnośnik do komentarza

To i ja powróże :ph34r:

Skuter leżał na prawej stronie ... do?ć mocno i leżał też na lewej stronie.

Cały został pomalowany ... zdjęc sprzed malowania Brak.

W dodatku kraj pochodzenia ... włochy, ... mmm to wróży przebieg conajmniej 2 razy tyle ... zwłaszcza że skuter ma 11 lat.

Padaj?cy akumlator lub inna niedogodno?ć Bateri ... (niezałożona obudowa).

Skuter potraktowany obficie mazidłami przed zdjęciem ... ble :unsure:

Pozaty niemam zaufania dla ludzi dopisuj?cych w akcjach inne skutery w kontek?cie "... nie burgman,aprilia etc." czyżby małe zainteresowanie ofert? że trzeba uciekać się do forteli ?

Moim zdaniem ... nie ruszaj nawet jakby za połowe ceny dawali ... pomy?l o czym? mniejszym pojemno?ciowo ale młodszym. Pozdrawiam PCX.

Odnośnik do komentarza

Hm :unsure: ,

Skuter pierwszy jest caly jakos nie tego, poskladany chyba na gume do zucia (przynajmniej tak wyglada). Jeden raz lakierowalem caly skuter, po pierwsze lakier ( a nie "low budget" szuwaks), po drugie skuter wygladal jak skuter, a nie jak klop po zlozeniu. Caly ten skut jest jakis nie halo, moze technicznie okaze sie OK :ph34r: .

Skuter drugi: na zdjeciach widac co prawda ML, ale widac tez jakies stare rury, wyrwany dach, rozerwane rynny, itp. Nikt kto jest normalny nie zyje w takim otoczeniu majac pieniadze na naprawy whist . Dodatkowo ten skuter w tle :blink: , nie wiem co o tym sadzic...

Ten drugi wydaje sie byc lepszy optycznie od pierwszego, jak jest z mechanika, tego nie wiem :) .

Odnośnik do komentarza

A klubowych maszyn się boisz czy jak??

Paweł 883 ma ładnego dwukolorka, Przemo sprzedaje też całkiem ładnego - granatowego...Ceny podobne, pochodzenie i podej?cie do sprzętów napewno odpowiednie z syndromem maniactwa !scooter więc dlaczego z nimi nie pogadasz??

Odnośnik do komentarza

Drogie koleżanki i koledzy!

Co s?dzicie o firmie MotoKutno i jednym z ich egzemplarzy do sprzedania:

http://motokutno.pl/moto/ypgr.html

Czy za t? cenę można by takow? majesty łykn?ć? <_<

(Sprawę zakupu odkładam na jesień z uwagi na niewystarczaj?ce ?rodki finansowe)

ps. może który? z forumowiczów miałby do sprzedania na jesień yamahę majesty 250 po liftingu w rozs?dnej cenie? whist

Dzięki z góry za odpowiedĽ - sorry że tak wcze?nie piszę o tak póĽnym zakupie :o

Wybaaczcie

Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Przemo-Nowicjusz :D

Odnośnik do komentarza

no ja to nic generalnie negatywnego nie moge powiedzieć ale jak zadałem pytanie swojego czasu o silverka na allegro do ÓW, to odpowiedz dostałem dopiero po 3 tyg. tuż po zakończeniu żekomej aukcji.

a odpowiedz była mniej więcej taka "bardzo mi przykro ale sqter został już sprzedany"

a sie tylko przedstawiłem, że jestem z burgmanii i chciałem znać historyję silverka.

poza tym widziałem u go?cia trochę ładnych motorów (honde shadow 750, drag stara) z fotek wygl?daj?ce na naprawde godne polecenia.- (wnoszę po specyficznym malowaniu rocznikowym baku czy błotnika przedniego lub też oryginalnych kierunkowskazach itp.itd.

ale silverek, też był ładny na fotkach a pro?ba o co najmniej 20 zdjęć za 16 000 zł była chyba zbyt cieniacka <_< no cóz ja za tyle to bym się schylił po 20 zdjęć hehehehe

Odnośnik do komentarza

Cena nie jest zła. Jedyne co mogę powiedzieć z tych fotek, to, że sluter jest zaniedbany i ma uszkodzon? obudowę wydechu. Zreszt? cały wydech jest skorodowany co jest bardzo dziwne w przypadku YPki. Może to wskazywac np na to, że skuter nie był grażowany. Prawdę powiedz? cie jednak tylko oględziny ma zywo i przejażdżka.

PS Wydaje mi się, że nie był malowany (przynajmniej z tyłu) jest dobrze poskładany.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za opinie.

Te skuterek z motokutno.pl wydawał mi się nawet ładny.

Maj? tam jeszcze drugi srebrny.

Nadal będę czekał na ewentualne propozycje odsprzedaży skuterów kolegów i koleżanek.

Pozdrawiam

Przemo-Nowicjusz !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...