Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta kupna/sprzedaży maksiskutera jest interesująca? (Cz.1)


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astronauta_Spiff
Widziałem to.

Moim zdaniem to padło !scooter

Hej

Je?li go ogladałe? ( bo ja byłem tylko z żon? to conajwyżej mogę posłuchać co mi opowiadaj? i popatrzęć że szanowany to on za bardzo nie był) to możesz podpowiedzieć co z nim nie tak ?

Mój "zaprzyjażniony mechanik" niestety chwilowo nie dysponuje czasem więc nie mam jak zweryfikować stanu tej maszynki.

Jak wspomniałem pewnym plusem jest cen ( aż podejrzanie niska) i to że na silnik chc? dać gwarancję.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sam przecież napisałe?, że lekko nie miał.

OdpowiedĽ sobie na pytanie czy chcesz mieć skuter tani czy dobry, bo ten to skarbonka - jeszcze przy cenach Suzuki.

Praktycznie na każdym plastiku jaki? parch czy rysa lub pęknięcie, nowych sobie nie kupisz, bo Ci będzie żal kasy ( co oczywi?cie zrozumiałe ) i będziesz jeĽdził takim padłem.

Powiem Ci szczerze, że o silniku nie wiedziałem, bo jak zobaczyłem ogólny stan sprzęta to nie podejmowałem dalszych rozmów.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bezwypadkowy w/g zapewnień sprzedawcy. Duża szansa, że to pojazd testowy dealera. Cena rozs?dna.

Jest jeden problem> EZ 03.07... musisz więc liczyć się z 22% vatem od faktury a wtedy przestaje to być ciekawa oferta dla Polaka.

Odnośnik do komentarza

O matko ??? ;)

To chyba pierwsza sztuka w kraju !!! :P

Chciałbym zobaczyć na żywo, ale troszkę daleko, ale my?lę że je?li nie jest po jakim? crasch te?cie to jest duża szansa że będzie w naszym klubie prędzej czy póĽniej B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Co s?dzicie o Tym maxi? http://moto.allegro.pl/item230916017_skute...wtarzalny_.html

Mi osobi?cie wygl?da na lakierowany... ale sam wygl?d jest nietuzinkowy...

W pierwszej chwili poważnie my?lałem o zakupie.

Po chwili zacz?łem trzeĽwo dumać bo zajrzałem do cenników.

Cały lakierowany, z tyłu była jaka? przygoda (jaka to już pewnie tylko amerykańskie stepy wiedz? ;) ), brak lusterek i...... nie ważne. Nie ma nic za darmo a cena prawie zawsze wszystko nam powie.

Jedno jest pewne- oferta jest ciekawostk? jednak nie do zakupu do kogo? kto jest "idealist?" :P .

Odnośnik do komentarza
Bezwypadkowy w/g zapewnień sprzedawcy.

Niedawno czytałem o "bezwypadkowych" autach ?ci?ganych przez rodzimych laweciarzy. Potem, po dzwonie, jak się bryka (wg zapewnień sprzedawcy "unfallfrei") rozlatuje na kawałki, okazuje się raptem, że była składana z trzech. Tylko wtedy czasem już jest za póĽno na jakiekolwiek refleksje. Nie bez kozery powiada się, że kto tanio kupuje, ten potem żałuje. !TAZ

Odnośnik do komentarza

desk ja mam burgolota z 99/00 roku i mam na blacie już ponad 43k km i jak pilnujesz oleju, wymiany filtrów itp czyli podstawowych rzeczy to pojeĽdzisz jeszcze nim. możesz kupić takie roczniki na allegro z "mniejszym przebiegiem" ale na 99% procent były kombinacje przy liczniku !TAZ

powodzenia w szukaniu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po pierwsze primo: nie wierzę że to jest 2001 rok produkcji.

Po drugie primo: jakby był z 2001 i kosztował cztery tysie, omin?łbym go szerokim łukiem. !OKK

pzdr

Odnośnik do komentarza
Ciekawi mnie ta oferta. Czy kto? miał do czynienia z tym sprzedawc? ?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=230152487

A swoj? drog? to jak widzę, że kto? się tak super wysila :lol: i tworzy tak? cudn? aukcję gdzie tak dużo różnych kolorów czcionki tudzież rozmiarów i do tego nawali tyle błędów - w tym literówek - ?wiadcz?cych o tym, że nawet dokładnie nie przeczytał co napisał to rzygać mi się chce i już na pewno nic bym tam nie kupił

Odnośnik do komentarza
Pomóżcie prosze w ocenie tej oferty, na jutro jestem jakby co umówiony na ogladanie ew zakup

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M526761

Ciężko cokolwiek powiedzieć ponieważ zdjęcia s? w małej rozdzielczo?ci,wła?ciciel nic nie pisze o kraju pochodzenia,ksi?żce serwisowej,serwisowaniu,itp.

Najlepiej weĽ ze sob? kogo? kto ma Buriego,przed nim i na "chłodno" nic sie nie ukryje,inaczej może być ok. ale może być wielka kupa :(;)

której ty niestety w całej euforii zakupu :) nie zauważysz,lub...nie będziesz chciał zauważyć będ?c podniecony nowym skuti którego szybko będziesz pragn?ł stać się wła?cicielem :P

A póĽniej....albo !tut !OKK ;)

albo .... :angry: !TAZ :lol: !TAZ !NOT :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Astronauta_Spiff

Wiesz "mój zaprzyjażniony" mechanik ogladał i stwierdził ze ok, ale jakos powoli przestaję "mechanikowi" ufać w jego umiejetno?ci.

Czy jestem napalony, na pewno troszke. Skuter jest w cholerę zadbany ( już go ogladałem), martwi ( może nieco za mocno powiedziane) przebieg burka ( już 38 000), do zmiany na pewno tylna gumka ( czy dobrze wybrałem ? http://www.opony.pl/opony.asp?idb=2951&rozmiar=845) a reszta wyglada cacy. W sumie kasa jak dla mnie akceptowalna.

Co do brania kogo? zaprzyjaĽnionego, polecisz mi kogo? na b. szybko ? Lub wolałbym może jaki? sensowny warsztat. Dlatego żeby komu? tyłka nie zawrać ( jestem b poczatkuj?cy i nie bardzo wiem do kogo się zgłosić) tylko zapłacić za jaki? przegl?dzik i tyle.

PS Spotkanie jutro ok 16-jesli kto? się zgłosi ma duż? flaszkę !

Odnośnik do komentarza
Wiesz "mój zaprzyjażniony" mechanik ogladał i stwierdził ze ok, ale jakos powoli przestaję "mechanikowi" ufać w jego umiejetno?ci.

Czy jestem napalony, na pewno troszke. Skuter jest w cholerę zadbany ( już go ogladałem), martwi ( może nieco za mocno powiedziane) przebieg burka ( już 38 000),

Co do brania kogo? zaprzyjaĽnionego, polecisz mi kogo? na b. szybko ? Lub wolałbym może jaki? sensowny warsztat.

Niestety dzieli nas zbyt duża odległo?ć,co prawda to tylko jakie? 400km ale za zimno żebym jechał do ciebie !placz1 w celu oględzin Burgiego,ale skoro masz coraz większe "obiekcje" do swojego mechanika (a tak często bywa) to może odpu?ć sobie ten zakup do czasu "skaperowania" jakiego? dobrego "obserwatora", ewentualnie poczekaj na oferty kogo? z Burgmani,zaraz jesień,a jak jesień to na pewno parę osób bedzie chciało zmienić sprzęt.

Także na spokojnie więcej zdziałasz niż obecnie.

Ewentualnie napisz do mnie na priv.to co? zaproponuję rozs?dnego.

Odnośnik do komentarza
Gość Astronauta_Spiff
Wiesz "mój zaprzyjażniony" mechanik ogladał i stwierdził ze ok, ale jakos powoli przestaję "mechanikowi" ufać w jego umiejetno?ci.

Czy jestem napalony, na pewno troszke. Skuter jest w cholerę zadbany ( już go ogladałem), martwi ( może nieco za mocno powiedziane) przebieg burka ( już 38 000),

Co do brania kogo? zaprzyjaĽnionego, polecisz mi kogo? na b. szybko ? Lub wolałbym może jaki? sensowny warsztat.

Niestety dzieli nas zbyt duża odległo?ć,co prawda to tylko jakie? 400km ale za zimno żebym jechał do ciebie !placz1 w celu oględzin Burgiego,ale skoro masz coraz większe "obiekcje" do swojego mechanika (a tak często bywa) to może odpu?ć sobie ten zakup do czasu "skaperowania" jakiego? dobrego "obserwatora", ewentualnie poczekaj na oferty kogo? z Burgmani,zaraz jesień,a jak jesień to na pewno parę osób bedzie chciało zmienić sprzęt.

Także na spokojnie więcej zdziałasz niż obecnie.

Ewentualnie napisz do mnie na priv.to co? zaproponuję rozs?dnego.

Bardzo dziekuję za oferte pomocy, pewnie się przyda przy zmianie sprzętu.

Dzi? ok 18 stałi?my się posiadaczami Brugmana K3 400.

Jak bedzie ? Czas pokaże...

Odnośnik do komentarza
Pomóżcie prosze w ocenie tej oferty, na jutro jestem jakby co umówiony na ogladanie ew zakup

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M526761

Dzi? ok 18 stałi?my  się posiadaczami Brugmana K3 400.

Jak bedzie  ? Czas pokaże...

Czy kupiłe? tego Burgmana o którego dopytywałe? się w którym? z postów??

Odnośnik do komentarza
Gość Astronauta_Spiff
Pomóżcie prosze w ocenie tej oferty, na jutro jestem jakby co umówiony na ogladanie ew zakup

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M526761

Dzi? ok 18 stałi?my  się posiadaczami Brugmana K3 400.

Jak bedzie  ? Czas pokaże...

Czy kupiłe? tego Burgmana o którego dopytywałe? się w którym? z postów??

Tak, kupili?my tego http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M526761

Czyżby to był bł?d ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...