Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta kupna/sprzedaży maksiskutera jest interesująca? (Cz.1)


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej wybrać sie do SMP - sprzedaj? dwa testowe burgmany k7, czerwone, z przebiegiem ok 5 tys za 17500 ;)

Witam!

Osobi?cie boję się testowych egzemplarzy - co jak co - ale zapewne to trochę "po garach" dostawało ... dlatego też nazywa sie testowe ...

Odnośnik do komentarza

Co tu mozna wiele powiedziec? Wazny jest stan opon i ich rocznik produkcji, bo przynajmniej przednia powinna byc oryginalna. Stan tarcz hamulcowych, manetek, klamek i ogolne "zmeczenie" pojazdu. Tylko wtedy mozna sie zastanawiac nad przebiegiem ktory pokazuje licznik !happybth .

A moze ktos z 3m ja juz ogladal?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z tego co pamiętam to na allegro był ten skuter na wiosnę. Dokładnie te same zdjęcia przy tym blaszaku. Dowiedz się czy to prawda ale my?lę, że się nie mylę. Teraz ta Ypka może by? troszkę bardziej wyeksploatowana.

Odnośnik do komentarza

Martwi mnie historia tego maxi. Włochy komornik brak ksi?żki serwisowej. Nieznam się bardzo na niuansach technicznych i zabiegachserwisowych jakie trzeba wykonywac ( i kiedy). Jak by był kto? z 3M co dałby rade sie cosik dowiedzieć to wielkie !happybth

Pozdr !happybth

Odnośnik do komentarza

ogl?dałem, jeĽdziłem, krzywa ch*jnia ...

składak 2 w 1 sprowadzony z włoch ...

a sprzedaj?cy twierdzi ze wcale nie chce sprzedac, bo niby ojcu sie straszeni dobrze jeĽdzi ... tylko, że od roku prawie cały czas na allegro figuruje ...

Odnośnik do komentarza

wersja hamerykańska - jedna tarcza z przodu.

niby nic, ale mog? występować różnice w niektorych czesciach (z do?wiadczenia z kawasaki wiem ze np o?wietlenie, układ hamulcowy). z racji ze to zupełnie inny rynek docelowy nie zdziwiłby mnie inny napęd (paski rolki etc) - a z dostaniem tego mog? być problemy ...

poza tym miała dzwona na któr?s strone .. podejrzewam ze lew? .. bo napisy s? poprzestawiane !happybth

BTW - jegomo?ć Cappo sprzedawał yp400 - nie wiem czy sprzedał, moze nie .. warto sie zainteresować

Odnośnik do komentarza
Witajcie powracam na chwile z tematem tej majesty: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M553896 Czy kto? j? ogl?dał osobi?cie?

Pozdrawiam

Witam ja mieszkam w Siedlcach więc moge ja obejrzeć tylko co do opinni to nie jestem fachowcem raczej laikiem . Więc mi może się podobac a Ty jak przyjedziesz będziesz odmiennego zdania. Ale jestem na miejscu to jak bys chciał to pisz to nawet kilka fotek bardziej dokładnych moge zrobic i podesłać.

Odnośnik do komentarza

Czyżby "chińszczyzna" zaczęła mi się bardziej podobać, czyż stałem się bardziej tolerancyjny (jeżeli chodzi o stylistykę ich skuterów od 125cc)? Hm.. fajny skuterek, podobny nie przez przypadek sadzę do bardzo ładnej Hondy Forza-

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M598569

Ciekawe jak się ma sprawa od strony technicznej...

Odnośnik do komentarza

Test tego chińczyka można przeczytać w |wiecie Motocykli 07/2007

Ta oferta jest o tyle atrakcyjniejsze, że dotyczy innego importera (testowany to czeski Yuki).

W te?cie skrytykowano jako?ć wykonania (szczególnie spasowanie plastików), zawieszenie (niedotłumione), zestaw wskaĽników, reflektor i starej generacji silnik (testowe zużycie paliwa ok.3,7l/100km).

Odnośnik do komentarza

Czytałem ten artykuł ze |wiata Motocykli. Muszę jeszcze dodać , że z racji tego, iż silnik jest od hondy helix ze stoj?cym cylindrem pod siedzeniem prawie nie ma miejsca. To s? typowe chińskie przemy?lenia. Obserwuj?c te chińskie cudeńka muszę stwierdzić jednoznacznie, ze oni składaj? to wszystko z tego co akurat maj?.Byle się tylko jako? kupy trzymało ( przynajmniej na pocz?tku :-))) )

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
reflektor i starej generacji silnik (testowe zużycie paliwa ok.3,7l/100km).

Ogl?dałem ten pojazd podczas testu a nazywał się o ile dobrze kojarzę Bappa.

Bardzo słabe ?wiatła, które w nocy praktycznie nic nie daj?. Jako?ć wykończenia adekwatna do ceny. W czasie jazdy testuj?cy nie był zachwycony zawieszeniem natomiast od czego tam jest silnik to wiedz? tylko mali sko?noocy, którzy to składali... a może i oni nie wiedz?? :lol:

Na plus trzeba podkre?lić fajn? stylistykę oraz cene.

Artemis... kupuj, napiszesz test :D

Jestem ZA :D

Odnośnik do komentarza
Hm.. fajny skuterek, podobny nie przez przypadek sadzę do bardzo ładnej Hondy Forza-

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M598569

Ciekawe jak się ma sprawa od strony technicznej...

Jednak nie jest to kopia Forzy jak tu koledzy pisz? tylko hondy JAZZ,REFLEX. Forza nie ma wysokiej szyby inna kanapę inny prze-krok , nie posiada również dĽwigni do hamulca ręcznego. Wygl?da TAK :lol: . Sorki jako? nie moglem se odpu?cić.

Co do samego skutera to pamiętam go z Torwaru i jako?ć nie powaliła na kolana, ale cena jak napisał Burgi ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...