Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta kupna/sprzedaży maksiskutera jest interesująca? (Cz.1)


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta nad któr? należy DOBRZE się zastanowić,i to z kilku powodów:

1.Dlaczego zdjęcia s? w TAK małej rozdzielczo?ci?

2.Dlaczego sprzedawca nie podaje czy bezwypadkowy?

3.Dlaczego sprzedawca nie podaje czy opłacony,lub do opłat?

Można wymienić jeszcze kilka pytań,tylko po co skoro jest to ch....nia jak to napisał Dee Jay !happybth

Odnośnik do komentarza

Można wymienić jeszcze kilka pytań,tylko po co skoro jest to ch....nia jak to napisał Dee Jay !happybth

ups .. nawet nie zauważyłem że tak j? nazwałem !happybth

zastrzegam że to tylko okre?lenie pojazdu, a nie jego stanu (który IMHO jest podejrzany)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mnie się wydaje, że to jest egzemplarz, który widziałem i opisywałem w tym dziale kilka miechów nazad. Woila:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M504399

Byłem, widziałem jeĽdziłem.

Skuter z rynku USA. Po delikatnym szlifie lew? stron?. Do malowania lub wymiany czacha i dolny plastik (porysowane) lewe lusterko i kierunek. Rysy na obudowie napędu i filtra powietrza.

Zastanawiałem się czy nie umie?cić w "Allegro kupa...." ale w zasadzie skuter jest (poza tym co napisałem) w bardzo dobrym stanie - czy?ciutki, nie picowany i w pięknym  nie spotykanym w EU malowaniu.

Generalnie niestety jest to wersja USA (hamulce, licznik, inne) i cena my?lę że nieco za wysoka. Po wstępnych dyskusjach 14,5 kzł z faktur? na 2 kzł.

Mus pomalować przynajmniej 2 elementy i zakupić lusterko (jest to absolutne minimum).

Osobi?cie po rozpatrzeniu za i przeciw odst?piłem od zakupu co oczywi?cie nie znaczy, że komu? może propozycja wyda się interesuj?ca.

A i jeszcze jedno - skuter jest w Warszawie a nie w Węgrowie.

ze szpiegowskim !happybth pozdrowieniem

I jeszcze jedna informacja ....

brak emblematów 400 z kazdej strony ( moze te z USA tak maj? ?? )

Dokładnie tak - nie maj? napisu 400 - w stanach to po prostu wstyd !happybth co innego gdyby było 4400 V8 :P:P

Odnośnik do komentarza

znalazłem cosik takiego http://moto.allegro.pl/item311790186_yamah..._250.html#photo bardzo fajna cena, stan z foto wygl?da spoko ale było by miło jakby ktosik w wolnej chwili z tych okolic (Kalisz) mogł to lookn?c live.... i dać znać co i jak !happybth

ps. dodam iż szukam czego? takiego :D my first !happybth

Odnośnik do komentarza

Jaki? czas temu był wystawiony na allegro,ale wydaje mi się że w niższej cenie i przez inn? osobę,może odkupił i teraz chce trochę zarobić?

Na pewno przybyło zdjęć !happybth

Odnośnik do komentarza
znalazłem cosik takiego http://moto.allegro.pl/item311790186_yamah..._250.html#photo bardzo fajna cena, stan z foto wygl?da spoko ale było by miło jakby ktosik w wolnej chwili z tych okolic (Kalisz) mogł to lookn?c live.... i dać znać co i jak !happybth

Pisz i pytaj Profesora,mieszka tam gdzie sprzedaj?cy,tak na marginesie słyszałem same dobre słowa o tym sprzedaj?cym.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
znalazłem cosik takiego http://moto.allegro.pl/item311790186_yamah..._250.html#photo bardzo fajna cena, stan z foto wygl?da spoko ale było by miło jakby ktosik w wolnej chwili z tych okolic (Kalisz) mogł to lookn?c live.... i dać znać co i jak :P

ps. dodam iż szukam czego? takiego ;) my first  :D

Co dzień przejeżdżam do pracy obok tego go?cia.

Firma jest solidna kilka osób (ja też) ma od niego skuty i nie narzekamy.

O maszynce co? napisze jak j? ogl?dnę i zasięgnę języka.

Pozdrówko!

Kilka godzi póĽniej;

motorek obejrzałem - rocznik i przebieg (w/g licznika) jak w ofercie

przywieziony w cało?ci (nie składak), bezwypadkowy - przynajmniej nic nie widać - lekkie rysy na lewej płozie (ale to nie po szlifie - za delikatne)

w/g o?wiadczenia sprzedaj?cego nie ma wad w układzie jezdnym , silniku itd.

Wygl?da nieĽle.

Zaznaczam nie jestem mechanikiem - opieram się na wrażeniach optyczych, słuchowych (praca silnika) i o?wiadczeniu sprzedawcy.

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza

Może nie na temat tej konkretnej oferty dotycz?cej Burgmana (choć te kolorowe nalepki na pewno co? kryj? :D) ale na temat wła?cicieli firmy oraz ich oferowanych maszyn,o podej?ciu do klienta nie wspomnę.

MotoKutno

Motokutno 2

A tutaj masz wszystko na ich temat,a wła?ciwie opinie,zdania s? podzielone,lecz ja osobi?cie wolałbym kupić od 1 wła?ciciela,lub od ...polecanego sprzedawcy,może trzeba długo szukać,lecz na pewno opłaci się.

Opinie

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki Profesor... ja się na tym wogóle nie znam (jak widać dopiero zaczynam przygodę ze :D:P hm... no to chyba będzie jednak trafiony zatopiony... ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza

Chyba to wła?nie tę sztukę widziałem pół roku temu w Sieradzu. Była po niezbyt mocnym szlifie. Poza tym prezentowała się nieĽle. Wygl?dała na prost?. Jednak nie odbyłem na niej małej przejażdżki i nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć na jej temat.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Wersja anglia, miała delikatnego szlifa na prawa strone o ile pamietam - nie zostało to chyba do końca zrobione.

W Polsce ma już 3 lub 2 własciela od sprowadzenia(w Polsce jest około roku) ten z Płocka ma j? chyba dopiero z 3 miesi?ce.

Kiedy? handlarz z Łodzi, który ja importował nawet odzywał sie na forum.

Moge sie mylić, ale mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje bardzo za odpowiedż wsprawie honda silver wing

http://www.allegro.pl/item313738739_honda_...uper_stan_.html

Facet mówi że jest drugim włascicielem w Polsce i zdjecia s? ok ale mówi też że przytrafiła mu sie taka przygoda że trafił w pieska i i jest do malowania przedni błotnik i jakis plastik po prawej stronie.ale oczywi?cie zejdzie z ceny za to malowanie.

Odnośnik do komentarza

Wiatm

Przymierzam się wła?nie do zakupu skutera o poj 125-250. Potrzebuję ?rodka transportu głównie do miasta na dojazdy do pracy.

Trafiłem na takie ogłoszenie:

http://www.allegro.pl/item317063412_sym_gt...an_idealny.html

Czy kto? zna może sprzedaj?cego, albo co? o nim slyszał?

Co do samego skutera to czy warto inwestować w t? markę-serwis,czę?ci.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Według mnie to handlarz, wystawia 3 różne skutery, dwa z nich maj? opis....

Uszkodzony-NIE

Ale tylko jeden ma wpis że jest bez wypadkowy, i nie jest to skuter o który pytasz, a takie wpisy daj? wiele do my?lenia !scooter

Może mylę się ale to potwierdzi kto? kto wybierze się na oględziny, i oby były to udane oględziny

:lol:

Odnośnik do komentarza

Zauwazcie przedni blotnik w X9 od tego kolesia...

Zauważcie jak złożone s? plastiki lewej plozy w tym x9..

Pomijajac juz sam fakt, ze chyba nie ma dolu prawej plozy...

Zauważcie szczeline miedzy plastikami przekroku w Symie...

Nawet jak nie był walony, to robi wrazenie rozbieranego... ale moze to tylko wrazenie.

Ja bym ostro ograniczyl zaufanie....

Foty małe i w ogole dzisiaj jest zły dzień.

Odnośnik do komentarza

Co do X9 to fakt - przedni błotnik - podejrzne i do tego rejestracja na 50. Ale Sym wygl?da nieĽle. Zastanawia tylko czemu kto? go sprzedał bior?c pod uwagę stan i przebieg.

Odnośnik do komentarza

Lewa ploza miedzy podestem kierowcy a pasazera - widoczne odksztalcenie plastiku i szczelina.

Sprzet robi wrazenie jakby byl rozbierany. Pytanie po co? I tu nasuwa mi sie pewna mysl.... moze komus zalalo garaz? I skuter powiedzmy do wysokosci siedzenia zostal podtopiony?

Gdybać można ale najlepiej pojechać i sprawdzić

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Popatrzcie proszę na te 2 oferty , pomijam już ,że pierwsze słyszę o Hondzie Relax , do tej pory była Honda Reflex . może sie mylę , może to inne :lol: , ale chyba co? tu nie halo !scooter http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=313534778

i druga z listopada ub. roku http://lomza.goodprice.pl/skuter-honda-relax-iid-5341706.

obecna aukcja allegro - "nowy" rok 2008 cena 12800,- , ta z listopda 2007 rocznik 2006 - cena 25000,- . jakie? komentarze :lol:

Edit : po analizie zdjęć w powiększeniu jest to jednak Honda Reflex , go?ć zapadł na jaki? rodzaj dysleksji , nie wiem jak to się nazywa fachowo !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...