Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2014 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    23

  • burgifan

    23

  • ArtCho

    17

  • bilety

    15

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No właśnie konkretnie o tą paradę chodzi. Znalazłem wpis Urbiego w temacie o kamizelkach, że coś koło 11-tej, ale konkretów szukam, bo chciałbym być na niej. Gdzieś się będziecie "szczeciniacy" 12-tego zbierać przed wyjazdem???

Odnośnik do komentarza

Minimi1...dzięki za przepis..tylko coś to za proste jest.. :blush:

W tym tygodniu pewnie tę gulaszową stworzę. :clapping:

A reszcie obieżyświatów gratuluję fajnej niedzieli. :thumbsup:

Ja rodzinnie ją spędziłem. Też było fajnie. :kicking:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy,

również bardzo dziękuję, że poczekaliście na mnie w Lubczynie a następnie za świetną wspólną wycieczkę do Stepnicy i późniejszy maraton do Szczecina.

SlawoyAMD, jeszcze nie ma konkretnej godziny rozpoczęcia parady, a my przed paradą, spotkamy się jakieś 30 minut wcześniej, standardowo pod Pleciugą... Stamtąd blisko pod Urząd Miejski na Jasne Błonia, skąd rozpocznie się parada...

Myślę, że wspólny wjazd kilkunastu maxi skuterów zrobi niezłe wrażenie na pozostałych zgromadzonych motocyklistach... Obowiązkowo musimy wszyscy mieć kamizelki klubowe (Burgmanii) ;-)

Fajna była pohulanka ... dziękuję wszystkim ...

A co najważniejsze miło mi było poznać nowych kierowników 2oo ...

Pozdrowienia dla wszystkich ...

Zapomniałem dodać ...

Powrót do domu był z przygodami ... będąc już w Stargardzie, jakieś 300 metrów od domu, stanąłem na stacji paliw by zatankować pod korek ...

Zatankowałem oczywiście ale ... burak odmówił posłuszeństwa i nie odpalił ... rozrusznik kręcił a on nic ...

No i zapchałem 2oo do domu ... :blush: ... dobrze że nie było daleko ...

Coś dolega mojej maszynie lecz dokładnie nie wiem co ... zauważyłem też że bierze za dużo oleju ... po prostu pali ten olej ...

Szukam jakiegoś dobrego magika co mi 2oo postawi na nogi ... obym szybko znalazł bo zaczynam się bać wyjeżdżać na dłuższe polatanki ...

elvis, Ciebie rówież było miło poznać osobiście :-)

Dobrze, że powrót do domu, skończył się tak jak się skończył... Miałeś dużo szczęścia w tym nieszczęściu z Suzuki... :-(

Co do Twojego Burgmana, to faktycznie jak jechałem za Tobą, to widać było przez spaliny wydobywające się z tłumika Twojego Burgmana, że pali olej oraz ten silnik chodzi dziwnie - jakoś głośno, a później jeszcze to odpalanie w Stepnicy, też nie wróży zbyt dobrze... Nie chciałbym być złym prorokiem, ale może być niezbyt dobrze...

Jak chcesz mogę się zapytać naszego mechanika w Hondzie, czy znalazłby czas na zdiagnozowanie Twojego maxi...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Fajna była pohulanka ... dziękuję wszystkim ...

A co najważniejsze miło mi było poznać nowych kierowników 2oo ...

Pozdrowienia dla wszystkich ...

Zapomniałem dodać ...

Powrót do domu był z przygodami ... będąc już w Stargardzie, jakieś 300 metrów od domu, stanąłem na stacji paliw by zatankować pod korek ...

Zatankowałem oczywiście ale ... burak odmówił posłuszeństwa i nie odpalił ... rozrusznik kręcił a on nic ...

No i zapchałem 2oo do domu ... :blush: ... dobrze że nie było daleko ...

Coś dolega mojej maszynie lecz dokładnie nie wiem co ... zauważyłem też że bierze za dużo oleju ... po prostu pali ten olej ...

Szukam jakiegoś dobrego magika co mi 2oo postawi na nogi ... obym szybko znalazł bo zaczynam się bać wyjeżdżać na dłuższe polatanki ...

Elvis - objawy w Twoim burku są takie same jak rok temu w moim, zgasł i koniec, Iskra jest, paliwo podaje, rozrusznik kręci, a nie pali.

okazało się że spalił cały olej z silnika (nowy po wymianie). Mechanik stwierdził brak kompresji (a po rozbiórce silnika do wymiany cały układ korbowo-tłokowy). Nie chcę straszyć, ale zmierz kompresję. pełno na forach informacji o strasznym apetycie na olej Burków 250 i 400.

Ustaliliśmy z Maćkiem, jedziemy do Lubczyny (ew. gdzieś indziej) wyjazd 12:30 Pleciuga. kto chętny zapraszamy

dzięki za zaproszenie - już miałem wsiadać na 2oo , a tu niespodziewany nalot gości (zapomniałem o swoich urodzinach - 18-tych oczywiście :) ).

więc ognista woda się polała i nici z jazdy w ten weekend. Dopiero dziś wieczorem polatałem krótko po Bezrzeczu i Głębokim. Zaliczyłem też myjnię (troszkę wooferai mnie zainspirował na ostatnim czwartkowym spotkaniu pod Pleciugą :) )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

azjon,

w takim razie przepraszam, że spóźnione, ale szczere najlepsze życzenia urodzinowe.

Pozdrawiam i życzę Wszystkiego Najlepszego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

SlawoyAMD, jeszcze nie ma konkretnej godziny rozpoczęcia parady, a my przed paradą, spotkamy się jakieś 30 minut wcześniej, standardowo pod Pleciugą... Stamtąd blisko pod Urząd Miejski na Jasne Błonia, skąd rozpocznie się parada...

Myślę, że wspólny wjazd kilkunastu maxi skuterów zrobi niezłe wrażenie na pozostałych zgromadzonych motocyklistach... Obowiązkowo musimy wszyscy mieć kamizelki klubowe (Burgmanii) ;-)

Termin jest ustalony od dawna godz 10:30 zbiórka i prezentacja skuterów i motocykli. O godzinie 11-rusza parada w stronę MTS

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Termin jest ustalony od dawna godz 10:30 zbiórka i prezentacja skuterów i motocykli. O godzinie 11-rusza parada w stronę MTS

Dziękujemy Marku, jednak Prezes to wie wszystko.

Ja niestety nie byłem tak doinformowany... Przepraszam za wprowadzenie w błąd...

Pozdrawiam

P.S.

Chociaż na tej stronie http://www.cruiser.szczecin.pl/moto_serce.htm program podaje trochę inne godziny...

Ale myślę, że w najbliższym czasie wszystko się wyjaśni... ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...